2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

SSKLA

Ben de as kaleci ihtiyacı olmadığı düşüncesindeyim evet bu maç yediği gol hoş değildi ancak kaleye çok pozisyon gelmeyince kaleci soğur ve saçma gol/goller yiyebilir. Bursa maçın da ise 3 gol yediği için berbat ilan edildi, ancak duygusal bir yaklaşım, benğim nezdimde yediği gollerde hatası yoktu. 3. gol peki diyebilirsiniz, ancak bu bir oyun tercihidir, sen libero kaleci ol dendiğinde kalesinde duramaz ki o pozisyonda kalede de olsa yiyecekti o golü. Süper demiyorum ama ilk ihtiyacımız da kaleci değil.

cembaba

Kesinlikle ama kesinlikle forvet ve iki kanat bakmalı ve almalıyız. Ne Gyasi ne de Plumain bu kadronun oyuncusu değil. Burak da yaşından ve bence daha çok Covid sonrası form tutamadı. Özellikle sol açık almalıyız. Guido'yu da yedeğe atacak bir sağ açık da gerek. Dje Dje geldi ve 11'e yazacağımızı düşünürsek orta alana da bir transfer gerek. Aslında sağ ve sol bek ihtiyacımız da var ama idare ederler deyip transfer yapmayabilirler. Seneye Allah nasip eder de Süper Lig'e çıkarsak çok transfer ihtiyacımız olacak...

jean

Kaleci transferine gerek yok golcu sart leblebi gibi gol atan

muzaffer4

İlk devreyi lider bitirirsek ki bitirmememiz için sebep yok 3 te 3 yaparız süper ligin kapısı aralanacağından devre arası süper lig transferleri yapmamız gerekiyor gyasi plumain bu ligin topçusu olur ya da olmaz ama süper lig kesinlikle değil şimdiden gönderilmeli bu ligin gol kralı zenkeyi süper ligde görmüştük o yüzden ciddi transferler şart forvet sıkıntımız olmasa şuan 4-5 puan farkla liderdik diye tahmin ediyorum

Ayberk

Nurullah bazen konsantrasyonunu kaybediyor. Mental olarak biraz daha üzerine düşülmesi lazım. Hepsi bu. Devre arası gidip Oliver Kahn'ı almayacağımıza göre?

Nuri Asan

Boli olsaydı kaleciye gerek kalmazdı. Veya Manisa FK ya aptal şekilde kiralanan Recep Burak. Elimizde ki en iyi stoperi gittik verdik, ya abi paraya mı ihtiyacanız vardı. Neden yolluyon Recep'i.

Nuraullah geçen senenin en iyilerindendi. Demek ki önünde sağlam defansın olacakmış.

Ya geçirdiği Covid Nurullah'ı bozdu, yada bizim bu defansın daha doğrusu takımın dengesizliği. Yada geçen sene ki TFF 2.ligde kaliteli golcü olmaması. Ama bakıyorum geçen sene Nurullah harika işler çıkarttı. Takımda bir huzursuzluk var. Çark gibi, bir yer bozuk olunca bütün sistemi ister istemez etkiliyor.

Nurullah'a gelene kadar çözülmesi gereken daha acil sorunlar var. BU takım oynamıyor, gol atamıyor. TFF 2.ligde yedeğin, yedeği bile olamayan Ahmethan'dan gol beklemek saçmalık.

Birde 4-1-4-1 sistemi bu ülkede yemez arkadaşlar. Sen PSG değilsin, Liverpoll değilsin. M.City hiç değilsin. Elinde kaliteli kanat yok, vurduğunu gol yapacak babayiğit yok. Biz daha boş kaleye 6 pasın içinde gol atamıyoruz. En az stoperlerin ve beklerin önüne en az 2 merkezi defansif orta saha olması lazım. Beklerin ileri gidiyor, geri gelemiyor. Kabak çiçeği gibi açılıyorsun sonra. Kalede Allison olsa neye yarar, boş kaleye gol atamayan adamların olduktan sonra.

