Bank Asya 1. lig 3. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Mersin İdman Yurdu: 1-1

Başlatan celebi, 29 Ağustos 2010, 23:40:24

« önceki - sonraki »

supernatural_55

şu ortadaki forma rengini ve altındaki şeroyu görmek istemiyorum midem bulandı:((  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

cembaba

lucarelli

Kerem bu yıl fena başlamadı. Bizdeki görüntüsünden bayaa bir uzak. Son maçlarının özetlerini izledim, içeride oynamalarına rağmen (seyircisiz), Tavşanlı Linyitspor daha etkili oynadı. Pozisyonları bulan taraf deplasman ekibi Linyitspor'du. Zaten MIY'in Golü de uzaktan bir şut ile geldi.

Kazanacağımızı düşünüyorum.

Bu arada dün TRT Türk kanlında bankasyanın tüm maçlarının özetleri vardı. Bizden övgüyle söz ettiler. Özellikle Zenke'nin performansından etkilenmişlerdi. Cenk'in de çok faydalı olacağı kanısındalar. Bunlar hepimizin bildiği şeyler ama Ulusal basındaki yorumculardan duyunca daha bir keyifli oluyor, İnsanın keyfi yerine geliyor. Uzun zaman sonra tekrar korku salan bir takım olarak görülmeye başladık. İnşallah böyle devam eder.

King Of The North

Alıntı yapılan: lucarelli - 01 Eylül 2010, 09:25:04
Kerem bu yıl fena başlamadı. Bizdeki görüntüsünden bayaa bir uzak. Son maçlarının özetlerini izledim, içeride oynamalarına rağmen (seyircisiz), Tavşanlı Linyitspor daha etkili oynadı. Pozisyonları bulan taraf deplasman ekibi Linyitspor'du. Zaten MIY'in Golü de uzaktan bir şut ile geldi.

Bu arada dün TRT Türk kanlında bankasyanın tüm maçlarının özetleri vardı. Bizden övgüyle söz ettiler. Özellikle Zenke'nin performansından etkilenmişlerdi. Cenk'in de çok faydalı olacağı kanısındalar. Bunlar hepimizin bildiği şeyler ama Ulusal basındaki yorumculardan duyunca daha bir keyifli oluyor, İnsanın keyfi yerine geliyor. Uzun zaman sonra tekrar korku salan bir takım olarak görülmeye başladık. İnşallah böyle devam eder.

aMA o Hasan Özer malı Cenk takım bulamamış da Samsun'a gelmiş gibi bir ifade kullandı, iyi ki öbür yorumcu konuya hakim de bozdu Hasanı, ancak her takımın bu 3 lü forvete sahip olmak istediğini de ayrıca belirtti, Şu D Spor illetinden bizi kurtaranlarda Allah razı olsun futboldan soğuduk neredeyse yav. Milli ara iyi olmadı bu haftayı bay geçecez ne güzel çıkıştaydık.

lucarelli

Hasan kesin kıskanıyordur Cenk'i. 36 yaşında hala taş gibi oynuyor. Cenk şu anda bence süper ligde bile oynayabilir.

nomak55

Zenke çok güçlü bir forvet ama yetenek bakımından biraz zayıf adamları sadece sürat ve fzik üsütünlğüyle ekarte edebiliyor bence fransa da da bu yüzden kalıcı olamadı bakktıığımız zaman biz hertürlü iş yapar çok hırpalar hele bide yanına cenk form tutsun acayip işler yapacaklardır eminim buna ama tek başına zenke biz çok fazla sürükleyemez...o yüzden cenk in form tutması lazım

epçeli köylü

2-1 olsun bizim olsun.Zenke yada agbetunun bazen çok sert girdiğini ve bu değişmezse kırmızı karta yakın olduklarını düşünüyorum.

yunusefa

MAçı 2-0 ya da 2-1 alırız. Maç yanılmayosam trt de canlı yayınlanacak.Tribünleri biraz etkileyebilir.TAhmini olarak yine de 11-12 bin kişiyle oynarız. Bu arada unutmadan 'Hazırlanın Çocuklar Evimize DönüyoruZ. . .

deado

ben de en sonunda bu maçla beraber tribündeki yerimi alabileceğim. Maçın canlı yayınlanacak olmasına rağmen staddaki taraftar sayımızda artış olacağını düşünüyorum. bu maçtan alınacak 3 puanla beraber takımın iyi bir hava yakalayacağını umuyorum. Her zaman her yerde desteğe devam haydi aslanlar..

Efsane Meskenler

1-0 olsun bizim olsun hadi hayırlısı bide cenk bu maçta 1 yada 2 gol atacak gıbıme geliyo

Sol Açık

Adana maçını televizyondan seyrettim, Tavşanlı maçının da özetlerini gördüm. Mersin İ.Y. fena bir takım olmamakla beraber abartıldığı kadar olmadığını düşünüyorum. Ben daha güçlü sezona başlayacaklarını düşünüyordum. 2 haftada aldıkları 4 puan yanıltmamalı, kötü oynuyorlar. Şehmuz'a dikkat etmek gerek...

Bizim için çok çok önemli maç. Kaliteli ve güçlü olduğumuzu biliyorum, kazanacağımıza da inanıyorum. Ama yine de zor bir maç olacak. Taraftara çok iş düşüyor, 3 puan çok önemli...

Sol Açık

Bu arada stadımızın zemini ile ilgili bir gelişme var mı? Bu maçta o da önemli bir etken olacak...

cembaba

Alıntı yapılan: lucarelli - 01 Eylül 2010, 09:25:04

Ahmeti

(ersin,mersin,tokatımı yersin) biz sizin babanızız biz ne dersek o olur. 3-1

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: nomak55 - 01 Eylül 2010, 13:49:42
Zenke çok güçlü bir forvet ama yetenek bakımından biraz zayıf adamları sadece sürat ve fzik üsütünlğüyle ekarte edebiliyor bence fransa da da bu yüzden kalıcı olamadı bakktıığımız zaman biz hertürlü iş yapar çok hırpalar hele bide yanına cenk form tutsun acayip işler yapacaklardır eminim buna ama tek başına zenke biz çok fazla sürükleyemez...o yüzden cenk in form tutması lazım

zaten yetenek bakımından yüksek olasaydı bank asya'da işi olmazdı ama zenke bank asyanın tozunu attıracak seviyede zaten bu trt'deki sunucu kadın hasta oldu zaten zenke'ye tunç kayacı ne zaman samsunspor dese o hemen zenke diyor