Yusuf Ziya YILMAZ'a bakın..

Başlatan þirinler_1965, 28 Eylül 2006, 13:34:58

« önceki - sonraki »

supporter

Alıntı yapılan: "berusa55"yusuf baskan sapına kadar haklı kardesim!eger gercekten yardım ediyor ve karsılıgında sadece basarı bekliyor ve bunu da göremiyorsa sitem etmekte haklı!

Yusuf başkan dediğin adam
futboldan anlayan ve Samsunspor'u seven insanlar yerine
siyaseten kendine ve partisine yakın kişilerden kurduğu bir yönetime yardım ettiği halde haklı öyle mi?

Biz bu kafayla bu günleri de ararız.

veis

ya bu samsunspor taraftarları niye bukadar ayrı fikirlerden oluşuyor.kapatın bunları artık önümüze bakalım yok başkan yok o yok bu biz düşüyoruz beyler farkında olun.bu başkanla devam edilecek okadar istifa ederse ismail başkanınız kesin gelirmi ben buna inanmıyorum.

ali ihsan

İsmail Uyanık'ı herhalde bunlar gibi gelip azarlayamayacağını bildiği için istemedi galiba bay başkan !!! Bizi bu duruma düşürenlerin başında geliyor kendisi hiç sağa sola sallamasın elini çeksin yeterki , gerçekten bu kulübe gönül verenler o zaman çıkıp gelir.Adamsa onlara destek olur,atadığı yaverlerine değil.

berusa55

Alıntı yapılan: "supporter"Yusuf başkan dediğin adam
futboldan anlayan ve Samsunspor'u seven insanlar yerine
siyaseten kendine ve partisine yakın kişilerden kurduğu bir yönetime yardım ettiği halde haklı öyle mi?

Biz bu kafayla bu günleri de ararız.

suporter kardesim sen bana cevap yazmayı bırak düsünceme saygılı ol!sana bana cvp yaz diyen oldu mu!eger bu adam kulübe yardım ediyor ve karsılığını alamıyorsa sapına kadar haklı o kadar!!yusuf ziya benim babamın oğlu değil!!!

supporter

her mesajda küfür etmeyi bıraktın gelişme var tebrik ederim.

ama forumun anlamını da öğrensen fena olmaz. katılmadığım şeye cevap yazarım senden izin almama gerek yok. hem saygısızlık nerede, cevap yazılınca saygısızlık mı oluyor?
sapına kadar köküne kadar demekle olmuyor. samsunsporu öldüren adamlar şimdi cenazeyi kaldıracak diye saygı duyacak değiliz.

south_london

supporter

Alıntı yapılan: "55teXas55"seçimler ne zamandı?

gören görüyor kardeş görmeyen "helal yusuf ziya" çekmeye devam etsin.

AllydeenleaR

isterse cumhurbaşkanı fırça çeksin bu takım düzelmez(pisliklerden temizlenmez)

RenTinRen

valla ben onu bunu bilmem yusuf ziya yılmaz bu takıma katkısı yok belki ama şehir bence güzelleşio sonucda belediye başkanı adam sırf takıma yardım etmedi diyede kötü bir başkan olmaz.....

O.YILMAZ

Başkan Yılmaz'ın Samsunspor'a kaynak bulmak için yaptığı çalışmalar, projeler ve bulduğu kaynaklardan sonra bu takımın artı işler yapması gerekirken takım yerlerde sürünüyor. Daha güzel ve net bir ifadeyle takım olsa birşeyler yapacak ama yok ki bozuk çeşme gibi akıp gidio paralar, zaman ve maçlar. Haliyle zaten kıt olan kaynaklar ile sağlanan katkı, destek boşa gitmiş olacaktır. Sert çıkış ve hesap sormasında haklı ve yararlı buldumu belirtmek istiyorum.

Ya durumu düzelteceklerdir ya da gideceklerdir. Düzeltemeyipte kalmak diye bir şey olamaz çünkü kaynakları azalkacak veya kalmayacak destek bulmayınca malum sonuç olarak zaten istifa edeceklerdir.

