Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

jean

Kesin ertelenir onda kusku yok yonetim devam karari aldigina gore endise verici bir durum yok basladilar zaten calismalara

atakumlueray

Çok şükür burayı okudum da kendime geldim.Sosyal medyada olayla hiç alakası olmayan garip tiplerin herkese sallamalarından çok sıkılmıştım.
Bu yönetimin tabi ki hataları olmuştır,tabi ki maddi sıkışıklık olduğunda hemen bakana,belediyelere koşulması kulübümüz için güzel ve sürdürülebilir bir durum değil ama bu yönetimin daha önce kısık bütçelerle yaptığı başarılar ortada.
Geçen sene averajla ligde kaldık diye yönetime sallayanlar , milletten para dileniyor diyenler var.
Kardeşim , Kazım Yılmaz dilenmedi de ne oldu,cebinden harcadı,takım ligde de kalamadı,harcadıklarını da geri alıyor zaten.
En azından bu yönetimin getirdiği paraları 2 sene sonra çıkıp da birisi geri istemeyecek.
İnşallah kulüp her sene daha da iyi yönetilir,daha da kendine yetebilen bir durumu gelir,sportif başarı da gelir.
Ayrıca Erkut Tutu yönetimi devam ederse de İsmail Uyanık ve ekibinin destekleyeceğini düşünüyorum.
Çünkü onların da uzun vadeli planları için daha güçlü,daha az borcu olan ve hatta süper lige yükselmiş bir Samsunspor işlerini çok daha kolaylaştıracaktır diye düşünüyorum.

eprianu

Geçenlerde Erkut Tutu açıkladı. Kazım Yılmaz'a bugüne kadar 10 Milyon TL'nin üzerinde borç ödemişler ve hala 12-13 Milyon TL daha alacağı varmış.
Erkut Tutu'yu çok savunmuyorum ama Kazım Yılmaz ve Galip Öztürk gibi kan emiciler 1 kuruş hayrına para vermezler. Hatta Erkut Tutu toplantıda şunu da ekledi.
Önümüzdeki 2-3 yıl boyunca TFF'den gelen gelirler doğrudan Kazım vampirine gidecekmiş. Ayrıca Kazım Yılmaz ile kulüp masaya oturup borcu yapılandırmak istemiş ama
Kazım Yılmaz yanaşmamış.

Tabi takımı Euro üzerinden borçlandırıp, yine Euro üzerinden temlik koydurmak da yine Kazım'ın işi.
Yani o zaman 3 kuruş verdi, döviz artışıyla şu anda 10 kuruş olarak fazlasıyla geri alıyor. Bir de o dönemde atıp tutuyordu yok program yükledim,
yok kime borcumuz var hemen görüyoruz, yok şeffaf kulübüz falan filan.

sadece55

Şeffaf şeffaf açık açık soktu bize daha ne denilebilir ki...

bayfa55

03 Haziran 2017, 09:57:31 #94 Son düzenlenme: 03 Haziran 2017, 13:37:05 bayfa55
http://www.gazetegercek.com.tr/kose-yazisi.asp?KY=19828&KoseYazisi=ozkoylu-anlatti-ben-yazdim

Erkut Tutu'nun döndürdüğü dolapları lütfen okuyun. Bırakın Bmw almayı Twin Towers'dan daire aldı bu Erkut Tutu Bey...
Bu paralar nereden bulunuyor merak ediyorum. Bu adam işini zar zor götüren bir adamdı.
Yönetimde bulunan bir çok yönetici Samsunspor sayesinde  bayağı maddi güce kavuştular.. Bunlar nasıl oldu, bu değirmenin suyu nereden dönüyor.
Bakan bey neden bunlara bu kadar başarısızlığa rağmen aday olmayın demiyor. Verdiği paraların nerelere harcandığını iyi bir şekilde araştırıyor mu? Yöneticilerin bir anda maddi olarak yukarı çıkmaları tesadüf mü?

Sol Açık

Alıntı yapılan: bayfa55 - 03 Haziran 2017, 09:57:31
http://www.gazetegercek.com.tr/kose-yazisi.asp?KY=19828&KoseYazisi=ozkoylu-anlatti-ben-yazdim

Erkut Tutu'nun dördürdüğü dolapları lütfen okuyun. Bırakın Bmw almayı Twin Towers'dan daire aldı bu Erkut Tutu Bey...
Bu paralar nereden bulunuyor merak ediyorum. Bu adam işini zar zor götüren bir adamdı.
Yönetimde bulunan bir çok yönetici Samsunspor sayesinde  bayağı maddi güce kavuştular.. Bunlar nasıl oldu, bu değirmenin suyu nereden dönüyor.
Bakan bey neden bunlara bu kadar başarısızlığa rağmen aday olmayın demiyor. Verdiği paraların nerelere harcandığını iyi bir şekilde araştırıyor mu? Yöneticilerin bir anda maddi olarak yukarı çıkmaları tesadüf mü?

Köşe yazısından esas anladığım Osman Özköylü'nün "Türk oyuncuları ben aldırdım, yabancıları yönetim aldı" dediği ki bence de oynanan oyuna vs bakınca bu böyle.

Ama devamında senin yaptığın yorumlar metnin ana fikrinin biraz ötesinde...

Şöyle ki; bu yönetimin bir sürü hata yaptığını düşünüyorum, ama bu yönetim kulübün dibe doğru gittiği çok açık olan bir dönemde göreve geldi. Sorun sportif başarısızlık falan değildi; 2 dönem transfer yasağı, puan silme cezaları ve para sorunlarıydı. 2 dönem transfer yasağını yaşadığımız süreçte kümede kaldıysak bu yönetim sportif başarı elde etmiştir. Yeni puan silme cezaları yaşamadıysak, bu yönetim hayati sorunlarımızdan birisini kendi döneminde bize yaşatmamıştır. Borcumuz azalmış ve transfer yapabilecek bir pozisyonumuz oluşmuşsa kulübün mali durumunu toparlamışlardır. Ayrıntılara girmeden, kabaca bir yorum ve bakış bu...

