Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

caneRisse

bende samsunda olabılır muayene olmaya gelcem maca denk ettirmeye calısıyom inş orda olcm

Donbay

artık yeter su mac gelsede kopsak yha....su yeni takımla bi maca cıkalım...su oms.yi inletelim.....

L$-RebeL

Gaziosmanpaşalı3455

18 Ağustos 2008, 22:29:08 #77 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2008, 22:31:25 PetKOV55
inşallah erciyesten galibiyetle ayrılıp  istanbuldaki kartal stadınıda 19 mayısa cevirecez ( gurbetteki fanatik samsunsporlular) gaziosmanpaşadan 3 otobüs kaldıracağız şimdiden duyrulur...tüm istanbulda yaşayan samsunsporlulara

Sercan

Alıntı yapılan: kaan - 19 Ağustos 2008, 09:17:56
   xxxxxxxxxxxMandandaxxxxxxxxxxxxxxx
    xxVeyselxxKenanxxxKolomoçxxxCanxx
xxFurkanxxSefa(Muraty)xxZaferxxxSercanxxx
XXXXXXXBurhanxxxxxxxxxxserkanXXXXXXxxx

Benim kafamdaki 11 bu arkadaşlar serkan aykutun yerine turgutda olabilir.geçen senede yedek başlamıştı serkan.

Dün spor55 de izledim mandandayı da göndermişler fransaya daha geri gelmicekmiş.Samsuna getirdikleri isa salou ilede sözleşme imzalanmıcakmış onuda gönderceklermiş...

cembaba

ewet dun ankara dan samsun a gelıyordum samsunspor otobusun gordum.. gonderdıklerı adamlar wardı herhalde. mandanda wardı 1-2 kısı daha wardı samsun a gıdıyordu takım otobusumuz.. herhalde gonderdıklerı adamlar wardı sadece ıclerınde..o adam nası kalecı olmus boyu kısa :D

Baþkent_55

bana göre yenmek ten çok samsunsporun sahada nasıl oynadığı önemli çünkü bu seyirci 4 yıldır azap çekiyor artık şu korkak futbolu bırakıp sahada son düdüğe kadar savaşan bi takım istiyoruz zaten böyle olduktan sonra eninde sonunda başarı gelir kötü oynarken bile rakipler korkar bi gol le maçı alırsın......samsunspor saldırmalı parçalamalı koparmalı ısırmalı bırakın artık şu savunma işlerini

cembaba

çok katılıyorum kardeşim sana aynen dedıgın gıbı artık takım saldırmalı

MeL_55

vallah atıllanın dedgıne bakarsan bız düsermısız.. pek ümıtlı deılım oyüden  :-\

Sadece Samsunspor

biz mi küme düşecekmişiz güldürmeyin beni ya merak etmeyin düşme gibi bir ihtimalimiz hiç yok orta sıralarda bitiririz eğer o 4 transfer yapılırsa playoff'a oynarız

Sercan

Alıntı yapılan: tuqberk - 20 Ağustos 2008, 20:38:06
biz mi küme düşecekmişiz güldürmeyin beni ya merak etmeyin düşme gibi bir ihtimalimiz hiç yok orta sıralarda bitiririz eğer o 4 transfer yapılırsa playoff'a oynarız

bencede düşmeyiz biz süper ligi hedeflediğimiz için eleştiriyoruz yoksa bu takım bu halde orta sıralarda bitirir ligi...

ozkan17

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 20 Ağustos 2008, 23:34:52
bencede düşmeyiz biz süper ligi hedeflediğimiz için eleştiriyoruz yoksa bu takım bu halde orta sıralarda bitirir ligi...
gülerim bunlara sade.Düşüremezler bizi!!

Tufan

erciyes macında 1-1 berabere diyorum golü sercan atar öne geçeriz dayanamaz 60a dogru yeriz son 10dk işkence cekeriz diyorum inş yanılırım inş sahada aslanlar gibi çarpışan savaşan samsunspor olur o zaman yenilsekte farketmez
ligide en kötü 10. bitiririz düşmek falan bize göre değil playoff başarı olur bence

HoliganSamSunLu

lige iyi başlarsak öyle gider bütün takımlar kapalı kutu ilk 5 hafta hayli süpriz sonuçlar çıkacaktır yalnız bu maçta samsunsporun saha avantajı ve samsunspor markası samsunsporun en büyük avantajı

eLLis

Alıntı yapılan: SPectre - 21 Ağustos 2008, 10:28:51
erciyes macında 1-1 berabere diyorum golü sercan atar öne geçeriz dayanamaz 60a dogru yeriz son 10dk işkence cekeriz diyorum inş yanılırım inş sahada aslanlar gibi çarpışan savaşan samsunspor olur o zaman yenilsekte farketmez
ligide en kötü 10. bitiririz düşmek falan bize göre değil playoff başarı olur bence
Bu bizim en belirgin özelliğimiz inşallah bundan kurtuluruz.

kuzey55

atilla cebecinin her dediği çıksaydı şuan çok farklı konumda olurduk.o programda her söylenene inanmayın derim ben.