PTT 1. LİG 7. HAFTA | Samsunspor'umuz - Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR

Başlatan berusa55, 23 Eylül 2013, 01:32:34

« önceki - sonraki »

beşnumara

Her ne olursa olsun kazanmak zorundaydik. Son dakikada attığımız gol hakeme ve antep kalecisine girsin.

samsunsporlu1994

Kötü oynayarak 3 puan aldık. 3 puan gelecek haftalar açısından çok önemli. Maça gelince ilk devre pozisyonumuz yoktu. Gaziantep B.B'nin ise 2 tane net gol pozisyonu vardı. İkinci yarı yapılan oyuncu değişiklikleriyle ilk yarıya göre daha iyi oynadık. Son dakika golü ile de olsa 3 puan almak sevindirici. Genel olarak bakarsak iyi futbol oynamıyoruz. Bu futbolla 11 puan almamız gerçekten çok büyük başarı. Savunmada Cemil ve Fatih güven vermiyor. Sol bek Şaban yeterli değil. Erdem,Taha,Musa Sinan ilk 11 oyuncuları değil,iyi alternatif olurlar ancak. Musa Aydın sahada elinden geleni yapıyor ancak Sivasspordaki performansından çok uzak. Umarda bir form düşüklüğü olduğu gerçek. Halukla devre arası yollar ayrılmalı. Bence bu sezon ki en iyi transferimiz Murat Akyüz. Gerçekten bu kadar katkı sağlayacağını ve bu kadar iyi oynayacağını beklemiyordum. Tebrik etmek lazım. Canberk bu takımda ilk 11 oynayabilecek kapasitede bir oyuncu ancak hoca neden oynatmıyor onu hocaya sormak lazım. Puan sıralamasında ilk 7 takım arasında en kötü futbolu oynayan takım biziz bunu kabul edelim. Bu futbolla ilk 2 çok zor. Hedefi doğru belirlemek çok önemli. Bence bizim hedefimiz ilk 6 olmalı.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 29 Eylül 2013, 20:52:01
İBB maçındaki gibi bir pozisyon oldu!

Alıntı yapılan: 55.hakan - 30 Eylül 2013, 00:08:03
Penaltı pozisyonunu hatırladınız değil mi?

İstanbul belediye maçındaki pozisyonun aynısı hemen hemen.Herkes panikle topa vuracağım diye koşuyor adam arkaya aşırıyor,iş bitti. Arkada adam bomboş.Haydi o hatayı bir kere yaptın.Hiç mi aranızda konuşmadınız.Birimiz koşarken birimiz arkayı temizlesin diye.Hoca hiç mi tembihlemez arkaya aşırılan toplara dikkat diye. Erdem e suç bulmuyorum o pozisyonda aynı hatayı iki kere yapan defansa suç buluyorum.Bu pozisyonu 30 defa izletmeli hoca kafalarına vura vura hemde.

Ben de yazmıştım, aynısını yazanın olması mutlu etti. Gerçekten bunun üzerinde durmak gerek...

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 30 Eylül 2013, 16:11:28
Kötü oynayarak 3 puan aldık. 3 puan gelecek haftalar açısından çok önemli. Maça gelince ilk devre pozisyonumuz yoktu. Gaziantep B.B'nin ise 2 tane net gol pozisyonu vardı. İkinci yarı yapılan oyuncu değişiklikleriyle ilk yarıya göre daha iyi oynadık. Son dakika golü ile de olsa 3 puan almak sevindirici. Genel olarak bakarsak iyi futbol oynamıyoruz. Bu futbolla 11 puan almamız gerçekten çok büyük başarı. Savunmada Cemil ve Fatih güven vermiyor. Sol bek Şaban yeterli değil. Erdem,Taha,Musa Sinan ilk 11 oyuncuları değil,iyi alternatif olurlar ancak. Musa Aydın sahada elinden geleni yapıyor ancak Sivasspordaki performansından çok uzak. Umarda bir form düşüklüğü olduğu gerçek. Halukla devre arası yollar ayrılmalı. Bence bu sezon ki en iyi transferimiz Murat Akyüz. Gerçekten bu kadar katkı sağlayacağını ve bu kadar iyi oynayacağını beklemiyordum. Tebrik etmek lazım. Canberk bu takımda ilk 11 oynayabilecek kapasitede bir oyuncu ancak hoca neden oynatmıyor onu hocaya sormak lazım. Puan sıralamasında ilk 7 takım arasında en kötü futbolu oynayan takım biziz bunu kabul edelim. Bu futbolla ilk 2 çok zor. Hedefi doğru belirlemek çok önemli. Bence bizim hedefimiz ilk 6 olmalı.

