TFF 1.LİG 2020-2021 10. HAFTA | Giresunspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 15 Kasım 2020, 08:15:09

« önceki - sonraki »

jean

KareAs55

Yedek kulübemiz nicelik olarak yeterli ama nitelik olarak yetersiz maalesef oyuna etki edemiyoruz bu konuda, Giresun mevcut ligde ilk 10 içinde yer alabilecek bir takım o yüzden 1 puan kötü diyemem şayet ligde şampiyonluk 2 puan ortalamasıyla ilerleyecekse kısa bir matematik yaptığımız zaman 11-18 arasındaki takımlardan deplasmanda 8 maçtan 6g 2b alırsak 20 puan yapar, diğer 9 deplasmandan 2 galibiyet 7 beraberlik alırsak 13 puan yapıyor, afaki olarak söylüyorum bunları tabi ki 3 aşağı 5 yukarı fark edebilir . Toplamda deplasmanda 33 puan yapıyor bu da iç saha performansının 35 puanın altına düşmeyeceğini varsayarsak 2 puan ortalama veya üstüne tekabül ediyor.

Gelelim mevcut takım bunları yapabilir mi konusuna öncelikle maç aldıracak bireysel oyuncumuz kubilay haricinde yok bu büyük bir dezavantaj kötü oynarken de kazanabilmek adına böyle bireysel isimlere ihtiyacımız var kanat forvetlerimizde muhtemelen bunun için alınmıştı zaten. İlkyarı için elimizdeki tek artı nispeten önümüzdeki 7 maç farkımızı koyabilirsek rahat alabileceğimiz cinsten maçlar, haftaya tuzla maçında daha istekli bir takım göreceğimizi düşünüyorum

_SoN_

Ne mücadele anlamında nede futbol kalitesi anlamında takımımızı hiç beğenmedim, sanki sahada Şampiyonluğa oynayan bir takım değilde, beraberliğe oynayan bir takım vardı, beraberlikle tur atlamamız yetermiş fazla zorlamaya gerek yokmuş gibi bir görüntü verdi takım, hocanın kenarda olmamasının takıma olumsuz yansıdığını düşünüyorum, biz müacedele anlamında bu kadar isteksiz görünmemiştik hiç.

Nuri Asan

O değilde, ilk oyuncu değişikliğini 75 küsür dakikada yaptık. Ertuğrul hoca, tv başında bu aptal oyunu izleyip uyuyup kaldı, yedek klübesine telefon açmayı unuttu herhalde. Yada twitterdan, whatsaapdan mesaj attı giresun stadında internet çekmiyordu. Bunlarda görmedi.

muzaffer4

Bu sene şu ligden çıkamazsak yazıklar olsun başı çeken sağlam takım yok dün izlediğimiz deplasmanda top oynatmadığımız( biz de oynayamadık) Giresun bile maç eksiği ile 15 puan toplamış.Adanademir,Altınordu,Giresun maçlarında kötü oynumuza rağmen yenilmedik çünkü onlar da kötü futbol oynuyor.Tomane ve bolinin sadece 2 maç oynadığı da dikkate alındığında biz bu ligden çıkarız kimse de bu takım nasıl çıktı diyemez.En basitinden Tuzla bugün 2-0 yenik durumda üstelik ligin 16.sı Bandırmaspor'a. Bence son 2 maçta forvette Tomane ve defansta boli olsa 6 puan alırdık.2 puan farkla lider olurduk.

ata55

Maalesef hücum zenginliğimiz olmuyor. İki zenci fiyasko, Nadir berbat. Burak Çalık eski günlerinde değil. Yoksa Giresun zayıf bir rakipti, yenmemiz lazımdı.