Suat Kılıç Grup Başkanvekili

Başlatan AntZ, 06 Ağustos 2009, 14:20:51

« önceki - sonraki »

s.s.

gelen geldi ordu ya

takımı izledi... merak etme

kaptan 55

mersinli taraftarların maç sonu futbolcularıyla olan sevinç tezahüratları;
SAMSUN'a koyan parmak kaldırsın? >:( >:(
syn kılıç bir hemşeriniz olarak grup başkan vekilliğinizi kutlar,SAMSUNSPOR'a olan katkılarınızdan ötürü teşekkür ederim.?

cem

bu insanlarda bir kompleks var bu sene almış gidiyor sbk nın taraftarlığından rahatsız olanlar var hızını alamayn sbk yada o takımı dsetekleyenlere çatıyor samsunsporlu olanlar sbk yı desteklemiyorlarmı yada hem samsunsporlu olup sbk yı desteklemek suçmu bazı şeylerin çivisi ciddi ciddi çıktı artık...site yönetimide bir müdahale etse artık duyurumu yapıyor açık yayınmı yapıyor yapsın artık.....

KotuCocuk55

Sioux

Alıntı yapılan: cem - 07 Eylül 2009, 18:03:08
bu insanlarda bir kompleks var bu sene almış gidiyor sbk nın taraftarlığından rahatsız olanlar var hızını alamayn sbk yada o takımı dsetekleyenlere çatıyor samsunsporlu olanlar sbk yı desteklemiyorlarmı yada hem samsunsporlu olup sbk yı desteklemek suçmu bazı şeylerin çivisi ciddi ciddi çıktı artık...site yönetimide bir müdahale etse artık duyurumu yapıyor açık yayınmı yapıyor yapsın artık.....

bir metin hazırlada yayınlasın site yönetimi o zaman. ne diyecek birader, sbk ile ilgili elşetiri yapmayınmı diyecek. forum burası, isteyen fikrini yazar. ayrıca öyle kompleks falan, dikkat et, uzatma mevzuyu.

cem

emredersin paşam ben senden çok korktum mevzuyuda uzatmayayım ha siz isteyin biz yazmayalım bu site sadece sizin tekerinizdemi dönüyor sizemi soralım yazarkende...,sbk ile ilgili eleştirilere lafım yok olmaz da,biz şehir olarak birlikte hareket etmeliyiz samsun adının geçtiği yerde isteğim bu yoksa sbk dan ne çıkarım olabilir yada samsunspor taraftarlığından çıkarım ne olabilir ,biz samsun kamuoyu olarak samsunun adı geçtiği takımlara destek verirsek,samsun şehri olarak reklam olarak büyük çıkarımız olur,bunu anlatmaya çalışıyorum ama herkes bir kavga içinde....

Sioux

İlk yazdığın mesaj daha farklıydı silmişsin. yazarken bana sormayacasın tabi tıpkı burada insanlar sbk hakkında yazarken sana sormayacağı gibi. çaktınmı köfteyi? emredersem emrederim zaten, açıklama istedim ben.
benden korkmana tabiki gerek yok, birşey yapmam zaten ama site yönetiminden beklentini çözemedim ben. ne yapacak adamlar, ne istiyorsun? burada sbkya eleştri getirenlere kompleksli de, sonrada samsun şehri niye kavga ediyor? sence niye ediyor, işte bunun için.

cem

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 09 Eylül 2009, 01:26:41
İlk yazdığın mesaj daha farklıydı silmişsin. yazarken bana sormayacasın tabi tıpkı burada insanlar sbk hakkında yazarken sana sormayacağı gibi. çaktınmı köfteyi? emredersem emrederim zaten, açıklama istedim ben.
benden korkmana tabiki gerek yok, birşey yapmam zaten ama site yönetiminden beklentini çözemedim ben. ne yapacak adamlar, ne istiyorsun? burada sbkya eleştri getirenlere kompleksli de, sonrada samsun şehri niye kavga ediyor? sence niye ediyor, işte bunun için.
bana emredemessin kim sin sen....ben insanlar sbk hakkında yorum yazmasın cinsinden diye bir şey yazmadım sallıyosun salla bakayım nereye kadar gidecek,açıklamayı sana yapmıyorum zaten merak etme formda açıklama bir kişiye yapılmaz sadece genel üyelerede yapılır sana açıklama yapmak istesem özelden msj yollarım ben merak etme zaten sen,sbk da çalışan ahbabımda yok çavuşumda tanıdım oyuncular var o başka samsunspor formunada yazıyorum,sbk formunada benim istedim samsun adı etrafında birleşmek her kesimden şimdi anladınmı.....?