Bank Asya 1. lig 3. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Mersin İdman Yurdu: 1-1

Başlatan celebi, 29 Ağustos 2010, 23:40:24

« önceki - sonraki »

Lusage

Şu TD de bu Mersin İbne Yurdu kadar beni çileden çıkartan takım taraftarı yok!  :-X

İlk defa ağzıma geleni sayacaktım ama sağolsunlar başlığa kilidi vurmuşlar.. İçimde patladı!  >:( >:( >:(

maviay55

maratona girişteki çamur rezaletine nası çözüm bulmuşlar merak ettim..  >l<

YaşarDoğu

maviay55

maçı radyosamsunsporluyuz dan dinledim..spiker fenaaydı  :) tribünler süper gözüküyor..denizliye 20 bin çeker bayramda 19 mayıs  ;)cem in dediği gibi ilk 2 de olsak 2 saat önceden sıraya girilir..alınan 1 puan fena değil..kaçtı elimizden miy  :-\

not:spikere göre hakem penaltımızı es geçti kimse buna değinmemiş varmıydı böle pozisyon?

YaşarDoğu

Spiker yüzde doksan MEtin Atlı dır.

Tribündergide spikere fena giydiriyolardı.Öyle çok yanlı anlatmıssa fena yani.

berusa55

Ceza sahası içinde Savaş ve Agbetu'nun yerde kaldığı iki pozisyon vardı ama penaltıyla alakası yoktu maviay kardeşim  ;)

maviay55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 04 Kasım 2010, 02:15:07
Spiker yüzde doksan MEtin Atlı dır.

Tribündergide spikere fena giydiriyolardı.Öyle çok yanlı anlatmıssa fena yani.
:D :D valla baya inandırıcı ne yalan söyleyim bi ton sövdüm sayesinde günahını aldık hakemin desenize  ;D :D

YaşarDoğu

Mersin için öyle abartı cümleler kurduysa , dozunu kaçırmıs... Ne kadar yanlı olsada yayın , dinleyen herkesi hoşgörülü olmasını bekleyemezsin.

celebi

jean

Su stada bak Amsterdam arena mubarek cok Guzel havaya girdik dustugumuzden beri ins nazar degmez

kaptan 55

yükselen form grafiğiyle son haftaların başarılı ismi hakan bayraktar'ın dün sahada olmaması bizim adımıza büyük şansızlıktı.takımın galibiyet arzusu beni oldukça memnun etti,abdülaziz ve agbetunun etkisiz oyunları galibiyetimize fren oldu.dün taraftar olarakda gayet iyiydik gerek maraton gerek her iki kale arkası oldukça dolu ve takımına sahip çıkan bir taraftar profili çizdi,umarım bundan sonrada bu hep böyle devam eder.

Efsane Meskenler

AlıntıSon iki maçdır şehir kale arkası fulle yakın çekiyor sebebini bilen varmı ?

takımın iyi gitmesinden başka bi sabebi yok

Dartagnan

Alıntı yapılan: berusa55 - 04 Kasım 2010, 02:15:17
Ceza sahası içinde Savaş ve Agbetu'nun yerde kaldığı iki pozisyon vardı ama penaltıyla alakası yoktu maviay kardeşim  ;)

ayrıca ılk 5 dakıkalık devrede olan pozısyon penaltıydı bence .Soldan Savasın kestıgı yerden paralel topa zenke mutlaka vururdu.Orda cekıldı dıye gordum .

celebi

Shane_Falco