KARŞIYAKA MAÇI ORGANİZASYONU

Başlatan edmontdante, 24 Mart 2011, 17:28:42

« önceki - sonraki »

##kdc##

rus hapishanelerinin konu olduğu filmler vardır ya, bizim polisler çok izlemiş heralde onları  ;D

Serkan

Tellerde elektrik var ne ya;  >l<

emre

koltuklara verselermiş elektriği en azından çekirdekçiler oturamazdı  ;D

Ahmeti

geçen hafta 10 tane led vardı üzerimde güzel güzel polise dedimki memur bey bu led'leri içeri sokabilirmiyim arkadaşlara verecem dedim adam kabul etmedi bende doldurdum hepsini ayakkabının içine yürümekte zorluk çeksemde içeri sokmayı başardım

Umarım bana 6 ay ceza vermezler  :D

Ertuğrul Sağlam

*Karıyaka maçı için Dev armamızın yanında o boyutlarda bir Türk bayrağı ayarlayıp maçtan önce makaralı sistem ile çatıya çeksek.
*Bayrak ve Armamızın iki yanına Kırmızı Beyaz veya anlamlı bir söz yazsak.
*Bana göre Stadtaki en önemli eksiklerimizden biriside güzel bir ses sistemimizin olmaması.
*Kalan içerdeki 4 maçımız için yönetimimizi ikna edip ONPA gibi bir firma ile 4 maçlığına anlaşıp stadımıza düzgün bir ses sistemi kurulsa.
*Modası geçmiş insanların dinlemekten bıktığı dinleyenin içini kıpır kıpır etmeyen hatta beni utandıran şu müzik ve marşları bir daha çalmasalar. Taraftarı coşturacak müzikler çalınsa.

NASIL OLUR?

Serkan

mesele muhakkak maçtan önce samanyolu çalınmalı ki o atkılarla show yapalım

Ahmeti

onpa şirketiyle daha önce bir anlaşma vardı ve ses inanılmaz güzel çıkıyordu inşaallah tekrar anlaşırlar.

Kaya

Daha önce stadda ses firması olarak 3 ayrı firmada çalıştı..Yani sadece On-pa değil...Olması gereken Ankaradaki 19 Mayıs stadındaki gibi stadın tamamının hoparlörler ile çevrelenmesi ama bu şuan mümkün değil.Son haftalarda şampiyonluk havasına iyice girildiğinde sanırım kulüp veya önceden olduğu gibi SAMSUNSPORlu bir işadamı tarafından kiralama yöntemine başvurulacaktır.

Engin abi söyle ne yapıyoruzzzz  :P :D

cembaba

Atkınızı takın yeter da.. Başkasına gerek yok. O Maratonu full atkılı görünce TV'den, başka bir haz söz konusu bile olamaz. :)

supernatural_55

Sampiyonluk yuruyusu nasil bi heyecanms arkadas dayanamyrm karsyaka macinda stattaym nasipse:)

cembaba

Vay arkadaş Emre Baba'da gidiyor. Biz kaldık Ankara'larda :D

supernatural_55

Cem gel sen de kardesim vizeler baslamiyosa benim vize 7nisandaymis firsati kacrmaym dedim:))

Ollivanders

haydaaaa:) ksk maçı ne bomba olacak ya :D

**KaR6**

ben de p.tesi akşamına aldım bileti bakalım, 7 nisana akdar kalacam Samsun'da.. ;)

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Mart 2011, 03:03:08
ben de p.tesi akşamına aldım bileti bakalım, 7 nisana akdar kalacam Samsun'da.. ;)

ooooo :D bekle dedin bekliyorum ona göre :D