Türkiye Kupası 2.Tur | Yeni Diyarbakırspor A.Ş. - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 20 Eylül 2014, 20:59:30

« önceki - sonraki »

berusa55

Tarih: Salı, 23.09.2014
Saat:  16:00

celebi

binikalamadım

samsunum

jean

mehmet yılmaz

Tahminim yine yedek ağırlıklı çıkar ve maalesef yeniliriz.
İnşallah yanılırım.

muzaffer4

orucreis

Klubun paraya ihtiyaci varsa ciksin alsin bu maci hem gruplara kaliriz kac sene sonra hemde kendimize geliriz

King1965

Bu maçı yedeklerle çıksak bile yeneriz.. Bizim takımda yedek diye birşey yokki herkes oynuyor.. .Doğan Canberk Ercan Halil İbrahim Alperen Kalede Hasan hüseyin oynar bu maçı alırız Recebin oynamasını beklediğim maç

Akyol

jean

samuray

3 cü lig takımlarına bile elendik kalpar döneminde artık turlar atlayalım ya normal olarak yenmemiz gereken bi maç tabiki

ChucKeR

yayıncı kuruluşun 3 kanalından hiçbiri bizim maçı yayınlamıyor. geçen yıllardaki gibi yerel tvler eleme maçı yayınlarsa diyarbakır kanallarından belki izlenebilir.

King1965

PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un Başkanı Emin Kar, Türkiye Kupası'nda gidebildikleri yere kadar gitmeyi hedeflediklerini söyledi, "Yeni Diyarbakırspor'u deplasmanda yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.

Cumartesi akşamı seyircisi önünde son dakika golü ile Boluspor'u 3-2 mağlup eden Samsunspor, Türkiye Kupası'nda deplasmanda oynayacağı maç için bu sabah Diyarbakır'a gitti. Boluspor galibiyetinin önemli olduğunu belirten Başkan Emin Kar, şunları söyledi:

"İç sahadaki tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Ama sezonun henüz başındayız. Teknik heyet ve sistemimiz yeni. 6'ncı haftadan sonra daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Son saniyede de olsa ilk galibiyetimizi almamız bizi çok sevindirdi."

Türkiye Kupası'nda yarın saat 16.00'da deplasmanda oynayacakları maça da değinen Başkan Emin Kar, bu konuda da şunları söyledi:

"Kazanmak istiyoruz. Maçta kadroya giremeyen, sakatlıkları yüzünden de forma giyemeyen isimlere şans verileceğini düşünüyorum. Maç eksiği olan futbolcularımızın bu sıkıntıdan kurtulması için kupa mücadelesi şans olacak. Çünkü çok sayıda futbolcumuz Samsun'da kaldı. Kupadaki hedefimiz gidebildiğimiz yere kadar gitmek. Geniş bir kadromuz var. Bunu en iyi şekilde kullanmak. Diyarbakır'da turu geçen taraf olmak istiyoruz. Takımım, kupa maçının ardından hemen geri dönecek ve hafta sonu oynayacağımız Kayserispor mücadelesinin hazırlıklarına başlayacak."

http://www.fanatik.com.tr/2014/09/22/samsunspor-kupada-iddiali-387795

Kaya

Kazanmalıyız her ne olursa olsun... Alperen'in maçı olur diye düşünüyorum.