Kimlik Yoksunu Kişilere Duyurulur!!!

Başlatan emre, 11 Ağustos 2009, 10:40:28

« önceki - sonraki »

emre

11 Ağustos 2009, 10:40:28 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2009, 21:42:40 emre55
Türkiye'nin en popüler spor kanalı sanırım ntvspor  ve bu kanalın bir programı "yenilsen de yensen de". Programın sunumu aynen şu şekilde: NTV Spor spora farklı bir açıdan bakıyor, taraftarın sesine kulak veriyor... Tribünlerin sorunlarını taraftarın ağzından ekrana getiriyor. "Yensen de Yenilsen de" Pazartesi akşam 20: 30 'da NTV Spor'da.

Çoğu kez fbli gsli bjkli bazen tsli taraftarların boy gösterdiği bu programda son zamanlarda bir kaç kez es es li ve bursa lı taraftarlar gördüm.

şimdi programın sunumuna ve içeriğine geliyorum:taraftarın sesine kulak veriyorlar mışmışmış.neye göre hangi taraftarın sorunlarını hangi taraftarın ağzından dile getiriyorsun?bu ülkede bu 3 eziklerden başka kulüpler ve bu kulüpler uğruna hayatlarını tuttukları takıma göre şekillendiren cefakar taraftarı yok mu??

Yok eğer sizin derdiniz bu 3 ezikler ve kimlik yoksunu,hazıra konan basit bir taraftar kitlesiyse siz reyting peşindesiniz demektir.neymiş bu taraftarın(!!!) derdi,sorunları bizde dinleyelim.yok efendim hakemler bize karsı sunu yaptı,bizim takımın basına hangi teknik adam gelsin,biz filanca futbolcuya su kadar para verebiliriz,bizim maddi gücümüz şu kadar...ben size söyleyeyim asıl derdiniz ne:bu hakemler Anadolu takımları karsısında bize niye daha müsamahalı olmuyor biz 3 ezikler değil miyiz??biz Anadolu takımlarının sırtından havuzdan daha ne kadar para kaldırabiliriz??biz Anadolu takımlarının yetiştirdiği genç yıldızları nasıl daha erken keşfedebiliriz(??)??Anadolu takımlarındaki parlayan futbolcuların akıllarını nasıl çelebiliriz ki bu takımlar başarılı olamasınlar??

Ayrı bir konuda  spora farklı bir açıdan bakmaları!! Kardeşim neye göre farklı bir açıdan bakıyorsunuz yahu?? Senelerdir bütün kanallarda olan o 3 eziklerin yanında birazda ts nin olduğu programlardan ne farkı var Allah aşkına bu programın?

Eğer derdiniz tribün sıkıntılarını dile getirmek Türk futbolunu geliştirmek istiyorsanız Anadolu takımlarından iyi malzeme bulamazsınız. Yok derdiniz reyting ise doğru yoldasınız devam edin. Ama bilin ki bu Anadolu ya yapılmış en büyük hakarettir.Ve  Anadolu bunun öcünü mutlaka alacaktır!!

Eminim ki bizim çektiğimiz sıkıntıların 10 da 1'ini çekseler kimlik yoksunu kişilerin hiçbiri o takımları tutmazlar. Bu iş aşk işi, sevda işi, kimlik işi, kendi kimliğini benimseme işidir;kimlik yoksunu kişilere duyurulur!!

O kimlik yoksunu program yapımcılarına inat "sadece SAMSUNSPOR"!!:..

celebi

süper bir yazı zihnine  ve kalemine sağlık kardeşim benim

55.hakan

evet programı farkedip değiştirdim kanalı hemen çok sinir bozucu bir program birkaç dakika dayanamadım