Türkiye Kupası 3.Tur | Samsunspor'umuz - Yeni Malatyaspor

Başlatan berusa55, 30 Eylül 2014, 14:42:44

« önceki - sonraki »

orhan

Bu maçta mustafa sevginin takıma çok faydasının olacağını görmek sevindirici ben çok beğendim darısı lig maçlarına

muzaffer4

3 aralik 2014 ile 4 subat 2015 arasi kupada 6 mac oynayacagiz

berusa55

Ziraat Türkiye Kupası ödül dağıtım kriterleri belirlendi

2014-2015 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası'nın ödül dağıtımı kriterleri belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karar doğrultusunda 2014-2015 sezonu Ziraat Türkiye Kupası'nda ödül dağıtım kriterleri şu şekilde olacak:

-  3. Tur'da mücadele edecek 54 kulübe, kulüp başı 26.200 Dolar katılım bedeli ödenecek.

-  Grup aşamasına kalan 32 kulübe katılım bedeli olarak kulüplere 40.000 Dolar ödenecek. Grup müsabakalarında galibiyet alan kulüplere 40.000 Dolar, beraberlikle sahadan ayrılan ekiplere ise 20.000 Dolar ödenecek.

-  Son 16 Turu'na katılan 16 kulübe kulüp başı 50.000 Dolar katılım bedeli, müsabakalardan galibiyetle ayrılan takımlara ise 100.000 Dolar ödenecek.

-  Çeyrek finale kalan 8 kulübe, kulüp başı 100.000 Dolar katılım bedeli ödenecek. Müsabakalarda galip gelen takımlara 150.000 Dolar, berabere kalan ekiplere ise maç başına 75.000 Dolar ödenecek.

-  Yarı finale kalan 4 kulübe, kulüp başı 150.000 Dolar katılım bedeli ödenecek. Müsabakalarda galip gelen takımlara 200.000 Dolar, berabere kalan ekiplere ise maç başı 100.000 Dolar ödenecek.

-  Final maçında galip gelerek şampiyon olacak kulübe 2.525.000 Dolar, finalist takıma ise 1.135.000 Dolar ödenecek.

Kaynak

eprianu

Son zamanlar ismi gittikçe solmaya başlayan Şirinler Grubu'nun böyle anlamlı bir protesto yapması beni şaşırttı.
Taşkınlık yapılmasını onaylamıyoruz tabi ki ama insanların cebindeki 5-10 TL'yi de çalacak kadar paraya tapan insanlar
ancak bu tür tepkilerden anlar. İnşallah tepkiler biraz daha büyüyerek tüm Türkiye'ye yayılır.

Teröristlerin şehrin her tarafını yakıp yıktığı bir zamanda salağa yatıp izleyen polislerin taraftara karşı aslan kesilmesi ise manidar.
İnşallah Samsunspor taraftarına gösterilen hassasiyet ve tepki teröristler eylem yaptığı zaman da gösterilir.
Bazen kimlik karmaşası yaşıyor insan. Öyle ya teröriste gül, taraftara jop atan bi polisimiz var...!

55.hakan

Şirinler gurubunun bu protestosunu ve passolige karşı dik duruşunu destekliyorum.Gittikçe körleşen ve haksızlıklara karşı duyarsızlaşan bir toplum haline geldik.Haksızlıklara karşı susarsak netice almamıza imkan yok.

brigand

3.turdan başlayıp bütün maçlarını kazanarak kupayı alan bir kulüp; 4.031.200 $ = 9.012.553 TL (bugünün kuruyla) kazanıyor.

Kupayla ilgili olarak gruplara kalmamız gerekti artık. Buralarda bizim sürekli yer almamız gerekiyor.

Hoca ve yönetiminse acilen gidip yeni bir oluşuma ve camia için yeni bir havaya yol açması lazım. Gerçi onlar ince hesaplarını tamamlayıp kaçmanın peşindeler bugün bunu çok net gördük. Gönderirsek bizim baskımız, yarattığımız gündem belki gönderir. En azından dikkat çeker iyiden iyiye. Yoksa ki senaryo yazılmış. Uygulayacaklar.

özkan

Yönetim uyuma taraftar dışarda dye bagırılıyor vıpte tık yok herkez oturduğu yerde.ankarada bı bıber gazını basda erdem abı ve taraftarımız sız ınce hesaplarınızı yapın devre arası dönemde sonra basın gıdın dıye mı yedı.ıstıfa ettim dıyıp kongre kararı almamak yazmak ıstemıyorum büyük adamlık!

ChucKeR

amaç doğanları ercanları kazanmak ise bu oyuncularla maksimum sayıda resmi maç oynamak lazım. bu yüzden kupada tur atlamak benim işime geldi.

cezalı arkadaşlara geçmiş olsun 6 fazla imza atılacak.

gruplara çok yüksek ihtimal 2. torbadan katılacaz. ele yüze bulaştırmazlarsa ilk 16'ya da rahatlıkla kalırız. o zaman da cezalılar +2 imza daha atar  :rulet:

55.hakan

Umarım gruplarda Ankara veya civarı takım çıkar :) passoligsiz maç izleriz.

jean

Desiqner

Alıntı yapılan: jean - 30 Ekim 2014, 14:30:24
Ins cizreyle ayni gruba duseriz

Bende Cizreyi istiyorum :) Birde içeride olursa oooo dadından yinmez :)

brigand

Maçlar deplasmanlı grup usulü oynanacak. Bir içeride bir dışarıda.

beşnumara

Maclar icerde dışarda oynanmayacak mı? Yoksa ben mi yanlış biliyorum.

brigand

Tamam işte doğru biliyorsun ŞL formatı. 4 takım 6 maç.

55__Gurbet__55

30 Ekim 2014, 18:36:20 #149 Son düzenlenme: 30 Ekim 2014, 18:40:24 55__Gurbet__55
1.Torba
Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktas,Trabzonspor.Sivasspor,Karabükspor,Bursaspor,
Gençlerbirliği

2.Torba
Akhisar,Konyaspor,Eskişehirspor,Caykur Rizespor,Gaziantepspor,Kayserispor,
Samsunspor,Gaziantep BŞB

3.Torba
Altınordu,Giresunspor,Ankaragücü,Diyarbakir BŞB,Sarıyer,Keçıörengücü,Karagümrük,
Tuzlaspor

4Torba
Sivas Dörtyol Belediye,Cizrespor

Şuankı Torba dağılımı.6 maç var daha.2.Torbada kalabilmemiz için Mersin,Elaziğ veya Basakşehir maçlarından bu takimlardan iki tanesi elenmesı lazim.
Torba dağılımını kendim yaptim.Hatalı olabilir.