Bu sistemde yediğinden fazlasını atman lazım, biz atamadığımız için böyle oluyor. Bu sistemde mutlaka gol yersin. Önemli olan yediğinden fazlasını atmak.

Sadece Samsunspor

Bugra-gokhan alsan-gyasi-plumain-erhan kartal-yalcin-veli gonderilsin.
Stoper kiralik yolladigimiz recep burak geri cagrilsin.
Sol bek sag bek net bitirici forvet orta ön lazim

AhmetDenizci

Umarım Recep Burak Yılmaz'ın kiralık sözleşmesini fesih etme hakkımız vardır.

eprianu

Doğrudan kadroya yazılabilecek sağ bek, sol bek, oyun kurucu, sağ kanat, sol kanat ve forvet lazım. Hatta forvet bir tane bile yetmeyebilir. Nadir forvet yerine kanatta oynasa çok daha faydalı olur.

Erhan, Buğra, Gyasi, Plumain, Yalçın, Keremcan, Ahmethan, Enes gibi isimlerin de gönderilmesi gerekiyor. Kontratları gereği ciddi zarar edeceğimizi düşünüyorum.

Desiqner

Alıntı yapılan: eprianu - 21 Aralık 2020, 21:10:15Doğrudan kadroya yazılabilecek sağ bek, sol bek, oyun kurucu, sağ kanat, sol kanat ve forvet lazım. Hatta forvet bir tane bile yetmeyebilir. Nadir forvet yerine kanatta oynasa çok daha faydalı olur.

Erhan, Buğra, Gyasi, Plumain, Yalçın, Keremcan, Ahmethan, Enes gibi isimlerin de gönderilmesi gerekiyor. Kontratları gereği ciddi zarar edeceğimizi düşünüyorum.
Bunlara en yüksek maaşı olan yerli oyuncumuz Gökhan Alsan'ı da ekleyelim bence.

emre

Ronaldo'yu getirseler bir işe yaramayacak güvensizliğini oluşturdular bizde. Kimse sorumluluk almadığı için yaptıkları yapacaklarının teminatı olacak gibi. İnşallah yanılırız.

Sol Açık

Oyuncuların maliyetlerini bilmiyorum, dolayısıyla maliyet üzerinden bir kadro planlamasını yorumlamayı doğru bulmuyorum.

Sadece sahada gördüklerimiz üzerinden, Plumain ve Gyasi'nin gitmesi gerekli. Boli, Savicevic ve Tomane'nin as kadroda, Yameogo'nun uzun vadeli faydalı olması mümkün, dolayısıyla 2 yabancı transferi yapılabilir.

Kesin transfer gereken bölgeler ise bence santrafor ile 2 kanat.

ali ihsan

1 yabancı ve 1 yerli santrafor şart.Santrafor alınınca Nadir'i kanatta kullanabileceğiz.Bu sebeple en az 1 nitelikli kanat oyuncusu da şart.6 numaraya Djedje alındı zaten.Saviçeviç ile ikisi banko oynar ve yanlarına oyunun iki yönünü oynayabilecek bir orta saha şart.Bunlar bence olmazsa olmazlar. Ayrıca sol bek alınıp, Keremcan rotasyonda düşünülebilir.
Takımdan en 8-9 isim yollanabilir lakin Covid sebebiyle en fazla 2-3 kişinin gönderileceğini düşünüyorum.35 kişiye yakın bir kadro planlaması olacaktır.
Ama her şeyden önemlisi devre arası alınacak santraforun nitelikli olması elzem.gelir gelmez fark yaratmalı bir Gekas etkisi göstermeli.Öyle bir isim gelirse diğer oyuncuların da defosunu kapatır.

Stoper

4 transfer bizi ileriye taşır.
İki forvet, orta saha ve kanat.
Zaten hâli hazırda bir orta saha alındı.

Yabancılardan Plumain gönderilir gibime geliyor. Gyasi kalır.
Diğer 19'luk çocuk ise kiralık.

ask55

Yameogo ilk 11'de rahat oynar ve oynuyor da neden gonderılecek acaba ?