Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Raqua55

Yönetimin bu saatten sonra bilet konusunda hamle yapması gerekiyor.Bu sene  Kurtuluş Savaşı gibi geçecek. En büyük güç taraftarımız. Mutlaka ama mutlaka biletler de indirime gidilmeli. İç sahada yoğun taraftar baskısı ile bir şeyler yapabiliriz. Deplasman allah kerim.

55.hakan

Mümkünse gelmesinler lütfen geçen sene kiralanan kimse bu ligde oynayamaz.

jean

Ali ulgen haricots kimse oynayamazdi zaten kimi cagiracaksin

binikalamadım

25 Aralık " DÜNYA FORMA GÜNÜ " kutlu olsun.

GurbetciFanatik

Gönderdigimiz kiralik iyunculardan hicbiri malesef bu Ligi kaldiramaz

muzaffer4

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 25 Aralık 2023, 14:18:07Gönderdigimiz kiralik iyunculardan hicbiri malesef bu Ligi kaldiramaz
Şu an oynadıkları ligi bile zor kaldırıyorlar. Ali Ülgen, Celil, Ahmet sağat takımlarının vazgeçilmez oyuncuları değil 10 maç bile ilk 11 başlamamışlar

defansif orta saha

Aslında biz Pendik maçını kaybettiğimizde küme düşmüştük. Bir iki maç üst üste kazanınca "lan acaba?" dedik ama yok. Alanya maçıyla küme düşmemiz kesinleşti.

Raqua55

Herkese Selam

Öncelikle Alanyaspor yenilgisinden dolayı hepimize geçmiş olsun.Maçı kaybedeceğimiz bariz belliydi fakat buna rağmen oyuna iyi başladık İlk golü biz atabilseydik Alanyasporu çözebilirdik.Defans hattımız malesef çok yetersiz.Başkana yönetime çok söylenecek söz var lakin söylesek kimseye faydsası yok.Camia olarak çok kırılganız bir yenilgi ile çok demotive oluyoruz.Önümüzde uzun bir maraton var .Kurtuluş savaşındayız.İçerideki tüm maçları taraftarın etkisi ile kazanabiliriz.Ligde bir şekilde kalacağız.Emin olun bu Alanyaspor çok fazla ilerleyemez.Hataysporda ciddi sıkıntılar var.2.Yarı çok farklı tablo ile karşılaşabiliriz.Transfer yapamamız bizi çok yıpratıcak ama Kenetlenirsek sonunu biz getireceğiz.Özellikle devre arasındaki kampta Tait,Bola,Taylan ve Dimata takıma monte edilmeli.Tait performansı artarsa çok farklı bir orta saha izleyebiliriz.Yönetim bilet konusunda indirime gitmek zorunda.Aynı zamanda önemli maçlarda ilave primler ile motivasyon sağlayabilirler.

Hatayspor Alanyaspor Pendikspor İstanbulspor bunları altımıza alabiliriz.Sezon daha bitmedi.Zor olacak ama bir şekilde çıkacağız bu cendereden.

brigand

Alıntı yapılan: Raqua55 - 25 Aralık 2023, 20:17:56Herkese Selam

Öncelikle Alanyaspor yenilgisinden dolayı hepimize geçmiş olsun.Maçı kaybedeceğimiz bariz belliydi fakat buna rağmen oyuna iyi başladık İlk golü biz atabilseydik Alanyasporu çözebilirdik.Defans hattımız malesef çok yetersiz.Başkana yönetime çok söylenecek söz var lakin söylesek kimseye faydsası yok.Camia olarak çok kırılganız bir yenilgi ile çok demotive oluyoruz.Önümüzde uzun bir maraton var .Kurtuluş savaşındayız.İçerideki tüm maçları taraftarın etkisi ile kazanabiliriz.Ligde bir şekilde kalacağız.Emin olun bu Alanyaspor çok fazla ilerleyemez.Hataysporda ciddi sıkıntılar var.2.Yarı çok farklı tablo ile karşılaşabiliriz.Transfer yapamamız bizi çok yıpratıcak ama Kenetlenirsek sonunu biz getireceğiz.Özellikle devre arasındaki kampta Tait,Bola,Taylan ve Dimata takıma monte edilmeli.Tait performansı artarsa çok farklı bir orta saha izleyebiliriz.Yönetim bilet konusunda indirime gitmek zorunda.Aynı zamanda önemli maçlarda ilave primler ile motivasyon sağlayabilirler.

Hatayspor Alanyaspor Pendikspor İstanbulspor bunları altımıza alabiliriz.Sezon daha bitmedi.Zor olacak ama bir şekilde çıkacağız bu cendereden.

Hatay, Pendik ve İstanbulspor için müthiş takviyeler yapmazlarsa dediğinize katılıyorum. Ancak Alanyaspor için geçerli değil bence bu dedikleriniz. Devre arası iyi takviyeler yapacaklardır fakat hali hazırda mevcut kadrolarının oyuncu kalitesi çoğu takımdan yüksek. Ritim bulduklarını düşünüyorum. Dripling, son vuruş ve pas kalitesi konusunda saydığınız takımların çok önündeler. Muhtemel merkeze takviye yapıp daha güçlü bir takım haline geleceklerdir. Örneğin dün oyuna sonradan girip driplingini gol vuruşuyla bitiren bir Janvier bizde yok. Oğuz, Yusuf, Efecan ve Novais yok bizde. Saydığınız takımlarda da yok. Defansif anlamda bir kaç iyi takviyeyle üst sıralarda yer bulacaklardır. Aslında bu yazdıklarım Alanya'nın kadro kalitesinin yanında bizim ne kadar vasat bir kadroya sahip olduğumuzu gösteriyor.

jean

Buyuk ihtimal dustuk transfer yapabilseydik umut vardir simdi cok zor

Sadece Samsunspor

Ocak ayinda 22gunde kupa maci dahil 7 macimiz var. Nasil gececez bu fiksturden bakalim. Karagumruk trabzon sivas alanya(kupa) fener kayseri istanbul

binikalamadım

Samsunspor Göztepe'de kiralık oynayan futbolcusu Celil Yüksel'i geri çağırdı...