Yukarıda yazdıklarıma katılınmayabilinir, bunlar yetersiz bulunabilir vs. Ama unutmamamız gereken bir nokta var; kulübü bu duruma bu yönetim getirmedi. Galip Öztürk, Kazım Yılmaz ittifakı bugünün esas sorumlusudur. Ve bu sorumlularla ilgili birşey yazarken "yeni BMW aldı" veya "Twin Towers'da ev aldı" falan desen komik kaçar, bu adamlar için "elinin kiri" olur!

Ben şehirden uzakta, neler olduğunu anlamaya çalışan birisi olarak, Samsun basınından birşey okumanın doğru olmadığına, hatta olan biteni öğrenmenin bile boşa uğraş olduğuna karar verdim. Samsun basını (elbette içlerinde düzgün olanlar vardır, ama kurunu içinde onlar da yanıyor), birilerinin oyuncağı ve tetikçisi olarak sürekli karşılıklı haber yapıyor. Biri haber yapıyor, yalan olduğu kanıtlanıyor, aynı insan, sanki "yalancı" olduğu kanıtlanmamış gibi yeni bir haber yapıyor! Bir gün "halkın kahramanı Galip geliyor", öbür gün "Efsane başkan Uyanık kulübü soymuş!" vs...

Özetle, bunlar laf... Ercüment Gül'ün yazdığı makalede de esas amaç böylesi bir manipülasyon, bu çok belli. Ana fikri; transferde hocanın dediklerini yapmayan bir yönetim olan yazıyı okuyan taraftar, "kulübü soyuyarlar"ı anlıyor!

jean

Yav arkadas boyle haber niye yazilir anlamam gitmis artik osman hoca iliskisi kalmamis kuluple ortaligi karistirmanin ne anlami var bir bakima laf tasima oluyor yazik guah

Shane_Falco

Sormamis mi sayin Ercument Gul Osman hocaya madem Erkurt Tutu bu kadar karaktersiz, yalanci vb adam ise yonetim hocanin masaya koydugu isimleri alacak olsa devam etmeyecek miymis ?

Sadece Samsunspor

Mersinle oynadığımız play off final maçında verilen Samsunspor tarafı seyirci yasağına o zamanki yönetim kurulu itiraz etmişti ve pfdkya taşımıştı. 1 oy farkla seyircisiz oynama onaylanmaştı. Ve o gün Samsunspor seyircisiz oynasın diye oy verenlerden biriside şu anda Erkut Tutu yönetiminde olan Serdar Ölmez'dir.

Taraftarlarımız Yönetimden ve Erkut Tutu dan bunun cevabını beklemektedir.

Karabudun

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Haziran 2017, 16:33:15
Mersinle oynadığımız play off final maçında verilen Samsunspor tarafı seyirci yasağına o zamanki yönetim kurulu itiraz etmişti ve pfdkya taşımıştı. 1 oy farkla seyircisiz oynama onaylanmaştı. Ve o gün Samsunspor seyircisiz oynasın diye oy verenlerden biriside şu anda Erkut Tutu yönetiminde olan Serdar Ölmez'dir.

Taraftarlarımız Yönetimden ve Erkut Tutu dan bunun cevabını beklemektedir.

Çok büyük bir itham. Aslı yoksa büyük vebali olur. Aslı varsa da mevcut yönetime diyecek söz bulamıyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Karabudun - 24 Haziran 2017, 17:42:03
Çok büyük bir itham. Aslı yoksa büyük vebali olur. Aslı varsa da mevcut yönetime diyecek söz bulamıyorum.

Bende facebook Samsunspor sayfasinin birinden aldim

Ekrem

Bu adamı yönetime alırken bu yaptığı şey bilinmiyor muydu? Eğer bu Samsunspor düşmanlığı bilindiği halde alındıysa vah ki ne vah

ata55

Alıntı yapılan: Ekrem - 25 Haziran 2017, 01:32:27
Bu adamı yönetime alırken bu yaptığı şey bilinmiyor muydu? Eğer bu Samsunspor düşmanlığı bilindiği halde alındıysa vah ki ne vah

al demişlerdir almıştır. iradesi yokki onun.

özkan

Olay doğru kendisi bize o 1 oyu veren ş...... ta kendisidir.O 1 oyu vedikten sonra kendisinin yüzüne bizzat ana avrat sövmemize rağmen yalamalıklarına devam etmiştir.Tff kurullarından da malum o.ç larının yapılanmaları çözüldükten sonra atılmıştır.

Asıl sıkıntı şurda,hem siyasi hem manevi bozuk olan adamı yönetime almak bize nelere yol açacak sebep olacak hayırlısı bakalım.Tutuya verilir liste o okur.3-4 çevre arkadaşı dışındakiler klavye harfi yönetici falan değil.O nedenle taraftarlarımız kim geldi kim gitti yerine ismail uyanığın gelmesine bişey kalmadı,o zamana kadar bunlardan ne alırsak kardır diyip işimize yolumuza bakalım.Büyük resmi kaçırmayalım.

sadece55

Serdar ölmez efendinin yönetimde olmasını kaldıramıyorum.O herifi her gördüğümde zaten içim içimi yiyor bir de Samsunspor yöneticisi oluyor Yazıklar olsun. O çok kızdığımız trabzonda olsa şehirde gezdirmezlerdi yok biz çabuk unutuyoruz anasını satim.