Başkan YILMAZ'ın yapmış olduğu sert çıkış ile durumun ciddiyetinin farkına vardıklarını umuyorum. Ama bunlar beceremezler. Sonuçta istifa yakındır.

MeL_55

yusuf da cok karisiyor samsunspor a sen git samsun nun baskanligini yap samsunspor ra karismaya hakkin yok

timofte

Bu başlıkta anlaşılmayan bir husus var sanırım..
Yusuf Ziya Yılmaz'ın parasal destek sağladığı yönetimi fırçalamasından çok,
bir zamanlar vebalı gibi uzak durduğu kulübe karşı şimdi olan durumu dikkat çekici olan..

Şimdi daha kafasına göre bir yönetim kurulu var. Destek veriyor, kulaklarını çekiyor falan.

Her ne kadar kendisine sorumluluk atfetmekten kaçanlar olsa da,
Sayın Yılmaz biraz da kendini sorumlu hissediyor olmasın?
Seçimler de yaklaşmışken..

Lusage

İsmail Uyanık Yönetimine 2 3 Trilyonu çok görüpte yeni yönetime 8 Trilyon bütçe çıkartmayı başaran Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkürler. Sende Defol. Samsunspor Siyasete alet edilebilecek bir kurum değildir...

timofte

"Davul yönetimde, tokmak başkasında"

Yusuf Ziya Yılmaz son yönetim kurulu toplantısına bizzat katılmış.
Yani "davul yönetimde, tokmak başkasında" tezinin doğruluğu bir kez daha ortaya çıkıyor. Aslında Samsunspor'un bu günlere nasıl geldiği de ortaya çıkıyor ya, anlamak isteyene..

Galip Öztürk gelmek istese gelirdi kimse engel olamazdı diye bir şey yazılmış. Herhalde bir algılama sorunu var. Tabi ki istese başkan olurdu, yahut ben de olabilirdim. Ama destekten yoksun biçimde, Samsunspor'a yeterince yararlı olamayacağını düşünen birisi neden başkan olsun? Ya da bir şehrin siyasetine hakim olanları karşısına almayı, o şehre yatırım yapmayı amaçlayan bir işadamı göze alır mı?

Y. Ziya Yılmaz'ın yeniden seçilip seçilmemesini, Samsunspor'un içine düştüğü durumdan daha fazla önemseyen birileri, İsmail Uyanık'ın yıldırılmasını alkışlayabilirler. Bunlar, şimdi takımın aynı zihniyetin kucağında dibe vurduğunu da gizlemenin derdindeler.

"İsmail Uyanık şampiyon mu yaptı" gibi sözleri ise yeterince değerlendirdik ve artık bunları komik bulduğum için cevap dahi yazmıyorum. 2002'de destek vaatleriyle ve yalvar-yakar başkanlığa ikna edilen Uyanık için "son 2-3 yıl ağlamaktan başka bir şey yapmadı" denilebilmesini insafla bağdaştıramıyorum. Bunlar İsmail Başkan'ın "eğer destek verilmeyecekse takımı 2.ligden sürdürelim" diyerek insanları uyandırmaya çalışmasını da anlamazlar. 2.lige kendileri düşürdüler, takımı oranın dibine de oturttular. Ve bütün bu gerçekleri de İsmail Uyanık'tan başka isim bilmediğimden değil, yönetime Samsunspor sevgisi ve futbol bilgisinden yoksun insanları dolduranların karşısında durduğum için söylüyorum.

"Yavuz hırsız evsahibini bastırır" misali bu zihniyeti savunanlar, Samsunspor'un er geç bu zihniyetten kurtarılacağını, her şeyin bir sonu olduğunu bilsinler. Yusuf Ziya Yılmaz Samsun'un her şeyi midir bilmem ama, bana göre Samsunspor'un katilidir ötesi yok..

gyuksel55

çok doğru söylüyosn timofte yusuf ziya yılmaz samsunsporumuzun katilidir