Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

berusa55

Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Tarih: 06.09.2009 Pazar

Yer   : Ordu 19 Eylül Stadyumu

Saat : 16:00

Maçın Samsun'umuzda olmasını diliyorum yoksa bu takım bizi başka şehirlerde üzmeye devam edecek gibi duruyor :(

BekiRcaN_5s

lige yeni çıkan güçlü bir ekip fakat maçın Samsun'da olacağı düşünülürse kazanmamamız için bir sebep yok. inşallah alnımızın akıyla bu maçtan galibiyetle ayrılıp 3 puanla tanışacağız. sonraki rize deplasmanına mutlu ve motive gitmemiz gerek..

neotab

insallah ıyı oynarsak mersını yenerız ve mac ınsalla ceza kaldırılır ve samsunda olur

55JNR55

ceza kaldırılır da maç samsunda olursa ya da yakın bir yere verilirse o stat öyle ya da böyle doldurulur o sorun değil ama samsunspor'un şu sıralar en azından kadro oturana kadar seyircisiz oynaması yasaklanmalı bence 3 kişi 5 kişi birileri bağırıcak abi olmazsa olmuyo kadro bi harmanlanıp otursun ondan sonra güzel oynar diye düşünüyorum içeride de dışarıda da ama bu kadro oturana kadar destek şart..

Sadece Samsunspor

3 puandan eminim. Hiç moral bozmaya gerek yok. Hele şu transferler tam bir bitsin yarın. Bide bi hafta antreman tamamdır.

usare

İnşallah alırız maçı. Puan kaybı lüksümüz yok, çünkü sonraki hafta Rizeye gideceğiz...

55JNR55

Volkan oynayacağı için bence forvet orta saha arasındaki boşluk kapanıcak gibi oktay volkanla iyi anlaşıyo genelde oyun içerisinde yani ikisi de sürekli mevkii arası bağlantıyı sağlayan adamlar volkanla beraber giorgi de tabi etkili olabilir...

Sercan

Samsunlu___55

3 puan lazim, bu yeni transferlerle bunu basaracagimiza inaniyorum....

europe_55

Yeni transferlerin takima katilmasi ile birlikte bu mactan 3 puan alacagimiza olan inancim tam!!!!!

HoliganSamSunLu

beşnumara

Anlaşılan ben samsuna gelmeden 3 puanla tanışamayacağız.Neyse geliyorum da ilk galibiyetimizi alacaz inşaallah :D skor tahminim 3-1 alırız

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 31 Ağustos 2009, 02:26:31
Anlaşılan ben samsuna gelmeden 3 puanla tanışamayacağız.Neyse geliyorum da ilk galibiyetimizi alacaz inşaallah :D skor tahminim 3-1 alırız

sen samsuna gel stadda bekle biz geleceğiz beşnumaracağım tamam canım..

Tufan

yeni transferler takıma uyum sağlarsa rahat yeneriz artık 3puan almanın vakti geldide geçiyor bile.

samsunsporulan