Parkmetre Uygulaması

Başlatan Burak, 12 Eylül 2012, 15:14:04

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

1 saat: 2 TL
2 saat: 5 TL
3 saat: 8 TL

Bu nasıl bir mantıktır, küfreder gibi. Amaç ne onu anlayabilen var mı?

kalptenþimþek

toplu taşımada kullanılan samkart ile park ücreti ödemek ise kara mizahlık ayrı bir mevzuu..

Burak

aslında iyi bir uygulama oldu en azından benim için vakit kazandırıcı oldu durduğum yerlerde 10 15 dakika durduğum için bir biletle 4-5 yerde park edebiliyorum 1 saat içinde hem de işimi görmüş oluyorum ayrıca akşam 7 den sonra bulvarda araç parketmeye yer bulunuyor adam 2-3 ay almıyordu aracını çiftlikten bulvardan sanki otopark gibi ama fiyatlar daha makul olmalı en azından 2-4-6 diye çıkartır insan ve 15 dk ücretsiz olmalı yoksa adama sorarlar bu binalar yapılırken neden otopark yerlerinin dükkan yapılmasına izin verdiniz diye ama burası Türkiye işte

sadece55

Alıntı yapılan: Burak - 30 Ocak 2013, 11:05:27
aslında iyi bir uygulama oldu en azından benim için vakit kazandırıcı oldu durduğum yerlerde 10 15 dakika durduğum için bir biletle 4-5 yerde park edebiliyorum 1 saat içinde hem de işimi görmüş oluyorum ayrıca akşam 7 den sonra bulvarda araç parketmeye yer bulunuyor adam 2-3 ay almıyordu aracını çiftlikten bulvardan sanki otopark gibi ama fiyatlar daha makul olmalı en azından 2-4-6 diye çıkartır insan ve 15 dk ücretsiz olmalı yoksa adama sorarlar bu binalar yapılırken neden otopark yerlerinin dükkan yapılmasına izin verdiniz diye ama burası Türkiye işte

15 dk ücretsiz olayını personel sayısı yetersiz olduğundan dolayı yapmadılar sanırsam.

yirmiuc

samsunspora da pay ayrılsa çok güzel olur.