İstanbul'da SAMSUN(SPOR) Dolu Günler

Başlatan kuzey55, 10 Mayıs 2010, 13:25:05

« önceki - sonraki »

kuzey55

Samsun Dernekler Federasyonu'nun İstanbul Feshanede düzenlediği Samsun tanıtım günlerinde 7-8-9 mayıs tarihlerinde gönüllü olarak görev aldım.Bu görev tabiki Samsunspor içindi.Orada kurulan Samsunspor standında Samsundan getirilen ürünlerin tanıtımı ve satışı konusunda birkaç arkadaşla görev aldık.Öncelikle bizleri orada yalnız bırakmayan Sadef yönetim kurulu üyelerine,eski yöneticimiz Naci Pınar'a,Nilşah abiye ve Recep abi başta olmak üzere GRUP İSTANBUL55 cengaveri birkaç arkadaşa teşşekkür ediyorum...

Standımızı açtığımız andan itibaren Sadef yönetim kurulu üyeleri bizleri hiç yalnız bırakmadılar.Zaten  Samsunspor marşıyla yatıp kalktık üç gün boyunca.Amaç kulübe maddi destek sağlamanın yanında İstanbulda'daki Samsunspor özlemi çeken hemşehrilerimizin özlemini biraz olsun dindirmek ve Samsunun öncüsünün en büyük markasının SAMSUNSPOR olduğunu orada göstermekti şüphesiz.Bunu başardığımıza inanıyorum.3 gün boyunca yediden yetmişe birçok Samsunlu standımızı gezdi,bol bol fotoğraf çektirdi,alışveriş yaptı.bunun yanı sıra memleket özlemi çeken Samsunspor sevdalısı abilerimizle bol bol Samsunspor sohbeti yaptık.bu 3 gün boyunca aslında bildiğim ve dahada pekiştirdiğim tek sonuç Samsunspor gerçekten büyük bir camia ve büyük bir marka.70 yaşlarında teyzelerimin Samsunspor sohbetleri,özledikleri Samsun'u ve Samsunsporu umut dolu gözlerle bizlere aktarması,oğlum neden bizim takımımız ligde değil neden bişey yapmıyosunuz demesi,7-12 yaşlarında çocukların formalarıyla gelip o muhteşem tribün fotoğrafımız önünde fotoğraf çektirmesi,ısrarla Samsunspor ürünleri alması ve aldırması gibi birçok güzel anlar yaşadık.Feshane salonu adeta kırmızı beyazdı tüm güzelliğiyle...

Samsunspor açısından bakarsak,3 gün boyunca bizleri ziyaret eden il başkanları,belediye başkanları,Suat Kılıç ve Bakanımızın standımızı ziyareti esnasında umut dolu konuşması bizi sevindiren anlardı.Mustafa Demir'in aslında bizlere pek yansımayan birçok yardımının oldugunu en önemliside bu yardımın ve desteğinin gelecek sene artarak devam edeceğini bizzat kendisinden öğrendim.Aslında çok duysak da bu sözleri ben bu sene Kaya Aşçı başta olmak üzere işadamları,siyasilerimiz ve yöneticilerimizin (yzy dahil) bu sene destek konusunda kayıtsız kalmama adına samimi olduklarını düşünüyorum.en azından önyargılı olmamamız gerektiği düşüncesindeyim.

Son olarak Samsun ve Samsunspor adına ilerde güzel gelişmeler olacağı umudumu pekiştirdim bu sürede.Ayrıca yeni sezon için SAmsuncell ve Samsunnet internet çalışmalarının tamamlanacağı ve reklam çalışmalarının avea tarafından yapılacağı söylendi.İnşallah bu zeon özlemini çektiğimiz süper lige daha ciddi adımlarla ilerleyeceğiz.

usare

İnşallah.. Anlattıklarınıza göre umutlanmamız lazım.
Ama ben yine de icraat görmeden umutlanamıyorum. İnşallah dediğiniz gibi olur, Süper denen lige çıkarız. Bütün taraftarlar bunu bekliyor. Transferlerden anlayacağız gerçi hedefin ne olduğunu.

babasamsunlu

Mehmet hocam bu sene cafcaflı geçecek..Şimdiden şu kombine işi için bi başlık açmakta fayda var :):)

beşnumara

kombine işini şimdiden yönetimin halletmesi lazım.geçen sezon bir sürü sorun olmuştu.hatta gelecek sezon maraton kombineleri için ayrı ayrı yerlere farklı fiyat uygulaması düzenleyeceklerdi.bence ss.biz locası kapalıya geçsin derim ben.orası da aynı fiyata

babasamsunlu

kapalıda biz rahat duramayız sanki..mevki iyi vede tribünde örnek oluyoruz..polarlı atkılı bizi gördükçe insanlar hevesleniyor..

beşnumara

abi önemli olan sizin rahatınız değil ;D önemli olan ordakilerin rahat rahat durmaması.sizi görecekler ki rahat etmicekler ;)

babasamsunlu

olm yakacan mı bizi..biz orda olsak apo abiyle ben ilk maçtan  sonra ömür boyu maçlara girememe cezası  alırız... :D :D :D :D :D :D :D

beşnumara

heee bak onu hiç düşünmemiştim.seneye de sporda şiddet yasası çıkıyor yaa gerçi siz maratonda da olsanız sizi ordan fişlerler bir daha da beklersiniz bir kaç sene

Pergani 55

kuzey55

07-09 Mayıs 2010 tarihlerinde Eyüp Feshane'de yapılan Feshane şenlikliklerinde Samsunspor Standı büyük ilgi gördü.

http://www.samsunspor.org.tr/haberler.asp?id=469

Sancaktepe Belediyesinin organize edeceği 16.05.2010 tarihinde sanatcı Cengiz Kurtoglununda sahne alacagı programa Samsunspor ürünleri istanbul Grup 55 taraftarlarının desteği ile istanbul sancak tepede sevgili samsunlular ile tekrar buluşacaktır.

http://www.samsunspor.org.tr/haberler.asp?id=477

jean

gecen senede bu organizasyonda aynisini dediler ne yapip edip cikacaz diye sonuc cikmadi bu sefer olsun artik inanmak istiyorum

Tribün_ali

Hepsi fos kimse yardım etmez artık yalanlara karnımız tok