[kaldıgı yerden devam edecek ] Samsunspor-Miy macindaki Olaylar Ve sonucları

Başlatan King1965, 13 Eylül 2010, 21:37:45

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: fairplay_55 - 17 Eylül 2010, 23:46:36
Sayın arkadaşlar pankart demişken : Malum 1 maç saha kapatma cezası aldık ..Cezalı oynayacağımız ilk maçta TV den görülecek şekilde ,maraton tribün önüne büyük  bir pankart yaptıralım..Pankartta şöyle yazsın   " SAMSUNSPOR BIÇAKLANDI  "  Eminim etkisi büyük olacaktır...Sayg... 1dk!!!

bu dediğine polis izin vermez

Burak

Alıntı yapılan: fairplay_55 - 17 Eylül 2010, 23:47:13
Sayın arkadaşlar pankart demişken : Malum 1 maç saha kapatma cezası aldık ..Cezalı oynayacağımız ilk maçta TV den görülecek şekilde ,maraton tribün önüne büyük  bir pankart yaptıralım..Pankartta şöyle yazsın   " SAMSUNSPOR BIÇAKLANDI  "  Eminim etkisi büyük olacaktır...Sayg... 1dk!!!

konu açman saçma olmuş hocam  genel sohbet odasında yazdım tekrar yazıyorum bu dediğin pankarta polis izin vermez

fairplay_55

biliyorum. sanırım Ordu da..pankart da orada olacak zaten..Böyle asıl mağdur çok güzel bir şekilde kamuoyuna anlatılmış olacak...Sayg 1dk!!!

fairplay_55

Polis bıçaklanmaya izin veriyor ama.Mağduriyetimiz burdan zaten..

Kaya

YAaa ne pankartı arkadaş...Biz saha kapatma aldık seyircisiz oynama cezası değil ki...Seyircili bir maç oynayacağız komşu illerden birinden ki o bile kesin değil para cezasına çevrilebilir..Bu konuyu maç başlığında da tartışabilirdin ki taşınacaktır zaten...

Burak

Alıntı yapılan: fairplay_55 - 17 Eylül 2010, 23:49:19
biliyorum. sanırım Ordu da..pankart da orada olacak zaten..Böyle asıl mağdur çok güzel bir şekilde kamuoyuna anlatılmış olacak...Sayg 1dk!!!

ordunun içerde maçı var o hafta 1 , ikincisi polis her yerde aynı polis

fairplay_55

kusura bakmayın,yeni üye olduğumdan bazı incelikleri bilemiyorum..Ben mağduriyetimizin anlatılmasına yönelik olarak başlık açtım..Ama bence polis karışmaz..Sayg

Burak

Alıntı yapılan: fairplay_55 - 17 Eylül 2010, 23:53:33
kusura bakmayın,yeni üye olduğumdan bazı incelikleri bilemiyorum..Ben mağduriyetimizin anlatılmasına yönelik olarak başlık açtım..Ama bence polis karışmaz..Sayg

kabus geri döndü lafına bile zor izin veren polis bıçaklandıya eminim ki izin verir. ayrıca iak5529 un dediği gibi daha belli değil itiraz hakkımız var ve maçta başka şehirde seyircili oynanacak ceza kesinleşirse

fairplay_55

konu tartışılabilir elbette,ille olsun diye birşey de yok zaten...Ama önerimde bir küfür veya hakaret yok yalnızca sitem var...Altay maçında Alsancak stadındaydım...Altay lıların kaşkollarında kocaman yazıyla "altay adamı  g.den skr " yazıyo( kesinlikle onaylamıyorum-iğrenç bir yazı )  ve bunlardan onlarcası stada giriyor ama polis karışmıyor..Demekki polis her yerde aynı değil...Sayg

kabacevizli55

polis 10bin kişinin atkısında ne yazıyo diye tek tek bakamaz ki kardeşim ama pankart öyle değil seni anlıyorum ama maalesef zor  o iş

cgr

Hocam nick fair-play ama dusuncelerde hic fair-play yok. :) :)  Nasil olacak bu simdi  :)

kabacevizli55

fairplay diye mersinlilre ve tffyede teşekkür edeçek değil ama ;)

cgr

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 18 Eylül 2010, 00:12:02
fairplay diye mersinlilre ve tffyede teşekkür edeçek değil ama ;)

Farkındaysan bende Mersin'e , TFF'ye teşekkür et dememişim ;) Sadece "SAMSUNSPOR BIÇAKLANDI" yazısının fair-play kurallarına uymayacağını belirtmek istedim.

kabacevizli55

ben farklı yorumladım o zaman kusura bakma :o

lucarelli

Canınızı sıkmayın, para cezasına çevrilir saha kapama cezası. Eğer saha kapama cezası onaylanırsa kendimi federasyona ihbar edeceğim, Rizenin içerideki ilk maçında Rize tribününden sahaya girip, rakip takımın hocasını bıçaklayacağım diye..