Yusuf Ziya YILMAZ'a bakın..

Başlatan þirinler_1965, 28 Eylül 2006, 13:34:58

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

uyanık zamanın bırakın nmaçı idmana gitmeyen yusf ziya yılmaz neler yapmış

Samsunspor'a kaynak yaratmak amacıyla çeşitli projeler üreten ve büyük ölçüde kulübün maddi sorunlarını çözmeye çalışan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, önceki gece iftardan hemen sonra, Nuri Asan Tesisleri'ne gelerek, Başkanvekili Ercan İnce ve bazı yöneticilerle görüştü.

Başkan sinirliydi

Görüşme yapıldığı sırada, basın mensupları tesislerden içeri alınmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın üst üste alınan sonuçlar karşısında bir hayli sinirli olduğu öğrenildi. "Bu kıt imkanlarla para buluyorum. Borçları ödemeye çalışıyorum. Yapılana bak. Bu şehir bunu hakediyor mu?" diye sitem eden Yılmaz, yöneticilerden bu kötü gidişe dur demenin yolunu bulmalarını istedi.

4 saat sürdü

Kulüp Başkanı Mazhar Başoğlu'nun yurtdışında olması nedeniyle katılamadığı toplantıda, yöneticilerin bir hayli sinirli olan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz'ı güçlükle sakinleştirmeye çalıştıkları öğrenildi. Yaklaşık 4 saat süren toplantıdan sonra Yılmaz ve yöneticiler, bir açıklamada yapmadı.

5 futbolcu kadro dışı

Bu arada, Samsunspor'da uyumu bozdukları ve kasti davranışlarla kulübe zarar verdikleri belirlenen 5 futbolcunun kadro dışı bırakılabileceği öğrenildi. Teknik Direktör Levent Eriş'in hazırlayacağı rapordan sonra, bu isimlerin belirleneceği belirtildi. Bu arada, futbolculara ağır para cezalarının uygulanacağı da bildirildi.

işte ben bundan ANTİ YUSUF ZİYA YILMAZ

bluegreen55

yani iyimi yapmış kötümü?

olaya el atmış en azından

Tribün_ali

zamanı da nerdeymiş mutlaka samusunpordan cıkarı var dır onun etrafa samsunapora ne kadar yardımcı oldugunun kanıtlamak ama ismail uyanık zamanın da niye yoktu adam haykırıyodu yardım diye nerdeydi ya o zaman

cem and naz55

bu konuda yusuf ziya yılmaz ı tebrik ediyorum hiçolmazsa sahip çıkıyor dediğinede katılıyorum bu şehir bunu haketmiyor yaptığında ters birşey yok

supporter

Alıntı yapılan: "bluegreen55"yani iyimi yapmış kötümü?

olaya el atmış en azından

gizli başkan kendisi; olsun o kadar.

zamanında esirgediği belediye kaynaklarını akıtıyor
ama "atadıkları" işi yüzüne gözüne bulaştırdı fırçalamak hakkıdır.
madem yönetimi o kuruyor, Samsunspor'u seven, hiç değilse futbolu bilenleri dışlamayacaktı.

bu takım süper ligdeyken yapılacaktı bunlar.

cem and naz55

ben şu anki ortamdan dolayı yaptığı en iyi şey tabii önceki yaptıklarını katmıyorum tam bir felaket ancak şu anda en doğrusunu yapıyor

bluegreen55

şirinler kardeş samimiyetle birşey sorcam.

hiç ismail uyanık zamanında yönetim istifa uyanık istifa diye bağırmadınızmı ?

sen bağırmadıysanda bağıranlar oldu.

yanlış yapıldı yani.

oda eskiden yanlış yapmış demekki ismail uyanığa destek verip arka planda kalmayarak.

bundan sonra yanlış kararlar vermesini engellemeliyiz.verdiği desteği ve sevgisini değil.

kadir55ist

selam
samsunumuza şuanda tek desrek veren görüntüsünde olan yusuf başkana bence helal olsun hiç bir belediye başkanının yapmadığı bir çok şeyi takım için yapıyor .
geçmişi karıştırmıyalım yolumuza bakalım çünkü herkesin geçmişinde olumsuz olaylar vardır.

veis

yapsalar suç yapmasalar suç samsun bu ya herşey hem müstahak hem mübah.

jean

is isten geciyor ngelse ne olacak

kadir55ist

selam
yere düşmek önemli değil tekrar ayağakalkıp savaşabilmek önemlidir.

timofte

Bahsedilen kişinin siyasi kimliği ağır bastığından dolayı hakkında doğrudan yorum yapmamaya gayret ediyordum ama son dönemde artık kaderimizde o kadar pay sahibi oluyor ki, ister istemez yorumlamak zorunluluğu doğuyor.

"Destek veririm ama kendi adamım olursa" zihniyeti ile küme düşmemize,
ve hatta halen aynı zihniyetle yönetilmemize rağmen, sonuç da ortadayken
okuduğum bazı yorumlara gerçekten şaşıyorum.

Olayları öncelikli olarak SAMSUNSPOR açısından değerlendirdiğimizde,
siyasi, dini, milli, ideolojik vb. kaygıları, ve kişisel hayranlıkları geri plana iterek değerlendirdiğimizde,
Samsunspor'un bugün içinde bulunduğu durumu daha net görebiliriz diye düşünüyorum.

ÇaÇa

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz çok sinirlenmiş  
"Bu kıt imkanlarla para buluyorum. Borçları ödemeye çalışıyorum. Yapılana bak. Bu şehir bunu hakediyor mu?" diyor ee geçen senelerde niye sinirlenmiyordun küme düştüğümüz zaman niye sinirlenmedin ismail uyanık dönemide niye sinirlenmedin şimdi sinirleniyorsun PARA PARA PARA SİYASET SİYASET SİYASET Dediği lafa bak para buluyormuş... bulacan tabi a.k işin ne Samsunspor tek senin benim değil herkesin

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
samsunumuza şuanda tek desrek veren görüntüsünde olan yusuf başkana bence helal olsun hiç bir belediye başkanının yapmadığı bir çok şeyi takım için yapıyor .

Sevgili kadir55ist "hiçbir belediye başkanının yapmadığı şeyi takım için yapıyor" derken acaba Samsun'daki belediye başkanlarından mı bahsettin yoksa diğer şehirlerin başkanlarından mı bilmiyorum.Eğer Samsun dışındaki şehirlerdeki belediye başkanlarının şehirlerinin takımına destek vermediğini söylüyorsan bu biraz yanlış olur.Çünkü Celal Doğan'ın başkanlığı döneminde Gaziantepspor'un bulunduğu konumda olması,süper ligde takımı bulunmayan Kayseri'nin şimdi iki takımıyla birlikte ligde oynaması,Ankaraspor'un malum belediye destekli bir takım olması gibi çeşitli örnekleri unutmamak gerekir.Bu ve bunlar gibi şehirlerin belediye başkanlarının verdiği desteklere bakarak Samsunspor'un belediyeden aldığı destek yeterliyse ne diyelim diyecek bir şey yok.

berusa55

yusuf baskan sapına kadar haklı kardesim!eger gercekten yardım ediyor ve karsılıgında sadece basarı bekliyor ve bunu da göremiyorsa sitem etmekte haklı!