2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

maço

Çok da gaza gelip göndermemek lazım herkesi , covid vs hükmen mağlubiyet de devreye giriyor.

evolution55

35 kişiye kadar izin var, bence bu seneden önümüzdeki senenin de planlaması yapılmalı artık. ona göre takviyeler gelmeli

Shane_Falco

23 Aralık 2020, 14:50:48 #437 Son düzenlenme: 23 Aralık 2020, 18:20:50 Shane_Falco
Djédjé transferinden sonra gerçekleşmese de Darri ismine yöneldik. En azından devre arasında yabancı transferinin Türkiye'den seçilmesi doğru hareket. Her ne kadar 3000 oyuncu takip ediyor olsak da plumain, gyasi gibi kumar transferine hiç gerek yok.

SSKLA

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 23 Aralık 2020, 14:50:48Djédjé'den sonra olmasa da Darri ismine yönelmişiz. En azından devre arasında yabancılarında Türkiye'den seçilmesi doğru hareket. Her ne kadar 3000 oyuncu takip ediyor olsak da plumain, gyasi gibi kumar transferine hiç gerek yok.
Biraz düşük bir cümle olmuş, anlayamadım. Olmayan djedje mi, Darri mi?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SSKLA - 23 Aralık 2020, 16:26:03Biraz düşük bir cümle olmuş, anlayamadım. Olmayan djedje mi, Darri mi?

Pardon bir önceki mesajı hemen editliyorum. Olmayan transfer Darri.

Lusage

Ara transfer döneminde dağılacak olan Sancaktepe FK'dan 2 oyuncunun nereye gideceğini çok merak ediyordum.
Birisi Halil İbrahim Tuna idi. Kendisi Hekimoğlu'na gitti.
Diğer oyuncu Mert Örnek idi. O da Malatya'ya gitti.

Bakalım biz kimlere kalacağız..

Stoper

24 Aralık 2020, 22:25:02 #441 Son düzenlenme: 24 Aralık 2020, 23:51:55 Stoper
Mert Örnek'i FM'de Samsunspor'a transfer etmiştim. Malatya transferinden sonra akıbetini ve futbol serüvenini merak ediyorum. Bakalım isminden söz ettirebilecek mi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Lusage - 24 Aralık 2020, 18:52:59Ara transfer döneminde dağılacak olan Sancaktepe FK'dan 2 oyuncunun nereye gideceğini çok merak ediyordum.
Birisi Halil İbrahim Tuna idi. Kendisi Hekimoğlu'na gitti.
Diğer oyuncu Mert Örnek idi. O da Malatya'ya gitti.

Bakalım biz kimlere kalacağız..

Bende onların kalecisi Emre Satılmış hem genç hem de iyi kaleci alternatif olabilir diyecektim ki Sivasspor çökmüş bile.

cembaba

Hocamız Ertuğrul Sağlam, sol bek, sol açık, bir sağ açık, iki forvet bir orta saha ve bir stoper istemiş. Plumain'in bileti kesilmiş. Yameogo kiralık, Ahmethan da kiralık gidecek sanırım.

jean

maço

Devre arası ileride bizim süperlig kadromuzda olacak bir futbolcu transfer etmek çok zor.
Hele ki ikinci devre hükmen yenik durumun devrede olduğunu düşünürsek, kimse öyle bir topçusunu bırakmaz.

Bana kalırsa süperligte sorun yaşayan oynayamayan oyuncuları kiralamak daha mantıklı.
Geçen sene ümraniye'de oynayan hasic(bjk) , ankaragücünde oynayamayan alper potuk gibi bu ligte fark yaratabilecek oyuncuları 6 aylık kiralamak daha mantıklı bir yol olabilir.

Umarım doğru hamleleri yapabiliriz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maço - 25 Aralık 2020, 15:44:12Devre arası ileride bizim süperlig kadromuzda olacak bir futbolcu transfer etmek çok zor.
Hele ki ikinci devre hükmen yenik durumun devrede olduğunu düşünürsek, kimse öyle bir topçusunu bırakmaz.

Bana kalırsa süperligte sorun yaşayan oynayamayan oyuncuları kiralamak daha mantıklı.
Geçen sene ümraniye'de oynayan hasic(bjk) , ankaragücünde oynayamayan alper potuk gibi bu ligte fark yaratabilecek oyuncuları 6 aylık kiralamak daha mantıklı bir yol olabilir.

Umarım doğru hamleleri yapabiliriz.

Alper Potuk futbolu kafasında 2-3 yıl önce bitirdi. Şuan sadece imza parası + garanti para ile bir kaç takım daha gezip alabildiğini koparmanın peşinde. Gittiği hiç bir takım onun hayrını göremez...

Lusage

Alıntı yapılan: cembaba - 25 Aralık 2020, 12:31:41Hocamız Ertuğrul Sağlam, sol bek, sol açık, bir sağ açık, iki forvet bir orta saha ve bir stoper istemiş. Plumain'in bileti kesilmiş. Yameogo kiralık, Ahmethan da kiralık gidecek sanırım.

Sol Bek
Cemali Sertel - Başakşehir
Erhan Kara - Manisa FK
Soner Gönül - Keçiörengücü

Sol Açık
Sekidika - Galatasaray
Yusuf Sarı - Trabzonspor
Doğukan İnci - Karşıyaka
Anıl Arıcıoğlu - Fethiyespor

Sağ Açık
Sekidika - Galatasaray
Yusuf Sarı - Trabzonspor
Tayfur Bingöl - Alanyaspor

Forvet
Oltan Karakullukçu - Erzurumspor (Sakatlığı düzeldiyse)
Kemal Rüzgar - Rizespor
Samuel Eduok - Konyaspor

Stoper
Emin Bayram - Galatasaray

Ortasaha
Okechukwu Azubuike - Başakşehir
Zeki Yıldırım - Karagümrük

Bunlarda burada dursun bakalım.

KocumVolkan

Transfer komitesi bir-iki genç kaleci izliyormuş, bence düz yaşlı ve tecrübeli kaleci alsak yeterli olacak.

eprianu

Buğra ve Keremcan'ın bu kadroda yeri yok. Acilen gönderip yerine 2 sol bek almalıyız. Şampiyonluğa oynayan bir ekibin sol beki bu kadar kötü olamaz, olmamalı.

Ayrıca Buğra'yı bize kitleyen menajere helal olsun. Büyük iş başarmış.