Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Elinle kendi kalene gol atmadığın kalmıştı.Onu da yaptın helal olsun sana  >:(

55.hakan

Çıksana topa yine yakacan mı bizi sen

Sadece Samsunspor

Sigir bu sigir. Gereksiz kartlar gormeler. Yan toplara bön bön bakmalar

ngonge

Kaç yıldır aynı oyun felsefesi. Ağırdan alır, rakip gaza gelir, maç veririz. Hızlı hareket eder, top kaybederiz vs.  İnsan bir kendini gözden geçirir ama nerede?

fanatik samsunsporlu

Soner den çok şey öğrenmiş.En çok ta yavaş hareket edip sarı kart görmeyi.

55.hakan

İkinci yarı transfer döneminde mutlaka iyi bir kaleci alınmalı bu nedir her maç saçma sapan hareketler.

Sadece Samsunspor

Hakem golu verebilirdi. Bundan bise olmaz 2.ligde bile oynayamiyor

ata55

fauldü yada değildi
o topu sektirmeyeceksin

ugrass

maçta bir top geldi onda da yaptı yapacağını...

Kaya

Topu sektirmiş olması bir hata iken,sektirdikten sonra kalkamaması facia  :-X

Bugün ona iş düşmeyecek,yalandan kurşun yemiş gibi yere yatmayacak ve oyunu soğutmayacak diye düşünürken hepsini tekrar ve tekrar bir görevmiş gibi yerine getiriyor.

Geleceğe dönük çok büyük planları var başkanımızın. Furkan'ın bu planların içerisinde yer alabileceğini malesef ki düşünmüyorum.

evolution55

37 yaşında biri olarak bu gözler fatih urazı, bogdan steleayı, alioum boukeri, ike shorunmuyu görmüş... hafızam beni yanıltmıyorsa bu 4 kalecinin dışında 'işte bu' diyebileceğim bir kaleci hatırlayamıyorum maalesef.

Karabudun

Hey gidi Stelea! Samsun'da bir neslin kahramanı olmuştu. O yıllarda sokak arasındaki maçlarda kaleyi tutup da Stelea olmayan çocuk var mıdır?

celebi

Alıntı yapılan: evolution55 - 15 Ekim 2018, 10:19:05
37 yaşında biri olarak bu gözler fatih urazı, bogdan steleayı, alioum boukeri, ike shorunmuyu görmüş... hafızam beni yanıltmıyorsa bu 4 kalecinin dışında 'işte bu' diyebileceğim bir kaleci hatırlayamıyorum maalesef.

Gökselde fena değildi 8)

evolution55

Evet doğru göksel pek hafızamda yer etmemiş herhalde  ;D

Lusage

Bi zahmet Bodrum'da kal.