STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: serkancengiz - 23 Kasım 2011, 18:55:40
ben kendi düşüncemi söyledim yok maçı bize verseymişte iyi olacakmışta bunlar çocukça şeyler bir Samsunluya dilenmek yakışmaz bana göre o el hareketini yapmıyacaktı bastıracaktı duygusunu Kimsede benim Samsunsporluluğumu tartışamaz.Bu takımı ben gurbetten sevdim.
kımse senın Samsunsporlulugunu tartısamıyo ama sen başkasının Samsunsporlulugunu tartısabılıyosun.
nasıl oluyo bu anlatsana bıze bızde bılelım ?

samsunmania

Herkesin görüşüne saygım var. biz Tanju'nun samsunspor'a gol atınca tribünlerimize koydum mu hareketi yaptığı, Tümer'in bizleri gol attıktan sonraki tahrik edici hareketlerini gördükten sonra ertuğrulun belki de heyecanına yenik düştüğü bir pozisyondaki tavrını fazla yargılamamamız gerektiğini düşünüyorum. Haksızlık etmeyelim.

cembaba

Alıntı yapılan: muhalif - 23 Kasım 2011, 19:05:13
kımse senın Samsunsporlulugunu tartısamıyo ama sen başkasının Samsunsporlulugunu tartısabılıyosun.
nasıl oluyo bu anlatsana bıze bızde bılelım ?

daha ne diyelim?

mehmet yılmaz

Maç öncesi iki takım el ele Teksas tribünlerine çağırılıyor.
Bursaspor tribünlerine bir kez daha teşekkürler.

serkancengiz

herkesin görüşü benim Ertuğrulu sevip sevmem kendime ben ona Samsunsporlu demedimki oda nerden çıktı.

samuray

bu sayfayı bursa samsun maçlarımız için açıldığını (Ertuğrul sağlam.ın samsunsporluluğuna ) dönüştüğünü görüyorum elbetteki erturul hocanın bizim samsunsporlular için çok ayrı bi yeri var onu zenke kart gösteri iareti için eleştirenlere de  hkayret ediyorum ne yani bize yatması mı gerek ti oyun içinde elbette kendi takımının kazanması için elinden geleni yapacaktır oyun stresinde bu tür olayları abartmamak gerek kısacası ertuğrul sağlam adam gibi adamdır

feveran

sayın mehmet hocam bıdaha bensız maça gıtmeyın  benım gtmedgm her maç yenıldık  :(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: feveran - 23 Kasım 2011, 21:17:17
sayın mehmet hocam bıdaha bensız maça gıtmeyın  benım gtmedgm her maç yenıldık  :(

Arena'da yok muydun?
Bu takım sana, bana bakmıyor. Zaten 6 deplasmanda sadece 1 gol atabildik, karne berbat. Değişmez.

Ollivanders

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Kasım 2011, 21:20:12
Arena'da yok muydun?
Bu takım sana, bana bakmıyor. Zaten 6 deplasmanda sadece 1 gol atabildik, karne berbat. Değişmez.
[/quote
abı olmayı cok ıstyordum evde hanım ılk yarıda bursa 1-0 alacak dedı ınanmadm hamıle ınsanların duası tutarmış o bıle cok üzüldü inş..bu hafta yenerız artık galıbıyete hasretız  cok üzüldüm o tarfatarı görünce tv de nasip

Serkan

Bu takım insanın piskolojisi'ni bozar hiç ben sen olayına girmeyin; biz neler yaptık yine olmuyor en son naci'nin bir uğurlu forması vardı denemediğimiz bir o kaldı

Ollivanders

feveran

Alıntı yapılan: Serkan - 23 Kasım 2011, 21:25:53
Bu takım insanın piskolojisi'ni bozar hiç ben sen olayına girmeyin; biz neler yaptık yine olmuyor en son naci'nin bir uğurlu forması vardı denemediğimiz bir o kaldı

bu hafta yumurta kıralımo zaman

Serkan

Alıntı yapılan: Serpico - 23 Kasım 2011, 21:28:21
sende mi seko o evde bulamıyorum onu :(

Bütün kötü gidişin sorumlusu sensin seco (=

Serkan

Bu hafta kazanamazsak yumurta paklamaz abi kafa kırılır.