2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Alıntı yapılan: jean - 02 Ekim 2020, 19:55:37Erkan zengin muhabbeti var

kocaeli 2,1 milyon teklif etmiş, Erkan 3,5 istemiş.  kocaeli son 2,3 veririz demiş. Erkan pazartesiye kadar düşüneceğim demiş. kocaeli eskisinden daha kötü batacak. bu sefer satacak tesisleri de yok.

orucreis

Son 2-3 gündür aztopal görünmüyor ortada son dakika transferleri olabilir

Sadece Samsunspor

bende son dk. bişeler bekliyorum

Lusage

Taraftar 6 diye bir yerlerini yırtarken, 10 numara alıcaz diye açıklama yapıp, skoru tutmak için Ercan'ı 6'ya atan Sayın Profesyonellerden hiç bir beklentim yok.

umit

son gün orta saha hamlesi gelir mi dedik ama defteri kapattık sanırım. bir oyuncu seviye atlatırdı. sakatlık,virüs,kupa maçları,formsuzluk ve kart cezalılarını düşünürsek en zayıf bölgemiz orta saha oldu.

bakalım gerisi teknik ekibe kaldı.

5trawberry

05 Ekim 2020, 13:02:28 #365 Son düzenlenme: 05 Ekim 2020, 13:23:40 5trawberry
Alıntı yapılan: Lusage - 05 Ekim 2020, 10:49:37Taraftar 6 diye bir yerlerini yırtarken, 10 numara alıcaz diye açıklama yapıp, skoru tutmak için Ercan'ı 6'ya atan Sayın Profesyonellerden hiç bir beklentim yok.
Hakaret etmeden tespitlerimi yapayım.
Emre Kılınç bu ligde kendini ispatlayip Süper Lige transfer yaptı.
Ofansif Ortasaha alacağız diyenlere sormak isterim, Emre Kılınç'tan daha yetenekli Kubilay var elinde. Üstelik adam eksiltme özelliği olan bir 10numara.
Takım 6 ve 8 numara bölgesinde tel tel dökülürken, ofansif Ortasaha alacağız dersen,sen hoca olarak yetenek fakirleri ile devam etmeyi kabul edip, Kubilay'ı düşünmüyorum dersin.
Ben taraftarım bu yüzden fikir beyan etmeyi kendime hak görüyorum
Adamın doğum gününde ağzına pasta veriyorsun zoraki gülüşler, adam gol atıyor zoraki sevinmeler.
Ertuğrul Hocadan beklentim takıntı ve narsist duygulardan sıyrılıp hakedene formayı vermesidir.
Önceden de yazdım hedeflerim var diyerek Samsunsporu reddettiği ve hedeflerini gerçekleştirmek için gittiği ve yapilandirdigi Es-es in durumu ortada.
Bizim bu duruma düşme hakkımız kalmadı.

Nuri Asan

Kubilaya sahip çıkılırsa iyi bir transfer olur. Fazla uzaklarda aramaya gerek yok.

KareAs55

Bu kubilay mevzusu 2.5 senedir acayip tekerrür ediyor dönem dönem bu adam oynamasın onsuz orta saha daha güçlü daha kuvvetli deniliyor, oynamayınca da abi bu adam nasıl oynamaz denmeye başlanıyor nereden baksan tutarsızlık. şu bi gerçek kubiyle 1.ligde deplasmana çıkarsak ilkyarıdan üçlük olur geliriz. Kubilayın en büyük dezavantajı patlama gücü olmaması biraz patlama gücü olsa plumain ile uğraşacağımıza koyardık kanat forvet olarak eminim hoca içinde bu daha isteyeceği bir şey olurdu

s_uzunkaya

05 Ekim 2020, 18:20:03 #368 Son düzenlenme: 05 Ekim 2020, 19:09:07 s_uzunkaya
İşi bilen adam Kubilay dan Messi yapmaya çalışır. Belki Ertuğrul hoca da buna uğraşıyodur. Tek korkum fazla sıkıp cılkını çıkarması. Kubilay dan presli orta saha olmasını beklemek haksızlık olur. Kubilay dan kanatlardan patlama yapıp asistler beklemek ha keza. Kubilayın futbol zekasını en iyi şekilde kullandırabilmek marifet. İlk senemizde kubilayın bencillikleri yüzünden çıkamamıştık mesela. Ayağında çok top tutmadan orta sahadan paslar dağıtarak arkadaşlarınıda oyunda konsantre sini arttıran ve ara sıra sert ve isabetli şutlarla kilidi açan bi futbolcu var elimizde. İnşaallah telef olmaz...

5trawberry

Her görüşe saygım var, ukalalık da yapmak istemem ama, yeni geldiği takımda ilk sezonda takımın 15 gölüne direk katkı sağlamış özetle takımın skor anlamında %25ini sırtlamiş adama onun yüzünden çıkamadık demek bence haksızlık.

Kubilay tarzı futbolcular fiziği ile değil beyni ile oynar. O beyin de fizik gücü eksiğini kapatır gider. Kontra ataklarda gücünü dengeli kullanması sonucu rakibin içinden yağ gibi geçip çıktığı pozisyonlar hatırınızdadır.

Geçen sezon Ertuğrul Hoca göreve geldiği ilk Sarıyer maçından sonra  oynanan oyundan zevk alan var mı? Yok çünkü OOS mevkisinde Gökhan Alsan olan bir takım zevk de vermez birinci lig de kolayına maç da kazanamaz.

s_uzunkaya

İlk seneki deplasmandaki k. Örenle final maçında  1 - 0 öndeyken kubilayın yaptığı bencilliği örnek göstereyim mesela. Ve bunlardan çok var. Ayağında aşırı top tutması ve bariz pozisyonları zorlayarak harcaması ilk senemizde çıkamamamıza büyük sebebti. Kubilayın yeteneklerine oyun zekasına kimse bişey demiyor zaten. Ama şu an çok güzel tek top oynuyor çok güzel pas dağatıyor ve haliyle sahada bitirici hamleler için daha dinç kalabiliyor.

Nuri Asan

Kubinin Urfa maçında ki yaptığı asist premier ligde yok bugun. Ve dün guidoya attığı ara pası. İlk sene tanerin yüzünden çıkamadık. Keçi maçında 42. dakikada ilyas takımı ileri çıkarttı diye, taner ilyasa kenardan bağırdı neden ileri çıkıyorsun diye. o dönen top kalemizde gol oldu ve keçiye yenildik. Keza deplasmanda ki sarıyer maçı. Muhammed Beşire koşu yaptı diye kızmıştı. yine o dönen top kalemizde gol oldu. Zaten geçen sene çıkamamızın tek sebebi hiçbir rakibimizi yenememek oldu. Kastamonu hariç. İşin ilginç tarafı da geçen sene kritik maçların çoğunda öne geçip skoru koruyamadık. Sarıyer'de 2 kere öne geçtik, berabere bitti, Keçi deplasmanı da aynı. 2-2 lik Sakarya maçı. Samet'in form düşüklüğü, takım içindeki iki başlılık bizi yedi.

Şunu demeden de geçemeyeceğim. İlyas olmasaydı o sene playoffa bile kalamazdık. Hataları oldu mu evet, bunu kabul ediyorum. Ama ciddi diyorum İlyas olmasaydı Playoff bile olmazdı.

Stoper

4 Ağustos'ta başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, 5 Ekim Pazartesi günü sona erdi.

"Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise daha sonra duyurulacak.

İşte takımımızın son hali.

ask55

Fena kadro kurmadık.
Covid ve sakatlıklardan dolayı tam kadro olamadık.
Yabancılar çok alakasız bir lig ve şehire geldiler kariyerleri açısından.
Uyum sorunu yaşadığımız çok açık.
Bence bu zorlu dönemi puan açısından çok iyi atlattık.
Devre arasına kadar ilk 2'den kopmazsak devre arasında bir iki takviye ile çıkarız inşallah.

Nuri Asan

Hayırlısı olsun. Bir transfer dönemi daha dedikoduları ile, geleni ile geldi bitti..

Umarım İlyasi kazanırız. Bu arada Ercan Yazıcı orta saha bile oynar, öyle yürekli çocuk.

Başka dedikodularda görüşmek üzere.