Yurtdışındaki Gurbetçiler Nerede?

Başlatan city ultras, 27 Kasım 2010, 03:04:49

« önceki - sonraki »

city ultras

27 Kasım 2010, 03:04:49 Son düzenlenme: 04 Aralık 2010, 22:50:37 Ant55
Söyle resimlere baktim tüylerim tiken oldu..samsunda arkadaslar kendi imkanlariyla para topladilar ve haftasonu,okul,is demeden hasirlik yapiyor lar..Vallah benim icim hic rahat etmedi..burda benim gibi bu siteye almanyadan veya baska ülkeden katilan vardir elbet..
Lütfen bizde kendi aramizda para toplayip gönderlim,bu kore icin biraz gec oldu ama bunun devamida gelir.

isterseniz tek bir hesap numarasina toplayalaim veeya tek gönderelim..biliyorsunuz WESTERN UNION ile 30dakkika icinde para samsunda.istetikleri bankadan alina bilir bu para.

Ertuğrul Sağlam

Haydi Gurbetçiler!...

Gurbettede olsa Samsunspor formasını gururla sırtınızda taşımak için,

''Bir elinizi vizdanınıza bir elinizi cüzdanınıza koyun''

Unutmayınki yaptığımız hiçbir organizasyon için Samsunspor Kulübünden bir kuruş dahi talep etmiyoruz, tamamen vefakar, cömert Samsunspor taraftarının katkıları ile yapıyoruz...

Samsunspor için daha güzel organizasyonlar düzenlemek için TAM DESTEK.

Fecr_55

Beni bilen biliyor, elimden geldigi zamanlar gerekeni yapmaya gayret gösterdim..Bu sefer olmadi, bunun icin de cok üzgünüm ama bundan sonra fazlasini yapmaya calisacagim..

Ben havale yaptigimda Is bankasi üzerinden yapiyorum, 5 dakika icinde ulasiyor..
Güzel düsünce aslinda, aylik bir miktar ayirabilir ve bu ücretleri toplayabilirsek bir hesapta, bizlerinde faydasi olacaktir..

city ultras

insahllah burdan birkac arkadas daha cikar fecr 55 kardes,söyle 10 kisi olsak bile güzel,parayi toptan yolladimi belki daha faydali olur...hele bi bekliyelim biraz kac kisi bula biliyoruz 8)

mehmet yılmaz

Güzel düşünceler için teşekkürker. Fecr bu konuda zaten son derece katılımcı bir üyemiz. Genelde biz burada halledebiliyoruz zaten, o yüzden çok sıkıntı etmenize gerek yok ama destek vermek isterseniz de elbette güzel olur.

doðan

Alıntı yapılan: city ultras - 27 Kasım 2010, 03:04:49
Söyle resimlere baktim tüylerim tiken oldu..samsunda arkadaslar kendi imkanlariyla para topladilar ve haftasonu,okul,is demeden hasirlik yapiyor lar..Vallah benim icim hic rahat etmedi..burda benim gibi bu siteye almanyadan veya baska ülkeden katilan vardir elbet..
Lütfen bizde kendi aramizda para toplayip gönderlim,bu kore icin biraz gec oldu ama bunun devamida gelir.

isterseniz tek bir hesap numarasina toplayalaim veeya tek gönderelim..biliyorsunuz WESTERN UNION ile 30dakkika icinde para samsunda.istetikleri bankadan alina bilir bu para.

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 27 Kasım 2010, 12:50:20
Beni bilen biliyor, elimden geldigi zamanlar gerekeni yapmaya gayret gösterdim..Bu sefer olmadi, bunun icin de cok üzgünüm ama bundan sonra fazlasini yapmaya calisacagim..

Ben havale yaptigimda Is bankasi üzerinden yapiyorum, 5 dakika icinde ulasiyor..
Güzel düsünce aslinda, aylik bir miktar ayirabilir ve bu ücretleri toplayabilirsek bir hesapta, bizlerinde faydasi olacaktir..

Samsuni gerekenleri yazmış aslında, fecr arkadaşımız , herkesin gönlünü biliyoruz ve forumdan tanıyoruz seni , takılma sakın , bu gün yarın ve sonrasında yine bişeyler yapacağız ,

Gurbetteki arkadaşlar da bizler burdakiler gibi hareket etme çabanızı ayakta alkışlıyorum  >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

isyan

$u an Okul'umu yapiyorum, eldeki cepteki param otobüs bileti icin gitti  :(
Ama bir haftadan beri geçici yardım olarak bir i$'e girdim, bidahaki ay itibaren maddi destek vermeye hazir duruma gelecem.

"City ultras"'in dedigi gibi almanya'dan biri öncülük yapsa bir hesap'da bütün parayi toplayabilsek gzl olur  :)

Fecr_55

Yakinlarda bir organizasyon daha olacak gibi..
Nasil saglayacagiz bu birlikteligi gurbetciler olarak? Fikirleriniz nedir?
Daha dogrusu kac kisiyiz, iletisime gecsek iyi olur..Sözde kalmasin bu durum..!

city ultras

haklisin fecr 55 kardes sözde kalmasin,ama senin dedigin gibi öncelikle sayi önemli,yoksa iki,üc kisiyle deymez.
artik be hesap nummarasinda mi topluyoruz bilmiyorum ama ben varim tabiki.

isyan

Fecr_55

Tamam, az da olsak damlaya damlaya göl olur..Irtibata gecelim de, detaylari bir an önce konusalim..