Yeni Yönetimden İstek Ve Beklentilerimiz....

Başlatan CurvaSudSamsunspor, 12 Temmuz 2008, 20:04:55

« önceki - sonraki »

forzasirinler

süper lig
ligde başarı
deplasmanlara otobüs ;D
samsunstore

CeLiL_55

Herşeyden önce Maddi gelir ve Harcamaların Kontrolü Bu sezon için en az playoff ve Süper Lige Çıkmak yanlız kimsenin keyfini kaçırmak istemem ama biz bu kadro ile bu sene Çıkamayız Playoff'u zorlar bir ihtimal oda Yönetimin Kadroda yapılandırmaya gitmesi gerek

körfez55

şuan ortada bi kadro yok. yönetim transfer yapacak sanırım elimizdeki oyuncularla zaten düşmeme mücadelesi veririz.

KocumVolkan

yılın ortasında maddi durum kötü borçlar çok kimse destek olmuyor istifa ediyoruz demesinler...
futbolcuların paraları tıkır tıkır yatsın....
umarım başarılı olurlar kendilerini cani gönülden destekliyorum umarım yukarıda söyledigim gibi bizi hayal kırıklıgına uratmazlar....

CeLiL_55

işin doğrusuna bakılırsa yönetimin maddi kriz durumunu çözmesi gerek herşeyden önce bu çok önemli takımın geleceği için Borcun zamanla yavaş yavaş sıfır lanması gerek bunun içinde yönetimin Samsun halkından destek alması gerekir adam gibi yardım kampanyası yapılmalı Yönetim Samsun halkından gerekli desteği alırsa en azından borç yarı yarıya düşücektir Samsunspor bu borç ile gelecekte fazla bişey yapamaz zamanla sıradan bir takım kimliğine bürünür ve belkide daha aşşalara kadar düşebiliriz Yönetimin geleceğe dair planlar yapması gerek biran önce..

samsunmania

Profesyonel yönetim,
Yarıda bırakıp gitmemek,
Belediye başkanına Samsunspor'un önemini anlatmak,kulübe belediyeden mali girdi sağlamak,
Mali yapıyı düzeltmek ve geçen yönetimin projeleri önündeki engelleri ortadan kaldırmak,
Az maliyetli ama akıllı transferler

Bunlar beklentilerimdir.

veis

belediyelerden ve işadamlarından destek alsınlar.ama vermeyen valide belediye başkanıda olsa bunu açıkca belirtsinler.ve en önemlisi akıllı bir planla şu borçları eritsinler.

HaSaNCaN

Şuan destek vermeyen benim biliğim kadarıyla yusuf ziya yılmaz nerde

red_white

arkadaşlar zaten bu kadroyla zaten bir süpriz yapıp kafaya oynarız yada düşmemeye oynarız

maviay55

çok zmn oldu foruma bişeyler yazmayalı..özlemişim..hep okuyordum hep üzücü hbrler..

yepyeni bi heyecan yeni bi umut..

Samsunsporumuz için hayırlı olsun  :P

CurvaSudSamsunspor

samsunspor marşı ----- samsunstore----- samsunspor dergisi-----

SOSYAL KULÜP OLMANIN TEK YOLU

eLLis

Resmi siteyi unuttuk bu çok önemli aslında Samsunsporlu olmayan biri için kötü izlenim oluşturuyor şuanki site.

HoliganSamSunLu

öncelikle Samsunsporumuza camiamıza Hayırlı olsun yeni yönetimizden tek isteğimiz Bu taraftarın başının dik dolaşması bunun gereğini yapsınlar Samsun şehri onlarla gurur duysun

**KaR6**

herkes zaten asıl beklentileri yazmıs ama ben de sunu ekleyeyim, puma olmayan, olsa bile SamsunSporumuza yakısacak kalitede formalar istiyoruz.. Hatta sitemizi takip eden ve bu yazıyı okuyan yöneticilerimize sesleniyorum, sitede tasarım yarısması yapılsın, yapabilen arkadaslar tasarımlarını paylassın bizler de oylayalım ve ona göre formalarla mucadele edelim.. bak gör o zaman nası artıyo forma satışları..

KotuCocuk55

1-Ikı gun sonra Trabzonlu olduklarını yada trabzonsporun çıkarlarını dusunduklerini,samsunsporumuzu samsundaki işlerinde isim olsun diye kullandıkları gibi haberleri duymak istemiyorum sadece.

2-İsmail Uyanık'ın söylediği gibi bakın Göztepe'ye amatörede düşsek Samsunsporluyuz biz,yeterki özümüzü değerlerimizi kaybetmeyelim süperlige çıkacaz derken takımımızı rumlara teslim etmeyelim istiyorum.