Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

ngonge

İlk maçta geçen yıldan bıraktığı gibi devam eden bir tek Furkan vardı. Helal olsun, performansı artarak devam etsin.

orucreis

Kalemiz emin ellerde böyle devam ederse alınacak kaleciler furkanın yedeği olacak galiba  :)

ngonge

Lusage

Hastayım senin bu topa bakıp kalmana. Bir hamle yap bir şey yap. >:(

özkan

Bana göre tecrübe sonerin senin yerine kalede olmaslı.Başka bir anlam veremedim yoksa neden sen oynamayasın ?

nomak55

Furkan'ın önünde daha çok uzun bir kriyer var ayrıca geleceğide parlak önemli olan çok çalışması bunu yaparsa geleceğin A milli takım kalecisi olur banko bizden de alırlar zaten bir iki sezon daha böyle iyi oynarsa

yirmiuc

Dun oynasaydi 3 puan bizimdi bence.

Ladikli

Senden kaleci falan olmaz git kendine başka iş bul,bir takımın en iyi olması güven vermesi gereken yeri kalesi olması lazım bizimki yol geçen hanı ,bu kadar basit hatalar yapılmaz ya

ngonge

Kızmıyorum sana, iki maçta seni eleştirmek ayıp olur. 2 sezon elinden geleni yaptın, ama şu anda formsuzsun, inşallah kısa sürede toparlarsın ama şu anda bir süre yedek beklemende fayda var.

emrullah

Aklın ads den yediğin hatalı gollerde o yüzden bu haftada aynısı geldi başına .

55.hakan

Furkan a hiç güvenmedim.Söyleye söyleye dilimde tüy bitti.Bu adamda kaleci kumaşı yok.Bu ligi kaldıracak kaleci almamız lazımdı bu saatten sonra zor buluruz.

maviay55

GurbetciFanatik

:( :( :( :( :( :( :(
ne oldu sana

resmen her top geldiginde artik korkuyoruz senden be Furkan.

Raqua55

2 haftadır takımı patlattın.2 hafta üst üste aynı hata yapılar mı be Furkan ?Potansiyeli olan bir kalecisin  dikkatli oyna.Kariyerinde 2 final gördün.Acilen toparlanman lazım yoksa Seninle sezon bitmez

##kdc##

her hafta farklı bir fantezi deniyosun üzerimizde,
bir an önce toparlarsın inşallah