''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Mart 2009, 23:43:17

YZY
Seçim ortamında Samsunspor'u konuşmanın onu siyasete alet etmek anlamına geleceğini, bu yüzden diğer adayların aksine Samsunspor'dan söz etmediğini söyledi.

Seçim süreci bittiğinde ( seçileceğinden emin olduğu için ) mutlaka bu konuda açıklama yapacağını söyledi.

Benim gördüğüm şu, kaçmadı tam olarak. Bence kamuoyunda Samsunspor'un bu kadar dillendirilmesi onu da etkilemiş. Çünkü bu yüzden oy kaybedeceğini biliyor.

Demek ki YZY hem Başbakanını hem de Süleyman Kaldırım'ı Samsunspor'u siyasete alet etmekle suçluyor.

Sempatik Bengülü

valla yarınki seçimlerde yzy yine seçerlerse hiç şaşırmam kesin kazanır eğer seçilmezse benim için süpriz olur

yzy nefret ediyorum senden >:(

KocumVolkan

Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibi çok çalışıyor aslında onların yerinde başka biri olsa 10 yılda bu kadar parkı nasıl bulabilirdik, Yusuf Ziya Yılmaz dan rica etsekde bizim stadıda parka çevirse hatta komple şehrin etrafını tellerle çevirsin bi tabela assın " Yusuf ziya Yılmaz Parkı" diye iyi olur :D benim oy kullanma hakkım yok ama evde annem ve babamı yzy ye oy attırtmıcam bende böyle koyuyorum tepkimi inşallah Samsun için hayırlısı olur

CeLiL_55

herkes sülalesiyle irtibata geçsin yzye oy verditmesin Samsunspor için yzy seçilmesin...

Akyol

gereken yapıldı sonuçları bekliyoruz kazanan inşallah SAMSUNSPOR'umuz olacak buna yürekten inanıyorum bizler taraftar olarak elimizden gelen herşeyi yaptık ve takımımızın adını seçimlerde ön plana çıkarttık şimdi sıra takip etmeye geldi  ;)

**KaR6**

sanırım herkes oyunu kullanmıştır, o yuzden etki edebilme imkanı yok artık yazacaklarımın, dun yazmadım bugun yazabilirim :)

dun Tahsin Kosif ile konustugumuzda, taraftarın yzy konusunda yanlıs yonlendirildiğini, Samsunspor iyi yonetilirse, herkesin takıma yardım edeceğini, secimden sonra yzy secilirse de gereken yardımı yapacagını söyledi.. ancak bu yardımın tek seferde 10 trilyon gibi miktar vermek şeklinde değil, gerektiği zaman gerektiği gibi olacagını ifade etti..

benim dun konusmalarından anladıgım, Tahsin Kosif kafasında planalarını yapmış, herseyi oturtmuş, sadece zamanının gelmesini bekliyor.. Konusmaları bana guven verdi.. samsunkopat abimizin yaptıgı yabancı arayıslarından bahsettim, haberi oldugunu ancak yabancı haklarımızı tecrubeli ve kaliteli yabancılardan yana kullanacagımızı söyledi..

Ben de sahsen eğer baskan olursa sonuna kadar destek olacagım kendisine.. Samsunsporlulugum bircok seyin uzerinde çünkü.. Kimlere destek olmadım ki uzaktan uzaga Tahsin Kosif e olmayayım.. Aradıgımız baskan o olabilecekken hemde..

özkan

bir gram aklı olan su oyu kullanırken adam gibi kullansın ya..yeter artık keklenmekden bıktık ya..bu kadar ezemezsınız lan akpliler samsunu samsunsporluyu..4 senedir bu sıkıntılardan ınsan kanser olur bee..yeter yeter!!!

HoliganSamSunLu

yzy büyük ihtimalle alacak ama merkez ilçelerin gitmesi şart

özkan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 29 Mart 2009, 14:16:45
yzy büyük ihtimalle alacak ama merkez ilçelerin gitmesi şart
o zaman bizdemi akıl yok samsundaki insanlardamı..yzyden bu sutedekı uyerlrın %95i memnun degıl..bende aynı sekılde..bizmi samsunlu değılız yoksa samsunakılermi cok akıllı ::)

kuzey55

Tahsin kosif gelecek senenin planlarını yapmış.takımdan hiçbir futbolcunun ayrılmayacağını,gerekli takviyeleri yapacaklarını söyledi.en önemlisi seneye şampiyonluk sözü verdi.kendinden son derece emin tavırları vardı.demek ki güvendiği birşeyler var.inşallah dediği gibi olur da seney artık gec bile kaldıgımız şu ligden kurtuluruz.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: özkan17 - 29 Mart 2009, 14:18:05
o zaman bizdemi akıl yok samsundaki insanlardamı..yzyden bu sutedekı uyerlrın %95i memnun degıl..bende aynı sekılde..bizmi samsunlu değılız yoksa samsunakılermi cok akıllı ::)

sadece samsun değil ülke genelinde ipnotize olmuş bir toplum var bunu bozmak çok zor gelişmeler ışığında kendileri uynacaklar ama inşallah çok geç olmaz...

since1965

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Mart 2009, 13:59:18

dun Tahsin Kosif ile konustugumuzda, taraftarın yzy konusunda yanlıs yonlendirildiğini,

BU kadarına da pes.Yzy vermedigi destek bir yana birde Samsunspor benim gündemimde yok dedigi de daha dün gibi aklımızda.Taraftarı kim yönlendiriyor eger bişeyler biliyorsa tahsin koisf söylesinde bilelim.

Akyol

Tahsin Kosif muhakkak bişeyleri netleştirdikten sonra bu konuları bizlere açıklayacaktır sakin olmakta fayda var  ;)

55Melek55

yzy bugun o koltukdan ınceksın ...senın de tahtının bı sonu var.......

30 mart sabahı o günes samsun ve samsunspor ıcın yenıden dogacak......

CeLiL_55

şu beladan bi kurtulsak hayırlısı ile Samsunspor için yeni bi dönem başlasa..