2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

eprianu

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 12 Aralık 2020, 21:06:39Bugünden sonra artık herkes kabul etmeli. Kaleci transferi de şart.

Transfer şart değil belki ama kaleci değişikliği şart artık. Bir süre tecrübesi olan Ahmet ilk on birde başlamalı. Nurullah'ın yediği 2 golde ciddi hataları var. Kendisini hâlâ stoper zannediyor sanırım. Pozisyonlarda çok önde duruyor.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: eprianu - 12 Aralık 2020, 21:37:18Transfer şart değil belki ama kaleci değişikliği şart artık. Bir süre tecrübesi olan Ahmet ilk on birde başlamalı. Nurullah'ın yediği 2 golde ciddi hataları var. Kendisini hâlâ stoper zannediyor sanırım. Pozisyonlarda çok önde duruyor.

Rakip takımlardaki kalecileri gördükçe benim kendisinden ümidim azaldı. Maalesef Nurullah'ı yedek bırakacak kaleci transfer etmezsek kendisi böyle oynamaya devam edecek. Daha kötüsü puan kaybetmeye de devam edeceğiz.

celebi

Beni az çok tanıyanlar bilenler bilir. Bu seneki transferlerin hemen hemen hepsinden iki idman yapsam bu yaşıma rağmen daha iyi performans gösteririm. Dikine gidebilme yeteneği olan 1,5 adam ya var ya yok. Allah aşkına bu adamlar mesleklerine ihanet ediyorlar adeta. yeter artık yüzsüzler adam akıllı transfer yapın. şu sitedeki yorumları okusan yada buradaki arkadaşlardan bir scout ekibi çıkarsak daha iyi transfer yapar.

SSKLA

Öyle bir transfer sezonu düşünün ki almaya çalışıp alamadığımız adamlar bile çer çöp çıksın.
Bkz: Denis Alibec
Süper lig 5 maç 0 gol 0 asist
Türkiye Kupası 2 Maç 1 gol 0 asist (Golü yomraspor'a karşı atmış...)

Aynen bizim bir scout ekibimiz var, ayyynen öyle... Şu kadar parayı menejerlerin kucağında hoplatmak da ne koyuyordur insana...

isa55

Bu sezon cikmamiz gerekiyor. Aksi halde seneye üstten 4 takım geliyor. Çıkmak çok zor olacak. Paraya kıymak lazım. Manisa şampiyonluğu garantiledi gibi. Oradan hazir formda olan serdar ile sertaç alınabilir.

Lusage

Plumaın, Burak Çalık, Gyasi, Enes, Ercan, Erhan, Furkan, Gökhan Alsan, Guıdo, Kerem Can, Rahman Buğra, Vukan, Yalçın.

Tam 13 tane çöp var takımda.. Devre arası bakalım bu çöplere kaç çöp daha ekleyecekler..

cakir55

Sivas'tan Fernando Andre
Antalya'dan Jahovic
Galatasaray'dan Sekidika

Şu 3 adamı alsınlar abartmıyorum 10 puan fark atarız. Bize böyle iş bitiren oyuncular lazım.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Bafra55 - 14 Aralık 2020, 01:49:02Erkan Zengin ile Volkan Şen'i Adanademirspor'dan göndermişler. Devre arası boyunca habire okuruz artık "Samsunspor'un yeni kanat ve forvet arkası transferleri. Hem ligi biliyorlar hem skora direkt katkısı olabilecek tecrübeli topçular. Tam da Samsunspor'un istediği nitelikte vs. vs." haberlerini.

Hocam Erkan Zengin ve Ertuğrul hoca Eskişehir'den kanlı bıçaklı. Geçen sezon devre arasında Ertuğrul hoca gelmeden önce görüşüldü.

Sağlam, Zenginin transferine izin vermedi. Erkan papazlik yaptığı gerekçesi ile.

100 savi olacağına 1 Erkan olsun iyidir ama maalesef :(

Papazın birisi de Volkan Şen.

He diyeceksiniz ki bizimkiler ne. Eyvallah ama hoca Erkan'ı istemiyor.

Haberciler yazsın istediği kadar. Olmayacak duaya Amine çıkmasın bizim taraftar yeter.

KocumVolkan

Öyle yüzlerce oyuncu izlemeye şuna buna gerek yok :D Bize gol atan forvetlerden rastgele 3 tanesini alsalar çok güzel kadro kurarız.

Benim favorim Del Valle.

isyan

14 Aralık 2020, 14:57:30 #414 Son düzenlenme: 14 Aralık 2020, 15:00:57 isyan
Baskan'nin son yazdigindan sonra Aztopal ile sert bir konusma yapacagindan eminim. Eger kovulmaz ise, ara transfer döneminde bu ligi bilen bize hemen yardim eden emin transferler yapacagini düsünüyorum.
Bu ara transfer döneminden umutluyum.

Lusage

Galatasaray; Emin Bayram, Sekidika.
Başakşehir; Azubuike, Cemali.
Trabzon; Yusuf Sarı.
Erzurum; Oltan.
Alanya; Tayfur.
Karagümrük; Zeki.
Konya; Eduok.

Hepside katkı sağlayacak isimler. Tabi böyle direk katkı sağlayacak oyuncuları düşünürmüyüz, yoksa karpuzun en keleğini, herşeyin iyisini bilen bizim Profesyoneller neyi seçer göreceğiz.

maço

açıkçası covid de dahil olduğu için süperligten kimse futbolcusunu vermek istemez.
Ara transferde dje dje gibi boşta oyunculara yürümemiz gerekecek , bu da ne kadar yarar sağlar görecez.

Nuri Asan

Eskiden taraftar yönetime transfer önerisi söyler, yönetim sonra izletir alırdı.

Adem Alkaşi, Kemal Tokak Çanakkale Dardanelspor'dan bu şekil geldi. Bir taraftarımız ikisini göz hapsine alıyor, izliyor. Yönetime bildiriyor.

Scout ne abi, kadro mühendisliği ne. La Serdac Çam, Serdar Deliktaş. Hiç mi futbol izlemiyorsunuz. Ne gerek var mühendislik olayına.

Yemin ederim YouTube de şu iki çocuğun yaptığı yayını izleseler daha faydalı olurlar. Al sana bedavadan scout ekibi işte. Ver ellerine 2580 TL maaş sana dünyayı gezsin.

KocumVolkan

Tecrübeli bir kaleci şart. Nurullah bugün rezalet bir gol daha yedi. Hiç güven vermiyor.

cembaba

Nurullah'ın ilk TFF 1. Lig sezonu. Biraz sabırlı olmalıyız. Önünde oynayan tandem her hafta değişti. Çocuk da haklı bir yerde.