M. Teoman Taş Samsunspor Parkı ve M.Teoman Taş Samsunlular Derneği

Başlatan körfez55, 25 Ocak 2008, 11:41:29

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

tabı bununlada kalmamalı ona suan bıle sevap kazandıracak guzellıklerıde bırlık olup yapmalıyız

veis

teoman abinin biyografisi herkese ders niteligi taşıyor.bakıyorumda her kelimenin birinde samsunspor geçiyor.hep söylüyorum bir takım tutılacak bir takıma gönül verilecekse böyle verilir biz onun yanında samsunsporlu olamayız.

HoliganSamSunLu

gerçekten çok güzel bir açılış olmuş gönül isterdi orada olmak ama olmadı ... unutulmaz bir hatıra oldu

celebi

bir insan sanırım bir takımı bu kadar gönülden tutar ve sever

kumköylü ahmet

Allah mekanini tekrar cennet etsin.Park cok guzel düsunce bence emege gecen herkeze tesekkurler

mehmet yılmaz

Derneğimizin logosunun bu şekilde olmasına karar verilmştir.
Hayırlı, uğurlu olsun...

kuzey55

FaT1h

güzel bir logo olmuş abi emeginize saglık hayırlı olsun

MeL_55

logo cok güzel olmus ama biraz daha kaliteli olabilirdi

HaSaNCaN

maraton

katılıyorum.. daha kaliteli olabilirdi... biraz daha özen gösterilebilirdi sanki.. amatör bi çalışma gibi ama yine de emeği geçenlere teşekkür :D

tatanga_54

Merhum Timofte'ye Allah'tan rahmet diliyorum. Aramızın kötü olduğu zamanda efendiliğini hiç bozmadan tartışırdı bizimle tribündergide. Keşke bugünkü güzel günleri görse idi.

Ayrıca hiç de kolay olmayan ve bildiğim kadarıyla Türkiyte'de hiçbir taraftar grubunun yaptıramadığı bir şeyi yapıp, o büyük samsunsporlu için park ve dernek açan samsunspor taraftarını da alkışlıyorum.

Tiryakiler55

allah mekanini cennet eylesin, geri kalanlarin ba$i sagolsun... yazilari okudukca cok duygulandim ben gurbetde ya$iyorum hic tanimadim ama yazilar sanki onu tanimaya yetmi$ gibi... seneye geldigimde nuri asan'in mezarligini ziyaret etmek istiyordum artik temeoan abimizinde mezarina gitmeyi nasip eyler in$allah allah

Tiryakiler55

Alıntı yapılan: samsuni - 25 Ekim 2008, 16:58:40

Derneğimizin logosunun bu şekilde olmasına karar verilmştir.
Hayırlı, uğurlu olsun...

bazi ki$Iler kalitesiz oldugunu söyledigi icin ben bi deniyeyim dedim... belki begenirsiniz. SAMSUNLULAR DERNEGI yazisini acik biraktim orasi size kalmi$