2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: amisos5506 - 12 Haziran 2015, 08:40:39
kelechi iheanacho.nijerya u20 de oynuyor.umar yanında çok hafif kalır.nijeryalı arkadaşım tavsiye etti.1996 doğumlu.
hocam adamın klübü manchester city u21 görünüyo bize vermezler onu  :)

özkan

Bunu sana istinaden yazmıyorum kardeşim ama,vermezler etmezlerle bu hale geldik kardeşim,neler geliyor nelerde bizim haberimiz yok.öyle bi geliyoki sen kafanı yorma kardeşim yeterki o kapasitede adamlar transfer yapsın.

s_uzunkaya

21 takımda olsa diğer 3 takımın süper liden düşen takımlardan oluşması adaletsizlik. 20 takım idealdir ve bir düşenlerden kalmalı bir de bizim ligden bir takım çıkmalı. eder 20  :P... final maçından sonra ancak kendime geliyorum ve ancak birşeyler yazabiliyorum. kaybettiğimiz gün aklıma süperlig in 20 takım yapılabilirliliği geldiydi. hayırlısı bakalım...

sadece55

100 Takım Yapar bu şerefsizler yine de Samsunsporumuzu dışarda bırakırlar !!!

55(tuncay)55

muhtemelen kabul etmezler ama egerki 21 takımlı bi ligi düşünüyorlarsa bizimde başvuru yapmamız ve hakkımızı aramamız gerekir

GurbetciFanatik

Transfer dedikodulari konusalim
22 Takim mi  :D :D :D :D

Bosu bosuna ümitlenmeylim olacak is degil ( keske olsa nerdeeeee ).

Bu Lig 20 Takima kaldiramaz.
Heyecan yapmaya gerek yok.
Ben Yönetimden gelecek haberi bekliyorum devam mi tamam mi.
TFF den gelecek haberi beklemeyin.

Desiqner

10 milyon TL ödenmesi gereken borç var deniliyor bu para acil bulunmaz ise bu sene transferleri pek konuşamayız gibi geliyor...

germencisse

Taha mantıken ilerleyen yaşını da düşünerek süper ligden gelen ilk teklifi degerlendirmek isteyecektir. Taha'nın bizde durması zor gibi gözüküyor..

muzaffer4

Transferde bu sene de ince eleyip sık dokuyacağımız icin transferler lig basladiktan sonra yapılacak.

samuray

öncelikle erahn altının bileti kesilsinde ama yerine kalpar değil tabiki alternatifi m.reşit akçay gibi bi hoca gerekli bize gençlerede önem veren bi hoca olmalı

beşnumara

Alıntı yapılan: Erdinc - 10 Haziran 2015, 18:56:09
Stoper için Bursaspor'dan Ethem'i alabiliriz.Ethem bu sene gerçekten artık patlama yapabilir diye düşünüyorum...

Ethem devre arası Erciyese gitti. Ptt ligine düştü. O menajerini göreyim şimdi de. Geçen yıl ethemi ptt'de oynatmam diyordu.

seyf55

evolution55

orucreis

15 Haziran 2015, 13:19:18 #73 Son düzenlenme: 17 Haziran 2015, 10:06:28 orucreis
Alıntı yapılan: evolution55 - 15 Haziran 2015, 13:17:08
teknik direktörlük için mehmet ali çınar yazmışlar.

http://www.samsunmanset.com/haber-samsunspor-da-cinar-sesleri-4432.html

Bedava haber yapmışlar okumaya bile değmez,uydurmadır o

samuray

ya zaten yhep samsunlu hoca olsun illede diye diye besim durmuş sonrası erhan altın yine erhan altın olmuyor kardeşim m.ali çınar bence yetersiz zamanında denendi kariyeri yetersiz bana göre