PTT 1. LİG 4. HAFTA | Kayserispor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 20 Eylül 2014, 20:59:56

« önceki - sonraki »

ercan0655

trt yorumcuları ne dedi anlayan var mı maçla ilgili
-- samsunspor genç takım altyapı oyuncuları ile oynuyor
---erhan çok iyi, ona bırakma demiştim beraberlikler sonrasında o çok gururlu bir adam bu sene takımı çok iyi olacak!!!!!!
--?????

fanatik samsunsporlu

bisesvar bizde olsaydı keşke.mbilla-umar gol yarışına girerdi

lato

Türkiye Kupası maçlarını gelir giderden çok prestij olarak görmek lazım. Bence kupa maçları önemsenmeli. Takıma gelince karambole oynayıp puan almaya bakıyoruz. Hayırlısı artık

özkan

şu hasan futbolcumu.furkana dua et hoca.sen kimsinde adili almıyorsun.senle bu iş olmaz.oynatmıyorlar oynatmıyorlar demiştin unutma hoca.gördünmü nasıl oynandığıı.bu maçla alakalı başka bir şey yazmak istemiyorum.

Stoper

Alıntı yapılan: ercan0655 - 29 Eylül 2014, 09:09:21
trt yorumcuları ne dedi anlayan var mı maçla ilgili
-- samsunspor genç takım altyapı oyuncuları ile oynuyor
---erhan çok iyi, ona bırakma demiştim beraberlikler sonrasında o çok gururlu bir adam bu sene takımı çok iyi olacak!!!!!!
--?????

Yorumcu dediğin kişi Hayri Ülgen. Bütün takımlar için benzer yorumlari yapar, hiç bir hocayi üzmek istemez.

Furkan

Yeni gelenlerden Mbilla da dahil bi cacık olacağını sanmıyorum. Recepi izlemediğimiz icin onu ayrı turuyorum simdi. Bi ondan umutluyum zafen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 29 Eylül 2014, 10:08:22
bisesvar bizde olsaydı keşke.mbilla-umar gol yarışına girerdi
Biseswar'ın bir yıllık kayseriye maliyetinden haberin yok heralde kardeşim, 3 sezondur kayseri de o adam. Maliyeti bu lige göre çok yüksek. Mbilla + Umar+ Bir Genç Futbolcu = Biseswar

yavuzselim

erhan hoca (aslında hoca deyip gerçek hocalara hakaret etmemek lazım ama neyse)senin oturan yerlerin kalkmış bilmiyorum seni kim böyle havalandırdı ama sana destek olanda iki gün sonra selam vermez bilesin sen Adiloviçi oynatmamakla kimi cezalandırdığının farkındamısın Allah rızası için sal bizi da

Ellibeş Numara

29 Eylül 2014, 18:05:05 #143 Son düzenlenme: 29 Eylül 2014, 18:08:17 Ellibeþ Numara
Dün 60-70 civarında taraftarımız vardı maçta. Biz bu kadar azken bunlar bu kadar tırsdılarsa, deplasman tribünü full doldursaydık bunlar stada gelmezlerdi..  :D

jean

Harbi guzel deplasman yapiyor taraftarlarimiz vallahi helal az sahip cikanimiz olsa bizi kimse tutamicak

samuray

adiloviçi oynatmama lüklsün yok hoca ne demek taktik gereği oynatmadım ya geçen sezonun en çok kgol atan oyuncusunu oynatmıyorsun sen ? :kafa: :kafa: :kafa:

orucreis

Ahh umar o san dakika ayagin nasil kayar kaymayaydi iyiydi ne guzel kayseriye kayiyorduk  :(