Ziraat Türkiye Kupası 2010 - 11 Sezonu (Gaziantep BB. - Samsunspor)

Başlatan berusa55, 24 Ağustos 2010, 05:32:44

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

15 Eylül 2010, 14:07:57 #90 Son düzenlenme: 15 Eylül 2010, 14:09:47 kabacevizli55
bu işi hemşeriliğe niye bağlıyoz ya rekabet olmasa futbolun tadı mı olur
adanaspor adanademirspor kedi köpek gibiler hepsi adanalı
göztepe ksk altay buca bunlarında hepsi izmirli akraba
bu adamlar maç yapınca ortalık savaş alanı gibi oluyo ne alakası var. trabzonluyum ama samsunsporluyum kütüğüm trabzon olduğu için trabzonsporla iyi geçinelim bu nası anlayış ya
130 yıldır samsunda olan insanlar var samsunlu onlarda ist takımı tutuyo buda hemşerimiz ist takımlarıylada iyi geçinelim o zaman

brigand

ben bu forumda trabzon isminin geçmesini istemiyorum daha. banane elalemin takımından. adamlar bizim ismimizi bir kere ağzına almaz. biz trabzonda trabzon. biz işimize bakalım ya. adamların böyle bir derdi yokken biz kendi kendimize gelin güvey olmayalım. yemişim trabzonu umrumda değil ne yaptığı ya

tankut

Geçmişde trabzonda trabzonsporlulardan taş yiyenlerden biride bizzat benim.O meşhur 1-1 lik maç 1984-85 sezonu idi sanırım. bizim golü atan galiba rıfattı ama onlarınkini Samsunsporumuzun şu anki yardımcı hocası atmıştı. (Bu arada yaşımızda ortaya çıktı galiba)Allahtan trabzondan erzurum yönüne gittiğimiz için canımızı zor kurtarmıştık. Hadi şimdi gelinde bana TS yi ve Trabzonu sevdirin. Buna rağmen yinede Trabzonlu ve ts.li iyi anlaştığım bir çok arkadaşım var o ayrı mesele hepside benim Samsunluluk ve Samsunsporluluk konusunda çok hassas olduğumu bilirler ve saygı gösterirler.     

Burak

aynı şeyleri konuşmamıza rağmen nedense anlaşamıyoruz.

trabzonspor u ve trabzonu sevin demiyorum kimseye sadece trabzon kökenli samsunsporlu arkadaşlarımıza saygı duyun yazı yazarken. Büyük Kaptan  Emin Kar' ın, kaptan Ercan ' ın  Fuat Köktaş ' ın  da trabzon kökenli olduğunu unutmayalım

trabzonsporlular bizden hiç bahsetmezken biz onlardan neden bahsedip duruyoruz sürekli.

Rekabet tabi ki olacak rekabet olmazsa futbol denen şeyin ne anlamı kalır dediğiniz gibi ksk göztepe , adana  adanademir birbirini yiyorlar  ama olayı şehir insanlarına indirgememek lazım rekabete eyvallah düşmanlığa hayır ( En azından kendi adıma )

Eray55

15 Eylül 2010, 16:23:50 #94 Son düzenlenme: 15 Eylül 2010, 16:25:25 Eray55
geçmişte hatalar olmuştr her iki tarfta hayırlısı daha ılımlı olmak yapıcı adımlar atmaktır. onların samsunla derdi yokken biz nie okdar büyütüyrz tek düşmanımız ilan ediyrz. ksk-gözgöz, adana-a.demir olayları her 2 tarafında kbl ettiği düşmanlıklardır. samsun, trabzondan katkat  gelişmiş bir şehirdir ama siyasi nedenlrdn dolayı trabzona aktarılmştr bazı yatrımlar en basitinden samsunda havaalanı yokken trabzonda ülkenin en aktif havaalanlarından biri vardı ama bunda trabzonspor-samsunspor ilişkilerinin ne alakası var. samsunspora büyük miktarda para yardımında bulunan trabzonlu ailelerde var samsunda tsliden çok istanbul takımını tutan arkadaşlar var önce şehirdeki istanbul yalakalığını temizleyelim.
neyse uzatmaya gerek burak'a katılıyrm. tartışmak isteyen özelden gelebilir.

Burak

bence de bunu uzatmanın manası yok isteyen hakkımda istediği gibi düşünebilir ama bunu yüzüme de söyleyebilmeli ! bu konuda burada kapansın

maviay55

bu sene kupaya da önem verilmeli..gruplara kalmalıyız  ;) geniş kadromuz var bunlara sans verilmeli bu kupa maclarda

Serkan

Alıntı yapılan: Burak - 15 Eylül 2010, 17:40:42
bence de bunu uzatmanın manası yok isteyen hakkımda istediği gibi düşünebilir ama bunu yüzüme de söyleyebilmeli ! bu konuda burada kapansın

sakin ol şampiyon (=

Burak

15 Eylül 2010, 19:13:01 #98 Son düzenlenme: 15 Eylül 2010, 19:14:45 Burak
Alıntı yapılan: Serkan - 15 Eylül 2010, 18:32:06
sakin ol şampiyon (=

kanka sakinim zaten haftaya şortu unutma :) bu hafta forvette ben oynayacağım anlamam :)  1000.mesajını benim için yazmışsın vay beee gözlerim yaşardı  :'( :'( :'(  :P :P

neyse

kupa bizim için çokta öncelikli değil o kadar maça gerek yok sakatlık falan olur ne lazım trabzonu yenelim sonra elensinler

Serkan

furkan5534

Turkiye kupasında guruplara kalıp buyuk ısler başarmalıyız... Hayal diye birşey yok.. belkı erken ama guruplardan cıkıp yarı fınale bıle cıkabılsek uefa ya gıtme sansımız oluo nıe olmasın ercıyesspor bıle gıttı kı bız nıe gıtmıyelmm.. Off INSALLAH :-[

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: furkan5534 - 15 Eylül 2010, 21:17:50
Turkiye kupasında guruplara kalıp buyuk ısler başarmalıyız... Hayal diye birşey yok.. belkı erken ama guruplardan cıkıp yarı fınale bıle cıkabılsek uefa ya gıtme sansımız oluo nıe olmasın ercıyesspor bıle gıttı kı bız nıe gıtmıyelmm.. Off INSALLAH :-[

Yari final yetmez uefaya gitmek icin final oynamak lazim. Benim bildigim kadariyla final oynayan 2 takimda lig dolasiyla uefaya gitmeye hak kazandiysa ligi 5ince bitiren takim uefaya gidiyo

cembaba

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 17 Eylül 2010, 19:05:16
Yari final yetmez uefaya gitmek icin final oynamak lazim. Benim bildigim kadariyla final oynayan 2 takimda lig dolasiyla uefaya gitmeye hak kazandiysa ligi 5ince bitiren takim uefaya gidiyo

çok mu uçtuk ki :)

brigand

açıkcası sürekli hayal ettiğim şeydir. şu stadda 1 yıl içinde 2 bayram yapmak. hem süper lige çıkıp hemde ülkemizi avrupada temsil edebilmek heyt be:D bekleyip görücez. zaten sonsuz destek devam.bize bekleyip görmek kalıyor..

brigand

bide su uefa işini forma patch lerinden dolayı cok istiyorum  :)