Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

MeL_55

fuar otoparki samsunspora verildi..
bugün sayin osman genc yeni yapilan demokrasi meydaninin otoparkini samsunsporumuza vereceklerini soyledi.

sehir bütünlesmemis mi?
allah askina samsun ilk defa bu kadar destek veriyor kulübüne!!!

jean

Iki otoparkla butunlesme olmaz koskoca sehiriz gobegimiz catladi geri alana kadar bir kayseri destegi butunlesmesi yok siradan takim ne hale geldi

lato

Şehirde belirli kurumların makamların destek sözü var ama bana göre de bütünleşme yok

seyf55

2 otoparkla bütünleşme olmaz bütünleşme her şartta her koşulda olmalı her zaman destek verilmeli bu otoparkları elimizden her an alabilme ihtimalleri bile vardır bura Samsun ne olacağı belli olmuyor

Sercan

kalptenþimþek

olursa ikimize olmasa cilara... değil Adam gibi isteyenlere gitti..Başarılar Ertuğrul Sağlam...

babasamsunlu

26 Haziran 2013, 16:41:55 #321 Son düzenlenme: 26 Haziran 2013, 16:47:18 babasamsunlu
Ertuğrula sallayanlara ve sallatanlara hitaben..

Ertuğrulu hiç izledinizmi dünya gözüyle Samsunspor formasıyla ?
Etuğrul Sağlamın adamlığını sorgulayıp duranlar formasının hakkını vermediği bir maç söyleyebilirmi acaba bana ?
hangi futbolcumuz hem gdişiyle hem gelişiyle Samsunspora para kazandırdı ?
Sahi Ertuğrul Sağlam Samsunspora ne kadar para kazandırmıştı bileniniz varmı ?
Samsunspor ondan gelen paralarla kaç yıl süper ligde koşturdu bileniniz ve hatırlayanınız var mı ?
Ne yaptı Ertuğrul Sağlam..
Gitti çalıoştı çabaladı bir yerlere geldi..
Ertuğruldan daha büyük yıldızlarımız ne yaptı ?
filin kahvesinde  sabah akşam kumar oynayıp arastada dedikodu yaptı..
Alkol alıp sağa sola iftira attı...
Ertuğrul bunları yapmadığı için mi adam değil ?

Sürekli adamlığını sorguluyorsunuz.
Samsunspor camiasında adamlığını sorgulayacağınız  en son kişidir bu adam.
Ne yaptı ta bu kadar gözünüz döndü ?

Tarihini bilmeyenler yok olmaya mahkumdurlar..
Bugün trabzon lobisinin yaptığını göremeyen genç kardeşlerim yarın trabzon samsun eleele diye bağırtıldığında bütün tribün  anlarsınız artık  ne demek istediğimi..

Ertuğrul Sağlam benim gözümde Samsunspora hem maddi hem manevi en çok faydası olan futbolcuların içinde ilk sıradadır..
Olaya Sadece Samsunsporluluk olarak bakın anlarsınız ne demek istediğimi...

brigand

26 Haziran 2013, 16:44:57 #322 Son düzenlenme: 26 Haziran 2013, 16:48:17 brigand
Bu konuda biraz duygusallık var. Yoksa ki adamın kariyeri Samsunspor' dan önemli ki doğaldır bu piyasanın içindeki insanlar için. O yüzden daha fazla paralanmaya gerek yok. Ancak perde arkasının tam bilinmemesi ve Ertuğrul'un duygusal yönden etkileyici açıklamaları olayı bu raddeye getirdi. Çok istedim bende gelmesini. Olmadı diyelim, bu seferlik nasip değilmiş diyelim daha fazla yıpratmayalım 2 tarafıda.

mehmet yılmaz

Bu acayip futbol piyasasında, ortamında ne kadar adam olunabilirse onun en üst limiti kadar adamdır Ertuğrul Sağlam...
Başarılar diliyorum kendisine...

samsunew

adam gibi adam ERTUĞRUL SAĞLAM  herşeye rağmen seni çok seviyorum senin şartlar oluşmadığından dolayı samsunsporun teklifini kabul edemedim demecindeki şartları gerçek samsunspor taraftarı çok iyi biliyor bunları sıralayıp yazsam dergi olur .... 1- şehir bütünlüğü inanmak sevgi ve coşku 2- fuulll tribünler ama 2 maç kaybedince hocaya ana avrat küfredip istifa diye bağırmayacak gerçek taraftar 3- takıma sözde değil gerçek anlamda maddi güç  vs.   ......

mehmet yılmaz

06 Nisan 2014, 00:04:59 #325 Son düzenlenme: 06 Nisan 2014, 00:08:34 mehmet yýlmaz
1992-93 Sezonu

Bünyamin, Müjdat, Osman, İmdat, İsa, Ertuğrul, Kasım, Erol, Murat

Ayaktakiler: Ercan Kol, Erol, Ertuğrul, Orhan Kaynak, Osman, Kasım
Oturanlar: Ercan Aslankeser, Müjdat, İsa, Recep, Bünyamin

##kdc##

İlk fotoğraf bacak defilesinden galiba abi =)
Eski formalar ne kadar güzelse de şortları bi o kadar saçmaymış  :P

mehmet yılmaz

1992-93 kısa şortlarda tam bir geçiş dönemiydi Cüneyt.
Hatta ilk uzun şortu Adidas alttaki forma modeliyle birlikte yapmıştı.
Ondan sonra da normale döndü, ilk şortlar komediydi tam...

Ollivanders

Şu 2.resimdeki formaya hastayım

5trawberry

Samsunspor'a gelme soylentilerin çıktığı zaman Samsun sehrinde birseylerin eksik oldugunu belirterek Eskisehirspor'un başına hedefleri ve potansiyeli olan takım diyerek gelmiştin. Anadoludan bir şampiyon daha çıkacaksa Eskişehir bunu hakediyor deyişin kulaklarımda. Noldu sonra, Eskisehirspor'u çoluk çocukla oynatıp kötü bir sezonda sonun başlangıcına ittin. Keza toplama kampına dönmüş Bursaspor'da var olan değerini de incittin.
Ne olurdu, iki seneni seni sen yapan camiaya ayirsan sistemi oturtsan ve Anadoludan bir sampiyon cikacaksa bu Samsunspor olacak deseydin.