Savaş Yılmaz

Başlatan 55_OrHaN_55, 06 Eylül 2011, 10:53:43

« önceki - sonraki »

brigand

Abi kayak takımlarını aldın mı yanına? :D

celebi

aldım baktım maç sarmıyor kayak yaparız kaçar mı :)

babasamsunlu

sayın çelebi karanlık güçlere gücünüz yetmez.
siz Samsunsporlusunuz bildiğim kadarı ile bu işlere bulaşacağınızı sanmıyorum.  8) 8)

celebi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 01 Şubat 2012, 16:55:59
sayın çelebi karanlık güçlere gücünüz yetmez.
siz Samsunsporlusunuz bildiğim kadarı ile bu işlere bulaşacağınızı sanmıyorum.  8) 8)

evet ben SAMSUNSPOR taraftarıyım ama bilirsin yaş tahtaya basmam ve engellerim.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 01 Şubat 2012, 16:56:49
evet ben SAMSUNSPOR taraftarıyım ama bilirsin yaş tahtaya basmam ve engellerim.

nasıl bir engelleme içersinde bulunacaksınız bilmiyorum ama ben bugün iddaa da ilk yarı 1  ikinci yarı 2 oynadım.
32 lira ganyan veriyo.böyle bir sonuç çıkarsa hiç şaşırmayacam

burakbas

Alıntı yapılan: celebi - 01 Şubat 2012, 16:53:13
iyi ya işte bende sattırmamaya gidiyorum :evet:

abi dikkat et "mavi ateş" dağıtmasın oraları ....  :D :D :D :D :D :D ;D ;D

ulan mavi ateş , sen adamı deli edersin...  :D

celebi

ahmetsefa55

çelebi abi gidiyo ama maç iptal olabilir  :)

babasamsunlu

o maç 1 den 2 olur G: 32 TL ;)

ahmetsefa55

Stoper

Savas, sen iğrenç iğrenç espriler yap.Liseliler gibi w harfini kullan,kasıla kasıla yürü.
Bolu-İstanbul arası daha yakındır,istediğin kadar baldırı çıplak güzel kızları kovalar,hedeflerine ulaşırsın.Sen gittin ya,pedere söyledim Savaş'ı göndermişler diye! Ne iş yapıyordu bizde diye cevap verdi.Sünger bacaklı seni.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Stoper55 - 01 Şubat 2012, 18:58:21
Savas, sen iğrenç iğrenç espriler yap.Liseliler gibi w harfini kullan,kasıla kasıla yürü.
Bolu-İstanbul arası daha yakındır,istediğin kadar baldırı çıplak kızları kovalarsın.Sen gittin ya,pedere söyledim Savaş'ı göndermişler diye! Ne iş yapıyordu bizde diye cevap verdi.Sünger bacaklı seni.
sorma ya.
bıraktım takip etmeyi daa çok önceden.
o nası bir espri anlayışıdır  :rulet:

samuray

bi fiyasko transfer le daha yollarımızı ayırdık ne katkı sağladıki

celebi

AhmetDenizci

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Boluspor, Spor Toto Süper Lig takımlarından Samsunspor'da forma giyen Savaş Yılmaz'ı renklerine bağladı.

Bolusupor Kulübü tesislerinde düzenlenen törende Samsunspor'da forma giyen orta saha oyuncusu Yılmaz, 1,5 yıllık sözleşmeye imza atarak Boluspor'a transfer oldu.

Törende konuşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, transferin son gününde Yılmaz ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirterek, ''Savaş Yılmaz, Zeytinburnuspor'dan tanıdığımız futbolcuydu. Daha önce alamamıştık. Kayserispor iyi bir bonservis bedeliyle almıştı. Kayserispor'da forma giyerken 15 Süper Lig maçına çıktı. Kayserispor'dan Samsunspor'a transfer oldu. Ümit Milli Takımımızda oynayan bir futbolcu. 1990 doğumlu. İki sene önce belediye başkanımızın da araya girmesiyle Kayserispor Kulübünden devre arasında kiralık istediğimiz ama alamadığımız futbolcu kardeşimizdi. Transferi bugüne nasip oldu'' dedi.

Yılmaz'ın Boluspor'a faydalı olmasını beklediğini kaydeden Çarıkçı, ''Bana göre Savaş Yılmaz Bolu'da daha verimli olacak. Hem kendisine hem de Boluspor'a para kazandıracak. Bu transferde Bolumuz'a, takımımıza ve camiamıza hayırlı olsun'' diye konuştu.

Transfer çalışmalarını da değerlendiren Çarıkçı, takımda forma giyen Erman Ergin'i Kartalspor'a verdiklerini hatırlatarak, şöyle konuştu:

''Erman'ın Boluspor'da yeri her zaman farklı olacaktır. Orhun Öztürk'ü de Konya Torku Şekerspor Teknik Direktörü çok istemişti. O anlamda Orhun'u kiralık olarak Konya Torku Şekerspor'a verdik. Cafer Can Aksu ise kamp devresinde gitmek istemişti. Futbolcumuz bugüne kadar da bir kulüp bulamadı. Boşta kalmaması için 6 aylığına Giresunspor Kulübü'ne büyük ihtimalle kiralık vereceğiz. Onur Türk'ün ise Göztepe ile teması vardı. Bu konuda bizden izin istemişti ama büyük umutla beklediği Göztepe'ye transferi olmadı. Artık Körfezspor ile anlaşacak. Önünü kapatmadık, maddi ve manevi yönden destek olduk. Boluspor'da emekleri vardır. Hiçbir futbolcumuzu yarı yolda bırakmadık, bırakmayacağız da. Senegal'den gelen Gomis ile de fiyat konusunda anlaşabilirsek imza atacağız. Ara transfer döneminde en doğru en nokta transferleri yapmaya çalıştık.''

Yılmaz ise büyük bir hedefi olan takıma geldiği için mutlu olduğunu belirterek, ''Boluspor takımında oynamaya geldim, oynamak istiyorum. Takımımın şampiyon olmasını istiyorum. Başka bir düşüncem yok. Şampiyonluğu yaşamaya geldim. Futbolcu 'şurada oynayamam' diye bir şey söyleyemez. Futbolcu her yerde oynar. Ben de kendimi öyle görüyorum, hayırlısı olur inşallah'' dedi.