samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Maratonton ve menoktakar acaba ne gun oynasak tesrif ederdiniz efenim.

babasamsunlu

eleştiri eleştiri hep  eleştiri.. bir günde şu samsuni hocama sahip çıkında rahat ölelim birader...  :peeh: :peeh:

**KaR6**

cuma ve cumartesi hariç herhangi bir gün gayet uygundur..

babasamsunlu

**KaR6**

babasamsunlu

maraton

kardeşim samsuniye belediye sahip çıksın da adam yaşayan ölü ona fark etmez cuma,cumartesi ayrıca kendisinin başka halı saha maçları olduğu için hafta için o yüzden mırın kırın edip ayak direttiğini de kamuoyunun takdirine bırakıyorum..
yapın hafta içi ( cuma hafta içi değildir bu arada ) saat 18,19,20 ; ha ben yine sizle ( lafım belirli bir iki ikişiye ) lütfedip gelip top oynamam da mantıklı olan o diye söylüyorum  8)

usare

Başkanıma katılıyorum...     :redcard:    :evet:

Burak

Alıntı yapılan: ##kdc## - 26 Mart 2013, 10:25:49
geçmiş olsun abi  :kanka:

Beddua etmedin daaa 2 saat daha acilde yattım sabah a.q. :) ateş 39,50  :rulet:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 26 Mart 2013, 16:01:29
kardeşim samsuniye belediye sahip çıksın da adam yaşayan ölü ona fark etmez cuma,cumartesi ayrıca kendisinin başka halı saha maçları olduğu için hafta için o yüzden mırın kırın edip ayak direttiğini de kamuoyunun takdirine bırakıyorum..
yapın hafta içi ( cuma hafta içi değildir bu arada ) saat 18,19,20 ; ha ben yine sizle ( lafım belirli bir iki ikişiye ) lütfedip gelip top oynamam da mantıklı olan o diye söylüyorum  8)

Müfteri....
Nalçak, Nalancı...

Bu hafta cuma 11-12 oynayacağız. Bu maç sonunda karar verelim, eğer uygunsa perşembe 7-8 boşmuş. Bana hepsi uyar, maratontonun olmadığı maçlar daha bir uyar. ;)

melihözkan

yıllardan beri aynı satte oynuyoruz nedene değistiriliyoki ?

##kdc##

aynen abi, ben 10 - 11 olduğunda bile erken geliyodu, bütün işleri halledip gece 11 - 12 de yapıyorduk ne güzel.. 7 - 8 den sonra bütün akşamı bitirir halısaha maçı. halısahada bir araya gelince konuşuruz...

orucreis

1- samsuni
2- kaya
3-emre__ss
4-kdc
5-ugur_yildiz
6-alidinler
7-orucreis
8-
9-
10-
11-