Turkiye kupasi 2.tur Aydinspor 1923-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan jean, 17 Eylül 2013, 19:29:11

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Kadir ÇELEBİ

Mal Mal MAlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

özkan

şu serkan çalığa hala para ödüyoruz demi..

feticalik

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 02 Ekim 2013, 15:58:47
Özetle, ilk yarı rezildik!

Savunmada Cemil'in bunca hatasına rağmen neden oynatıldığını gördüm, ikna oldum. Sanki geçen sezon seyrettiğimiz Ercan başka bir oyuncuydu, gerçekten ilk yarıda çok kötü oynadı. Atilla da güven vermiyor. Taha da kötü (hadi onu zorunlu sol bek diye makul bulalım), Ozan da kötü, ekstra hiçbir şey yapmadı. Turgay vasat, Serkan Dökme çabalar gibi ama vasat, Halil İbrahim ortalıkta yok, Arif Şahin bile istekli ama vasat. Haluk, bu takımın oyuncusu olmadığını yine gösterdi, ben de arkadaşlara katılıyorum, Haluk'un Samsunspor kariyeri bitiyor.

Fatih savunmada direnen tek kişi bence. Maçtaki "yetenekli" olduğu her halinden belli olan oyuncu ise Doğan. Bu çocuğun sanırım henüz fiziği tam oturmamış (biraz savruk koşuyor  :D), ama gerçekten yetenekli, oyunu da biliyor. Ara pasları da yaptı, baskı da yaptı. Arada hata da yaptı ama belli ki Doğan olacak. Sonradan giren Burhan'ı ilk kez görüyorum, kısa süre içinde yorum yapmak da zor ama bulduğu pozisyonda fena bir hareket yapmadı, 2.yarıda anlarız nasıl oyuncu olduğunu.

Üzgünüm ama bugün tur zor görünüyor.

Takımımızın tek gol silahı Fatih!

İlk yarıdaki yorumlarıma ek olarak yazabileceğim, Kemal Sabri Bayraktar, Burhan ve Enes'in de daha kadroya girmek için vakitlerinin olduğu. Bir tek Doğan takıma monte edilebilir, ama o işi de yavaş yavaş yapmak gerek, pat diye "ilk 11'de oynar bu çocuk" denemez. Çok yetenekli olduğu belli, ama böylesine bir maçta bile bir sürü hata yaptı.

Kuzey55'e katılıyorum, bu maçta oynayanlardan Fatih dışında hiçbirisi şu aşamada ilk 11'de oynayacak durumda değil. Hüseyin Kalpar'ın bir bildiği varmış diyorum.

Duško Milinković

serkan çalık ve haluk geçen seneden kalan 2 kişi. Geçen seneki kadro gerçekten kötüymüş.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: kuzey55 - 02 Ekim 2013, 17:22:26
alın size doğan adamlar madara etti bizi.

Doğan alıp 3 kişiyi geçecek oyuncu mu şu yorumu yaptınız? Bu çocuk kahraman değil daha 17 yaşında Doğan Turgay'ın yaşına gelsinde o zaman eleştirelim. Serkan'ı Celil'i nası kazandık zamanında

ChucKeR

turu çok istiyodum nasip olmadı gene. teknik ekip ve futbolculara isteklerinden ötürü teşşekkürler.

berusa55

Yine her sezon olduğu gibi kale almadığımız bir Türkiye Kupası macerasını kısa kestik. İnşallah hafta sonu yüzümüzü güldürürler.

feticalik

Kemal Sabri karşı karşıya kalırken topu kontrol edemedi. düzgün kontrol etse gol içten bile değildi.
Doğan gol pasları verdi, ki biraz daha defansif oynamasına rağmen.
Enes ve Burhan etksizdi.
Ercan aşırı hata yaptı. Bir takımda stoper çok hata yaparsa gol yenmesi de normal.
Atilla kapattığı köşeden gol yedi çoğu pozisyonda güven vermedi.
Ozan Şabanın sağ bek versiyonu.
Haluğu konuşmaya gerek yok.
Serkan mı ? İyi olacak demicem çünkü o adamın kapasitesi bu. Daha fazlasını beklemicem. Sahada topla koşsun dursun.
Taha mücadele etti sağolsun ama yeterli değildi.
Fatih her zaman ki gibiydi varolsun.

Değerlendirmem bu. İnşallah seneye diyoruz..

Sadece Samsunspor

cemil yerine ercan oynasın diyenler izlediniz gördünüz. kalpar bu işi biliyor

Sadece Samsunspor

ozan haluk serkan çalık boşa para serbest bırakın gitsinler. para cepte kalsın

mehmet yılmaz

Ne olursa olsun kaybetmek moral bozucu..
İnşallah elendigimize değer

MeL_55

dogani begenmeyenler gecen hafta berbat top oynayan umari destekleyip tribünde bagiran kisiler kimdi acaba
doganin ismini degistrelim doganinho olsun illa yabanci olmasi gerek ya

ondan sonra alt yapidan niye oyuncu cikmiyor demeyin

özkan

02 Ekim 2013, 17:56:58 #179 Son düzenlenme: 03 Ekim 2013, 16:06:59 özkan
Ozana ahde vefa,haluğa geçen seneden kaldı,serkan çalığa trabzonlu kontenjanını doldurma,tahaya tecrubelı alternatıf dıye toplam 400.000 bin rahat veriyoruzdur.Bunun yerine al 1 tane hakan bayraktar rahatına bak..