Bank Asya 1. lig 3. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Mersin İdman Yurdu: 1-1

Başlatan celebi, 29 Ağustos 2010, 23:40:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu gece Bank aSYA günlüğünde verirler diye tahmin ediyorum. Çünkü özel çekimler yaptılar bu maç öncesinde de gün boyu.

celebi

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Kasım 2010, 00:24:30
Bu gece Bank aSYA günlüğünde verirler diye tahmin ediyorum. Çünkü özel çekimler yaptılar bu maç öncesinde de gün boyu.

00.30 da vericekler herhalde bencede.

Tufan

trt bizim günlükleri güzel yapıyor bize kıyak mı geçiyor yoksa eldeki malzemeler mi iyi anlamadım güzeldi görüntüler :)

YaşarDoğu

Maçın özetini arada yediler , ama yine güzel olmuş...

mehmet yılmaz

AlıntıKulübün bastırdığı 7 bin bilet anında tükendi. Bilet bulamayan çok sayıda taraftar maçı giremeden evlerinin yolunu tuttu. Maçı yaklaşık 10 bin kişinin izlediğini belirten kulüp yetkilileri, "Maç öncesi 7 bin bilet bastırdık. Buna 3 bin kombine eklenirse 10 bin seyirci maçı izlemiş. Keşke daha fazla bilet bastırsaydık. Maça ilgi gösteren ve takımlarını 50 dakika hiç susmadan destekleyen taraftara teşekkür ediyoruz" derken, maça giremeyen taraftarlar ise, "Ard niyet yok ama yönetim daha önceden bunları düşünmeliydi. Bu maçı kaçırdığımız için üzgünüz" dediler.

10-12.000 arası seyirci vardı ama sayının da ötesinde çok coşkulu ve arzulu bir topluluktu stattakiler, gurur duydum bir Samsunsporlu olarak.

Serkan

**KaR6**

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

İdman Yurduna küfür etmeyen,
Forza Alvine yaıklar olsuuun  ;D ;D ;D

Dartagnan

vay beee kacırdık desene video yu .Nıye dusmedı facebook a falan :D

jean

Mustee13

Şu bıçaklanma olayı yüzünden 5 puanımız gitti. Mersin'e 2, Bolu'ya 3 puan kaptırdık. Eğer hükmen mağlup sayılsaydık sadece 3 puanımız gidecekti. Bolu'yu evimizde yenerdik biz.

Şimdi adalet yerini bulmuş mu oldu?

berusa55

Hükmen mağlup sayılsan da sahan kapanırdı mustee kardeşim o cezayı alacaktık bu açık... Ama hakikaten srfszin biri yüzünden 5 puan heba oldu...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Mustee13 - 06 Kasım 2010, 18:51:40
Şu bıçaklanma olayı yüzünden 5 puanımız gitti. Mersin'e 2, Bolu'ya 3 puan kaptırdık. Eğer hükmen mağlup sayılsaydık sadece 3 puanımız gidecekti. Bolu'yu evimizde yenerdik biz.

Şimdi adalet yerini bulmuş mu oldu?

Sadece bu maçlardan puan kaybetmedik bence.Bıçaklanma olayının ertesindeki hafta Kartal maçında alınan beraberlikte buna bağlı bence o hafta kimse maça konsantre olamadı sahayada yansıdı bu şu mersin maçı yüzünden neler heba oldu yazık diyorum sadece...

55(tuncay)55