Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

AntZ

Yüreğine sağlık Mehmet Abi. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık, Teoman Abi ve sizlerin yapmış olduğunuz manevi yönden olağan üstü işleride, sığarmı bilmem ama, bir kitapta toplamak lazım. Samsunsporluluğun kitabını yazmış insanlarsınız, yeni neslin sizden öğreneceği çok şey var.

YaşarDoğu

Mehmet Abi  can-ı gönülden tebrik ederim.Biz Samsunsporlulara yakışan örek bir davranış.

Bütün Samsun ve Samsunsporlulara örnek olsun!!!

Akyol

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 30 Nisan 2009, 19:54:11
Mehmet Abi  can-ı gönülden tebrik ederim.Biz Samsunsporlulara yakışan örek bir davranış.

Bütün Samsun ve Samsunsporlulara örnek olsun!!!

KotuCocuk55

1 lirada olsa bu hamle herkese ders olsun örnek olsun inşallah!
Çok yaşa Timofte!

celebi

yani mehmet hocam yaptın yapacağını. Allah senden razı olsun

55.hakan

mehmet yılmaz

Arkadaşlar teşekkür ederim; zaten basın açıklamasında gerekli şeyleri söylemiştim. Bağışı da şahsım adına değil M.Teoman Taş Samsunlular Derneği adına yaptım.

Büyük bir yük kalktı üzerimden böylece.

Ayrıca belki başrolde ben görünüyor olabilirim ama kitapta yazısı, katkısı olan herkese de teşekkür ederim. Özellikle forum takipçilerimizden ve dernek üyelerimizden Hakkı Yeşilyurt ile İbrahim Canbulat'a...

Tufan

Mehmet abi senin gibi değerli insanları kulübümüzde yönetici olarakta görmek istiyoruz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 30 Nisan 2009, 23:10:12
Mehmet abi senin gibi değerli insanları kulübümüzde yönetici olarakta görmek istiyoruz.

Kardeşim teşekür ederim. Senin mesajın vesilesiyle bir açıklama yapmak istiyorum. Samsunspor'da yönetici olmak dar-ı dünyada şahsım adına en büyük şereflerden birisi olur yalnız biliyorsunuz ben devlet memuru bir öğretmenim ve 657 sayılı DM Kanununa göre memurların dernek ya da kulüp yönetimlerinde yer almaları yasak. Kongre üyesi olabiliyoruz lakin yönetici olamıyoruz.

Ha diyeceksin ki, M. Teoman Taş Samsunlular da nasıl yönetim kurulu üyesisin, onu da sayın hukukçumuz Maraton başkana sorun! :) Ben de anlamadım!  ???

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 30 Nisan 2009, 23:14:40
Kardeşim teşekür ederim. Senin mesajın vesilesiyle bir açıklama yapmak istiyorum. Samsunspor'da yönetici olmak dar-ı dünyada şahsım adına en büyük şereflerden birisi olur yalnız biliyorsunuz ben devlet memuru bir öğretmenim ve 657 sayılı DM Kanununa göre memurların dernek ya da kulüp yönetimlerinde yer almaları yasak. Kongre üyesi olabiliyoruz lakin yönetici olamıyoruz.

Ha diyeceksin ki, M. Teoman Taş Samsunlular da nasıl yönetim kurulu üyesisin, onu da sayın hukukçumuz Maraton başkana sorun! :) Ben de anlamadım!  ???

orda bi dümen dönmüş, hiç avukat iş çevirir mi ;D

KotuCocuk55

ali ihsan

Yakışanı yapmışsınız.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Fecr_55

hem tebrik hem de takdir ediyorum Mehmet abi..sahsen bu zamana kadar gördügüm, lafta kalmayan tek gercek ve dogru bir davranisti bu bagis..

serdaryavuz

helal olsun emeklerin boşa gitmedi çok şık oldu buda.

vanlioglu

Helal olsun hepinize hepinizin kanının son damlasına kadar samsunsporlu oldugu ortada bundan sonra diyeceğim söZler kifayetsiz kalır HEPİNİZ SEVİYORUM...