SAMSUNSPOR - Galatasaray Maçları

Başlatan timofte, 08 Kasım 2007, 17:28:58

« önceki - sonraki »

Fecr_55

bu mac benimle yasitmis, tuhaf birsey..
öncelikle tribünlerin o coskusu, atmosferi dikkatimi cekti..gol attigimizdaki o sevinc ise yürek kabartan cinsten..
skor tabelasi da bir sahane..
o günlerin degerini bu durumdayken daha iyi anliyoruzdur simdi ve tabii ki hakettigimiz yerin bambaska bir yer oldugunu da..

özkan

edmontdante abımızın sesı galıba orda bırı vurrrr!!!! dıye bagırıyoya aynen bende ızlerken vurr lan dıye bı ses cıkardım istem dışı..yemın ederım özlemısız ya soyle macları..sankı mac canlı oynanıyomus gibi vur diyesi gelıyo ınsanın..ama su geseyi bu hallerdede gördük ya o armana helal olsun büyük SAMSUNSPOR'UM

veis

geçen cumartesi nostalji futbol vardı trt de saat 6 da orada seyretdim gururlandım.

guvener55

ya gol atınca stadın o gol sesi süper yaa tüylerim diken diken oldu

Ertuğrul Sağlam

aslında buna benzer arşivlere ulaşmak gerek TRT de bu maçların tümünün arşivi var

Sadece Samsunspor

şimdi trt3 de bir zamanlar ligimiz adlı programı izliyorum 85-86 sezonu esesle maçımız vardı 1-0 yendik, valla rıfat savaş tanju ne topçularmış, biz yaşımız gereği göremedik o günleri, görenler ne kadar şanslı

Kais

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 27 Nisan 2009, 17:05:47
şimdi trt3 de bir zamanlar ligimiz adlı programı izliyorum 85-86 sezonu esesle maçımız vardı 1-0 yendik, valla rıfat savaş tanju ne topçularmış, biz yaşımız gereği göremedik o günleri, görenler ne kadar şanslı
abii taraftar neydi ya üst üste binmişler sanki adım atmaya yer yok .

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Kais - 27 Nisan 2009, 18:10:41

evet ya şimdi nerde öyle tribünler

edmontdante

Alıntı yapılan: Kais - 27 Nisan 2009, 18:10:41

Kardeşim  o kalabalıklarda kaç kez gol sevinci esnasında dirsek yedik sayısını hatırlamıyorum

Kais

ah keşke bende yesem de tekrar o günlere dönebilsek ama

yaman55

SametYılmaz55

bu görüntüyü gs'yi tutan bütün arkadaşlarıma izlettiriyorum sonrada makaramı yapıyorum keşke o günleri görmüş olsaydım :(

Clint_Eastwood

gs maçları arasında unutulmaz pek çok maç var... 1994 deki kendi sahamızda 2-2 berabere kaldığımız maçı hiç unutamıyorum... Çok sıcak bir gündü, beton tribünlerde ayakta kıpırdayacak yer kalmamıştı... Yanlış anımsamıyorsam Saffet Sancaklı ile öne geçtiler... Serkan Aykut 2 tane atıp maçı çevirmiş, tam kazanacağız derken uzatma dakikalarında rahmetli Sedat kafa ile gol atıp sevincimizi kursağımızda bırakmışt... Hakem adeta gs gol atana kadar uzattı maçı...

Yine unutulmaz maçlar arasında 1996 Türkiye Kupası Yaı Final maçlarımız vardır... İlk maçta Timofte firikik ile unutlandırmış ama son dakika da Saunders'in attığı tesadüf golle 3-1 yenil ayrlmıştık...

Rövanş maçında tribünleri doldurmuştuk... gs'liler belediye evleri tarafındaydı, inanın maç boyunca hiç sesleri çıkmamıştı... Samsunspor tarihinin belkide en ateşli taraftarı vardı o gün... 1-0'ı yakaladık ama bizi finale hatta UEFA'ya götürecek gol bir türlü gelmedi... Ve stadtan çıkarken ben dahil herkes ağlıyordu...

serdaryavuz

hatırladığım sedat ın attığı golle o gün 2 2 berabere bitmişti maç  kupa maçında ise bende istanbula ilk deplasmanımdı ve hurda bi arabayla gitmiştik  hava soğuktu ve buz tutmuştum gidene kadar ve maç inönüdeydi otobüslerde dağınıktı ve formalarla gs liler birlikte çıkmıştık ve ufak tefek sataşmalar olmuştu rövanşta ise askerdeydim koğuştan kaçıp maçı seyretmiştim kaçırdığımız golleri hala unutamıyorum süper bi maçtı
Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 10 Haziran 2009, 18:42:49
gs maçları arasında unutulmaz pek çok maç var... 1994 deki kendi sahamızda 2-2 berabere kaldığımız maçı hiç unutamıyorum... Çok sıcak bir gündü, beton tribünlerde ayakta kıpırdayacak yer kalmamıştı... Yanlış anımsamıyorsam Saffet Sancaklı ile öne geçtiler... Serkan Aykut 2 tane atıp maçı çevirmiş, tam kazanacağız derken uzatma dakikalarında rahmetli Sedat kafa ile gol atıp sevincimizi kursağımızda bırakmışt... Hakem adeta gs gol atana kadar uzattı maçı...

Yine unutulmaz maçlar arasında 1996 Türkiye Kupası Yaı Final maçlarımız vardır... İlk maçta Timofte firikik ile unutlandırmış ama son dakika da Saunders'in attığı tesadüf golle 3-1 yenil ayrlmıştık...

Rövanş maçında tribünleri doldurmuştuk... gs'liler belediye evleri tarafındaydı, inanın maç boyunca hiç sesleri çıkmamıştı... Samsunspor tarihinin belkide en ateşli taraftarı vardı o gün... 1-0'ı yakaladık ama bizi finale hatta UEFA'ya götürecek gol bir türlü gelmedi... Ve stadtan çıkarken ben dahil herkes ağlıyordu...

55_OrHaN_55

gurulandım, bir yandan da hüzünlendim. neredeen nereye:)