İsa Turan Yeniden Sportif Direktör

Başlatan kaptan 55, 30 Eylül 2010, 08:46:58

« önceki - sonraki »

ali ihsan

La bu yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamadım doğrusu...

Garip garip uygulamalar zincirine bir yenisini daha eklediler ...

beşnumara

Anlaşılan yönetim ihaleyi isa turan'a bırakacak :) sonra sportif direktörün raporu doğrultusunda hareket ettik diyecek

doðan

Sportif direktör ne iş yapar ; hemde tam yetkili , hocaya patronluk yapamayacak direktör ne işe yarar, mermuda şeytan üçgeni gibi , nereye dönsen aynı adamlara çatıyosun...
İsa hoca emeklerin için teşekkürler allah bahtını açık etsin...

cembaba

anlamsız işler zincirine bir yenisini daha ekleyen Samsunspor yönetimi işte !

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 01 Ekim 2010, 20:53:01
La bu yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamadım doğrusu...

Garip garip uygulamalar zincirine bir yenisini daha eklediler ...

celebi

isa turan daha doğru dürüst bir takım yönetemişken çalıştrmamışken sportif direktör. o halde gelsin emin kar.

ata55

kalparda gitmeli, turanda. bu takım teknik direktorsuz oynasaydı 5 haftada 10 puan alırdı.

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ekim 2010, 21:57:51
Anlaşılan yönetim ihaleyi isa turan'a bırakacak :) sonra sportif direktörün raporu doğrultusunda hareket ettik diyecek

Kesinlikle böyle yönetim eline koz arıyor isa turanı kullanacaklar..Sportif direktörün raporuyla hoca ile yollarımız ayrıldı demek yönetimle ilgili kişiler(taraftar,teknik direktör v.s) arasına tampon bölge oluşturmak gibi bir şey.Takımımız için hayırlısı ne ise o olsun..

fatih55ankara

BASIN AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz sezon ifa ettiği "Sportif Direktör" görevi esnasında Samsunspora katkı vermiş olan ve bu sezona "Yardımcı Antrenör" görevi ile başlayan İsa Turan, kendi isteği ile bu görevinden ayrılmıştır.

Yuvada kalmasını ve tecrübelerinden faydalanmak istediğimiz İsa Turan'a yeniden "Sportif Direktör"lük görevi önerilmiştir. Bugün yapılan Başkan Erkurt Tutu, Hüseyin Kalpar ve İsa Turan üçlü toplantı sonrası görevi kabul eden Turan, 05.10.2010 tarihi itibarı ile yeniden Sportif Direktörlük görevini üstlenmiştir.

Samsun spor kamuoyuna saygı ile duyurulur.

www.samsunspor.org.tr

YaşarDoğu

Geçen sene futbolcu ile yönetim arasında nasıl köprü oluşturduğunun birkere canlı şahidi oldum.

Söylenecek fazla bişi yok.Sahada anlaşamayan adamlar kulübede nasıl anlaşacaklar. :-X

Buyrun abdetsiz bayram namazına... :(