Şirin Ana'yı kaybettik..

Başlatan yk55, 22 Kasım 2007, 00:40:34

« önceki - sonraki »

celebi

siteyi açar açmaz şok oldum :oops: şirin anam Mekanın Cennet olsun.Tüm Samsunsporlu kardeşlerimizin başı sağolsun. banazlı kardeşim Allah sabırlık versin.

veis

sevgili banazlı şirinler ve tüm samsunspor camiamızın başı sagolsun çok üzücü bir durum allah sabırlar versin ailesine.mekanı cennet olsun..

mehmet yılmaz

CarSambaLi.Lord

En ßüyük Taraftarımızı Kayßettik Rükiye Teyzemi Yani Şirin Anamızı Çok Severim ßaßam OnunLa ßirLikte ES - ES in Teknik Direktörü Metin Diyadine Küfür edeCem Diyodu Haberi DuyunCa Oda üzüLdü ßanazLı KardeŞimiz ve Tüm SAMSUNSPOR Taraftarı ßaŞımız SağoLSun .

cem 55

bende simdi okudum haberi gözlerim doldu üzüntümüz cok büyük tüm caimamızın bası saolsun mekanın cennet olsun şirin anam seni hiç unutmayacagız.

atakan

Allah rahmet eylesin.camiamızın başı sağolsun.çok üzüldüm.mekanı cennet olur inşallah.

celebi

www.haber7.com/haber

arkadaşlar bu jest Yöneticiler tarafından iyi olmuş.ve aynı zamanda kulüpte tören olması ayrı bir güzellik.şimdi insanın Samsunda olası geliyor.cenazesine katılalım en azında.

SAMSUNSPORLU YÖNETİCİ VE FUTBOLCULARIMIZ SİZE SESLENİYORUM.ŞİMDİ İŞİNİZ VE YÜKÜNÜZ DAHA DA AĞIRLAŞTI.ZATEN SÜPĞER LİGDİ HEDEF ŞİRİN ANAMIZ İÇİN SÜPER LİG YAPIN...

ŞİRİN ANAMIZ İÇİN SÜPER LİG İÇİN SALSDIRIN ARTIK.

celebi

arkadaşlar ŞİRİN ANA için Giresuna akmak lazım diye düşünüyorum işin açıkcası.orayı tıklım tıklım doldurmak lazım. benim bildiğim kadarıyla 5 otobüstü yöneticilere tekrar söyleyip bu otobüz sayısını arttırmak lazım diye düşünüyorum.çünkü ŞİRİN ANA deplasman timsali idi.

SaMsUnSpOr 55

tüm SAMSUNSPOR'umuzun başı sağolsun şirin ana mekanın cennet olur inşallah

Ladikli

Bende yeni öğrendim bu acı haberi,insan inanamıyor inanmak istemiyor,hepimizin anasıydı,sadece bizim taraftarların değil,bütün taraftarların sevdiği değerli bir insandı.hepimizin başı saolsun Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Şirin anam seni asla unutmayacağım.

celebi

cenaze merasimlerinden resimler varsa koyarlarsa arkadaşlar iyi olur ya. katılamadık zaten :cry:

HoDRiMeYDaN

BAŞINIZ SAĞOLSUN ARKADAŞLAR.
 ACINIZ ACIMIZDIR.

sbc_emo

Bütün Samsunspor Camiasının Başı Saolsun.Allah Sabırlıklar Versin.Toprağı Bol Mekanı Cennet Olsun..

celebi

Alıntı yapılan: "HoDRiMeYDaN"BAŞINIZ SAĞOLSUN ARKADAŞLAR.
 ACINIZ ACIMIZDIR.

teşekkürler kardeşim Allah razı olsun.Acynız acımızdır cümlesi gerçekten güzel. :cry:

ozkan17

Şirin Ana Mekanın Cennet Olsun..SEN ÖLMEDIN ŞİRİN ANA KALBIMIZDESIN..DICEK BISEY BULAMIYOM YA..ALLAHIMYA NASI OLUR BOLE BISEY YAA :oops:  :oops: