Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Nisan 2011, 21:29:02
şimdi söyle bi sorum olacak, şu Atatürk resmi olan t-shirtten tish-o gibi bi steye yaptırtmak istiyorum ben, bana sadece o kısmı bi yollaman mümkün mü :) çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur, bi deneyelim bakalım nası oluyo..

kardeşim istiklal caddesinde atlas pasajında da t-shirt yaptırılıyor tish-o ile aynı fıyata geliyor.hatta yazı yazdırırsan yazıyı bedavaya bile getirebiliyorsun  ;D bilgin olsun  ;)

Kaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Nisan 2011, 21:29:02
şimdi söyle bi sorum olacak, şu Atatürk resmi olan t-shirtten tish-o gibi bi steye yaptırtmak istiyorum ben, bana sadece o kısmı bi yollaman mümkün mü :) çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur, bi deneyelim bakalım nası oluyo..

Sevgili Kar6 bir tane de bana yaptırırmısın ücreti ne ise şeyettiririz  :P :D

Ayrıca bu başlık beni gıcık ediyor.. :o Çok güzel işler yapmış herkes hepsini alıp giyesim geliyor >:( ;D

twitter

en fazla bu kadar yapabiliyorum ben 300x300

55ertan

Alıntı yapılan: twitter - 25 Nisan 2011, 00:01:12

dünyanin en kral formasi >l< >l< >l<
bunu istiyorum :( :( :(
türkiyede artik su dandik forma ve uyumsuz sponsor zamani bittsin >:(
formalar her sene kulüp lisansli satilsin ve gücü olan taraftar her sene almali
avrupa futboluna yaklasiyoruz >l< >l<

55ertan

bundan kötü sponsor görünümü yokdur herhalde

**KaR6**

@twitter

çok sağol, bi deneyeceğim akşam..

@inanç,  iş bi cidiye binsin paslaşırız  :)

@emre, oraya da bi bakmak lazım o zaman da kalitesi nasıl ki?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Nisan 2011, 09:59:55

@emre, oraya da bi bakmak lazım o zaman da kalitesi nasıl ki?

abi butun kızlar atlas pasajından alışveriş yapıyo.eminim kalitelidir  ;)

emre

ben yaptırmadım ama kaliteli gözüküyordu t-shirtler.gidip bakabilirsin örnekleri oluyor zaten  ;)

**KaR6**

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 27 Nisan 2011, 10:18:16
abi butun kızlar atlas pasajından alışveriş yapıyo.eminim kalitelidir  ;)

atlas pasajından az geçmedi yolumuz ama baskı yapılan yeri bilmiyodum, bakıcaz artık  :)

özkan

Az bişey dicem,allahını seven şu programın adam gibi linkini yazsında :D lusage kızacak bana ama 50 kere göndermesine rağmen linki bir türlü indiremedim ya..birde şu atlas pasajı nerede arkadaşlar ?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: özkan17 - 27 Nisan 2011, 14:02:25
Az bişey dicem,allahını seven şu programın adam gibi linkini yazsında :D lusage kızacak bana ama 50 kere göndermesine rağmen linki bir türlü indiremedim ya..birde şu atlas pasajı nerede arkadaşlar ?
pardon ya alıntı yapcaktım yanlıslıkla begenmısım  :) istanbulda beyoğlu istiklal caddesinde  ;)

özkan

sağol kardeşim,beğen nolcak canın sağolsun  :) birde şu programı nasıl indiririz ona bi el atsanız  ;)

**KaR6**

27 Nisan 2011, 14:12:41 #102 Son düzenlenme: 27 Nisan 2011, 14:23:54 **KaR6**

şu şekilde 33 lira oluyor tish-o da..

bu da kırmızısı..

Musti

Alıntı yapılan: özkan17 - 27 Nisan 2011, 14:06:50
sağol kardeşim,beğen nolcak canın sağolsun  :) birde şu programı nasıl indiririz ona bi el atsanız  ;)

Program = http://forums.electronicarts.co.uk/graphics-forum/1064945-football-shirts-designer-update-design-pack-4-a.html

"Mirror 1" tıklayınca indirme sayfası açılıyor. "Download this file" tıklayınca indirmeye başlar. Dosya 15.67 Mb

55ertan

seneye hangi markayla anlasdigimiz belli olur olmaz, forma seciminde biz taraftar`inda fikri sorulsa olmazmi?

yetkililer anlasilan firma ... secenek formalar ... diye duyursa. bizde samsunspor.biz forumunda oy atardik.
Samsunspor.biz forumun bayagi ziyaretcisi var.

Her sene bu sene gibi lisansli formalara ilgi olcagina inaniyorum