Oğuz Gürbulak

Başlatan Kaya, 24 Aralık 2017, 15:14:38

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 30 Temmuz 2018, 14:29:05
Bana kötü veya yeteneksiz olduğunu hiçbir maçında düşündürtmedi.

Ama tüm maçlarda mı vasat oynar bir oyuncu!

Son maçlarda belirgin şekilde etkili işler yapıyor. Gaziantep'e attığımız ilk golde ara pasıyla Ramazan'ı kaçırdı ve Ramazan asist yaptı. İkinci golde, yine ara pasıyla bu sefer Bahattin'i kaçırdı ve Bahattin golü yaptı. Pek çok başarılı uzun veya kısa ara pası ile oyundaki yaratıcı oyuncularımızdan biri oldu...

Vasat olmadığında neler yapabildiğini, sonuca ne kadar ciddi etkide bulunabildiğini gösterdi. Böyle devam edersin umarım...

5trawberry

Kapasitesi belli olup kapasitesinin üstünde oynuyor bence. Yürek koyuyor faydalı olmak istiyor ve oluyor. Hakan Arslan'da boyleydi takdir gördü.

ata55

Aferin Oğuz. Devam böyle.

AhmetDenizci

2. goldeki asisti enfes..

Desiqner

Oğuz'dan adam eksiltme ve sürekli geriye dönmeden oynama konusunda gelişim bekliyorum.
İlk geldiği haline göre kendini geliştirdi ama bu konularda eksiğini kapatırsa üst liglerde de katkı verecektir.
Bugün için ayrıca teşekkürler :)

Kaya

Bir tane dikine top attın o da gol oldu.

Haftalardır al gülüm ver gülüm yana paslarla geçiştiriyor. Dikine oymamalı.

ngonge

Okan'la birlikte olunca biraz kendini ileri monte etme havasına girdi, ara ara orta alanda mücadelesi düşüyor. Fabregas değilsin Oğuz daha çok mücadele etmen lazım.

maço

Gittikçe kötü oynuyor. Yılmaz daha diri , Yılmaz oynamalı

ngonge

Alıntı yapılan: maço - 07 Mart 2019, 11:28:54
Gittikçe kötü oynuyor. Yılmaz daha diri , Yılmaz oynamalı

Yerine geç olmadan bence de Yılmaz hatta kimi zaman Savaş monte edilmeli. Forvet hattı kalabalık olunca Savaş ve Okan ikilisi daha iyi bir tercih olabilir.

Kaya

Yanından yürüyerek geçen rakibine müdahale edemeyecek durumda. Sorsan orta saha oyuncusu.  ???

Adam geçmişliği yok, dikine oyun yok , şut yok en önemlisi etkili pas yok. Duran top kullanmaktan yoruldu çocuk yazık...  :-X

cembaba

Oğuz bizim şampiyon olduğumuz seneki Turgay Gölbaşı. Turgay'sız oynadığımız zaman bocalıyordu takım. Ben Turgay'a benzetiyorum stili.

maço

Oğuzla ne zaman sözleşme uzattık saldı kendini.
Sanki bulunmaz hint kumaşı da kaçırmayalım dedik.
Yılmaz oynamalı bunun yerine ısrarla söyleyecem her hafta.

Kaya

Hiç uzatıp şöyle yaptı böyle yaptı demeye gerek yok. Çok kötü bir orta saha oyuncusu. Ne yazıktır ki ondan iyisi de yedekte yok.

Bu kadroyu kurarken orta saha seçimini kim yaptıysa büyük alkış  :-X

Not : Üç kornerin üçünü de kaleciye atan adam utanır da topun başına geçmez bir daha...

cakir55

Vasat orta sahamızın değişilmez isimlerinden çok kötüsün be Oğuz. Keçiören'de Süleyman Olgun diye bir orta saha var tam regista git bir maçını izle bakalım orta sahada top nasıl dağıtılır geriden nasıl oyun kurulur.

Shane_Falco

Sana korner kullandıran hocana çok selamlar.