Hocam, aslında yazdıklarına kısmen katılıyorum, ama yukarıda saydığın ve beğenmediğin oyuncu sayısı 9. Yani bence biraz fazla sert olmuş.  ;)

Bence takımın en iyisi kesinlikle Murat Akyüz'dü. Onun yanı sıra Musa Aydın ve Adnan da oldukça iyiydiler. Başka nedenlerle oynamasından rahatsız olsak da, Adnan hem mücadelesi ile hem de etkili ara topları ile çok iyiydi (sadece Musa'yı karşı karşıya bırakan pozisyon için demiyorum, başkaları da vardı). O ara toplarını değerlendirebilecek birileri takımda olduğunda (Ekigho ve Adilovic) Adnan'ın etkisi de artacaktır. Bunların dışında Erdem hem mücadele etti, hem gol attı. Arif Şahin umut vericiydi. Canberk oynaması gerektiğini gösterdi.

Akyol

Antep'in stoperi Arif Şahin'in şutunu kaleci gibi çeliyor ondan bahseden yok maç öyle olmuş böyle olmuş... 90+ gollerini atmak çok güzel ayağına sağlık Erdem ŞEN  >l<

özkan

Trt'de maçı yorumlayan tanju çolak bizi resmen yerden yere vurdu.antep tek kale oynamışmış oyun hakimi antepmiş,kalpar saçmalıyomuş vsvs.hiçbir zaman buralara ayağını basamayacaksın istanbul yalakası seni.

Karabudun

Berbat bir maçtı. Kendi sahamızda oynadık ve güçlü diyemeyeceğimiz bir rakibe verdiğimiz pozisyonların haddi hesabı yok. Adamların atamadıklarını kadarını Soner çıkardı. Defansımız yerle yeksan. Ekigho'nun yokluğunda her maça forvetsiz çıkıyoruz. Hani forvete ikinci kaleciyi koysak Haluk' tan fazla iş görür. Şanslıydık, 3 puanı aldık. Merakla Balıkesir maçını bekliyorum. Bana göre Balıkesir maçındaki oyun ve skor bu takımın ölçüsü olacaktır.

samuray

sonuç güzel tabi ama oyun olarak baktığımızda ma.lesef kötü oynadık eğer serdar o kaçırdığı pozisyonları golle sonuçlandırsaydı bu maçın altından zor kalkardık ikinci yarı onlar biraz geriye yaslanınca biz onö çıktık baskı kurduk musanın da aynen serdar ın kaçırdığı pozisyon gibi kaçırdığı gol olacak gibi değildi hakem kfaciaydı resmen penaltımızı es geçti haluk .un bu takımda yeri yok bence ama elimizde başkada santrafor yok malesef onsuz oynacak daha iyi canberk oynamalı arif şahin oynamalı ilkk onbirde fatih cemil stoperlerimiz çok hata yapıyorlar rotasyonda ercan kullanılmalı neticede gençlerimiz bu şans verilenlerden daha iyi de olur kanaatindeyim ekigho ve adiloviçin bir anönce iyelşmesi iyçin dua etmeli alternatileri yok kesinlikle

ramcQ_55

Yeniliyoruz takim suclu yeniyoruz takim yine suclu anlamak güc
iyi oynadik yenildik demektense kötü oynadik ama kazandik demek daha mantikli sonucda 3 puan için oynuyoruz süper lige çıkmak için oynuyoruz iyi oynamak önemli değil kazanmak önemli ...bence...

Özcan İNAN

Ekighonun yoklugu zaten bizim forvet hattımızın çöküşü demek Adilovici daha izleyemedik bile doğru dürüst cabucak dönmeleri lazım yavas yavas havaya girecek bu takım birde kalparinho canberk ve arifi artık nolur 11 de oynatt...

seyf55

3 puan alacaksak kötü oynamaya razıyım,iyi oynayıp puan alamamaktansa kötü oynayıp 3 puan almayı yeğlerim

isa55

Önemli olan bu haftalarda iyi oynamasakta 3 puan almaktır.
İlerleyen zamanda daha düzenli oynayıp kazanabiliriz.

samuray

tabiki kötü de oynasak üç puan  almak çok çok önemli anlatmak istediğim şu gönül rahatlığıyla ağzımız yüreğimize gelmeden maç izlemek istiyorum eminimki tüm taraftarlarımızın herkesin isteğide budur kolay değil tabi bütün bunları bi arada görmek dileğimiz takımımız takır takır top oynasın eski günlerdeki gibi bizim deplasmana gelenler korka korka geirlerdi inşallah en kısa zamanda sakatlırımzda iyileşir özlediğimiz bu tabloya kavuşuruz inşallah