Turkiye kupasi 2.tur Aydinspor 1923-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan jean, 17 Eylül 2013, 19:29:11

« önceki - sonraki »

mimar55

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 30 Eylül 2013, 22:52:46
Kupada gruplara kalmalıyız, bıraksınlar şu ligle kupa aynı anda gitmez saçmalığını.
Bu kafayla zor  :(

lato

Doğan bence gayet soğukkanlı oynuyor. Hataları bir kenara 11de başlamasa bile zaman zaman 18de yer almalı. Ercan bitmiş bir görüntü verdi resmen. Önce hata yaptı tam telafi etti derken tekrar adamı döndürttü kaleye golü yedik. İnşallah kendini toplar daha çok izleyeceğimiz seneler olacak onu. Arkadaşların dediğine bende katılıyorum yabancılara karşı olan sempatimizin onda birini kendi altyapımıza da göstermek gerek. İnşalla hafta sonu da böyle iğrenç bir maç izlemeyiz. Aydın gibi toplama tribünden koy...k mu seslerini duymamak için şu kupa maçlarına biraz daha önem vermek lazım artık. Çok üst kalitede bir kadromuz varmış gibi yedeğin yedeğiyle maça çıkmak nedir arkadaş.. Yedeklerle başlasan bile as kadrodan 3 4 sağlam adam oturacak o kulübede ki kötü bir gidişatta müdahale edesin :kafa:

Ekrem

Bu kafayla gidersek biz hiç yaşayamayız şu kupanin heyacanini  ya adamlar ligin yaninda baska bi kupa daha yapmis iste lige agirlik vermek nedir varsa oyle bise direkckafadan mac oynamayin da birseyler ummayalim bari

##kdc##

Gazeteci: "Takım yorgun muydu?"

Mourinho: "Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

keşke bu söze uygun futbolcularımız olsa da zevkli bir kupa maçı izleseydik.

Haluk, Ozan, Turgay, Serkan gibi adamlara rağmen geriden gelerek maça ortak olduk, sahaya kazanmak için çıksaydık çok rahat alırdık.
Kupa maçları için yol+otel gibi masraflar bizim şu andaki durumumuz için bence büyük külfetler oluşturuyor. Hocanın ve yönetimin bir bildiği vardır ki böyle bir yol izlenildi.
Bu maçın bizim için tek avantajı haluk'un bana göre bir daha forma giyemeyeceğinin garantisi olmasıdır. Ekigho ve Adiloviç'in yokluğunda ligde ileri uçta umar musa arif gibi isimlerle daha etkili olacağız inşallah..
hayırlısı..

samuray

ya her syene aynı hikaye kupada amatörlere yenilip eleneceğiz nerdeyse yazıktır ya 2 senedir sakatlıktan ayğına top değmemiş ozanın ne işi var takımda kalpar aynı kalpar elenmek için kadro yapmış sanki aydınspor daha dün üçüncü ligten yçıkmış bi takım ya yazıklar olsun

Karabudun

Adını bile unuttuğum adam sayenizde üşenmeyip aradı, dalgasını geçti. Yazıklar olsun ya! Kimseye de anlatamıyoruz zaten yenilmek için gittiğimizi. Öyle ki akıl sır erdirilecek gibi değil.

adige73

tamam kupa da bir hedefimiz yok elenelim ama böyle bir alt kategorideki takıma değil bir tur geçip üst kategorideki takıma yenilip elenelim

Samet Torun

Millete açıklama yapmak zorunda kılıyorum. Bu durumdan gerçekten çok sıkıldım. Maçı sattınız forman üzerinde geziyosun gibi laf atmalar.  :kafa: derdimizi anlatamıyoruz. Artık şu kupayı önemseyin  :kafa:  :kafa:

Sercan

Takımı yormamayı, oyuncuları riske atmamayı anlarım ama ne olursa olsun bu takımı yeneceksin abi. Kaç senedir aynı bok. Yeter artık...

Sonuna Kadar 55

Elenmek değil de şu takıma ezile ezile yenilmek koyuyor insana...

Sadece Samsunspor

millet dışarda aydına yenilmişsiniz. arkadaş yedek kadro pafla çıkabilirsin ama yeneceksin bunun açıklaması yok her sene aynı terane yeter artık

jean

ne guzel beraberligi saglamisin daha yenilmenin anlami ne anladik kupada devam etmek istemiyorsun bari dogru duzgun takima yenil

s_uzunkaya

o değilde ben atillayla göbek yarışına girsem yarı yarıya paylaşırız jürinin oylarını. kimse bakmıyormu kardeşim bu topcuların hallerine, kondisyonlarına, fiziklerine... adam 3 golüde kapadığı köşeden yedi, hemide o cüsseyle  :kafa:

fanatik samsunsporlu

aydın ilk galibiyetini de bize karşı aldı ne diyelim artık :kafa: