2020-2021 Sezonu İlk Devre Anket

Başlatan kaan, 03 Ocak 2021, 22:42:14

« önceki - sonraki »

kaan

03 Ocak 2021, 22:42:14 Son düzenlenme: 04 Ocak 2021, 00:12:51 kaan
Bu sezon herhangi bir maçta forma giyen oyuncularımızı ankete ekledim.

Kadroda görmek istemediğiniz, ilerleyen süreçte Samsunspor'a faydalı olamayacağını düşündüğünüz isimleri işaretleyebilirsiniz.

İstediğiniz sayıda seçim yapabiliyorsunuz.

mehmet yılmaz

Ahmethan Köse, temel kriterim. Onun kaldığı hiç bir varyasyon beni doğru transferler yaptık fikrine ikna edemez. :)

Onun dışında yerli ve milli ile dış minnaklar da var gitmesi gereken... :)

Elyesa

nurullahi bile isaretleyen olmus cooook ilginc :-)

s_uzunkaya

boli yabancı kontenjanını meşgul edecek topçu değil. süper lig için yabancıları yenilemek gerek. saviçevic ve tomane harici şut...

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Elyesa - 04 Ocak 2021, 11:18:36nurullahi bile isaretleyen olmus cooook ilginc :-)
nurullah kaleciliği öğrenene kadar sabradilmesi gerek. gerçekten fiziği tam kaleci fiziği. kesinlikle yerine sağlam bir kaleci gelmeli. yediği golleri ve saçma sapan çıkışları kolaj yapabilecek bi arkadaş olsa büyük bir hayra girmiş olur. yanlışları, fecihat hataları burda dikkatlere sunmuş oluruz.

isyan

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 04 Ocak 2021, 12:24:39boli yabancı kontenjanını meşgul edecek topçu değil. süper lig için yabancıları yenilemek gerek. saviçevic ve tomane harici şut...
Ben tam tersini düsünüyorum. Su an icin Süper Lig de oynayacak olan tek adam Boli benim gözümde

Tiryakiler55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 04 Ocak 2021, 01:34:14Ahmethan Köse, temel kriterim. Onun kaldığı hiç bir varyasyon beni doğru transferler yaptık fikrine ikna edemez. :)

Onun dışında yerli ve milli ile dış minnaklar da var gitmesi gereken... :)

Kesinlikle katiliyorum. Ilk düsüncem Ahmethan Köse. Bukadar verimsiz ve agir oyuncu tanimiyorum. Gerekirse kiralansin gelisecek derlerse, ama bize su an yarari SIFIR. Oyuna girdiginde sasiriyorum acikcasi

maviay55

Olaya bakınız ki görmek istemediklerimden bir 11 çıkarttım. :(
Furkan Köse'yi de ben ekliyorum yeri yok takımda bu kadar doyduğu yeter.

Sol Açık

Aslında 5 kişi seçecektim, yanlışlıkla 4 kişi seçtim ve en çok istenmeyen 5 kişiden 4'ünü tutturdum, yanlışlıkla seçmediğim de ilk 5'deki diğeri...

Yani istenmeyenler hemen hemen belli ve genel olarak mantıklı:
Ahmethan, Plumain, Gyasi, Buğra, Yalçın ve Muhsin...