Alperen Pak

Başlatan Emin Aslantuğ, 02 Ocak 2014, 21:58:32

« önceki - sonraki »

brigand

İlk kez şans bulduğu zamanlarda hedef adam değil, gole ve gol pozisyonuna katkısı olsun diye kullanılan bir genç olarak daha etkili oluyordu. Hedef santrfor oynayacak tecrübe ve kapasitede kesinlikle değil şuan. Ama yokluk buna gebe. Eğer bu seviyelerde kalmak istiyorsa fizik kondisyon açısından devre arası çok çalışıp, pozisyonuyla ilgili taktiksel gelişim göstermesi gerekiyor. Bu da 1 hafta da olacak şey değil. Umarım sabırla gelişimine odaklanır. Yoksa ki gidişatı ve şartlar onun için hiç hayırlı olmayacak.

ata55

Bundan daha kötü santrafor olamaz. Beceri sıfır.

Sadece Samsunspor

Izle izle kasimpasa turkiye kupasi macini izle. 96li batuhan nasil 3 gol atiyor izle

Musti

Alperen tek başına 3 adam geçip çatala asmadıkça topu senden bi halt olmaz...

GurbetciFanatik

Sana kizmiyorum cünkü yetenegin bu kadar.
Ama dost aci söyler sen bu ligde yedek futbolcu bile olamazsin kardes.

özkan

Senden onu yap bunu yap gol at goller at harikalar yaratmanı bekleyen yok ama genç adamsın ne zaman bu işten ekmek yediğini hatırlayıp kendini geliştireceksin de futbolcu olacaksın transfer yapacak kaliteye geleceksin.Samsunspor a bişey olmaz,sen kendini geliştiremediğinle kalır diğerleri gibi yok olur gidersin alperen.Oyle iç sahada az buz da zaman ve pozisyon yakalayamacak anlar olmadı degil,isteseydin kendini idmanlardan sonra zorlayıp ek idman yapsaydın bugun farklı seyler konusabilirdik.15 gün sonra sen yedek bıle olamayacaksın belki ama bugün giden oynama fırsatın daha geri gelmeyecek bilesin..

ugrass

Yüreğinle oynuyor yeteneği bu kadar en azından murat gürbüzerol mehmet cakır gibi gamsız değil. İyi niyetine inanıyorum. Yeteneği bu fazlasını beklemenin mantığı yok.

celebi

iyi niyet diye diye ağzımıza tükürdü. iyi niyet iş yapmıyor

Sadece Samsunspor

yirmiuc

İki metre ötesine pas atamıyorsun. Senden gol atmanı bekliyoruz biz de.

55.hakan

Al şu adamı dışarı

bayfa55

Amatör kümede belki oynarsın.

fanatik samsunsporlu

Oyundan alindi diye tekme savuruyor bi de.oğlum bisey yaptın da biz mi göremedik

oguz_5528

Bu çocuğun kariyeri bitecekse bu yönetimin sorunudur ..bu çocuk forvet değilmiş yokluktan oynadı ..kesinlikle kiralık yollanmalı.

Sol Açık

Bence çabası takdire şayan. Ama yetenekleri sınırlı. Maçta sıklıkla bu yetenek sorunundan saç baş yoldurtsa da, bir oyuncuyu "yetenekleri sınırlı" diye eleştirmenin çok da doğru olmadığını düşünüyorum.

Yine de Alperen'in daha iyi olabileceğini, kendini geliştirebileceğini düşünüyordum. Ama açıkçası herhangi bir gelişim yok.