Türkiye Kupası 3.Tur | Samsunspor'umuz - Yeni Malatyaspor

Başlatan berusa55, 30 Eylül 2014, 14:42:44

« önceki - sonraki »

celebi

aynen öyle.isme bilet veriliyor. Tc kimlik numarası ile.

muzaffer4

Futbolcularla degilde passoligsiz taraftarimizla kazaniriz

brigand

Normalde uygulanması gereken e-bilet yönetmeliğine uygun bilet kesiliyor aslında. Bilet kişiye resmi bilgileriyle düzenleniyor. Bunu internet ortamına aktararak diğer ülkelerde ki uygulamaya eş değer bir hale gelmekti amaç ama Aktifbank'ın ihtiyaçları bizden daha ağır bastığı için normal olarak, passolig diye bir uydurma sistem çıkardılar işte. Bu maçta hatırı sayılır bir taraftar olacaktır. E taraftar olduğu zaman yapabildiklerimiz malum. Hayırlısı.

ChucKeR

maça gidecek arkadaşlar e-biletlerini erken alsınlar. ordu-samsun hazırlık maçında çok çile çektik, maça yarım saat geç girdik. arkamızda da bekleyen dünya kadar insan vardı.

eprianu

Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. Şimdi bu maça girebilmek için PassoLig almak gerekmiyor değil mi?
E-Bilet sistemi yeterli mi? Vermiş olduğumuz bilet parası direk kulübe mi gidiyor, yoksa PassoLig'e yine haraç veriyor muyuz?

ChucKeR

ordu maçından sonra ben arayıp konuştum pasolige para gitmediğini söylediler ama o kartın masrafı ve hizmet beldeli vs. alıyorlardır.

eprianu

Hımm. Bizim gişede kart almamız lazım yani. Kartın üstünde PassoLig yazıyorsa zaten para onlara gidiyordur.

Musti

E-biletten 2 lira hizmet+kart bedeli alıyorlar. O paranın bir kısmı TFF'ye bir kısmı kulübe kalıyor ama ne kadar kalıyor bilmiyorum.

Benim tahminim stadın önüne yine passolig standı açacaklar ve maça gelenlere passolig satmaya çalışacaklar.

eprianu

O zaman gerek yok ya.  Normal lig maçlarına bile gitmiyoruz kupa maçına gitmemek çok koymaz :)
Bilgiler için sağolun

sadece55

berusa55

Maç, 29 Ekim Çarşamba günü saat 15'te. Tatil gününe denk gelmesi iyi olmuş..

mehmet yılmaz

Malatyalılar gelmeyecektir. Bu maç için passoligi olmayan Samsunsporlular olarak malatya tarafına tek maçlık bilet alıp girebiliriz.  ;D
Kanuni bir engel de yok. Yalnız toplu girmek lazım.

samsunum

A sporun yayın akışında başka maçları gösteriyor ama bazı arkadaşlar tv de bizim  reklamını görmüş canlı yayın için  :o :o

berusa55

MeL_55