33.Hafta: Trabzon:3 SAMSUNSPORUMUZ: 0 (Dokuz kişi kaldık)

Başlatan bodensee55, 16 Mayıs 2005, 00:04:05

« önceki - sonraki »

kral55

Alıntı yapılan: "kukuli"ARKADASLAR  SİZİN  BU  TRABZONSPORLA NE  ALIP  VEREMEDİĞİNİZ  WAR...YOK  TRABZON SAMPİYONLAR  LİGİNE  GİTMESİN ÇELME  TAKALIM.... YAZIK  YAZIK samsunda  trabzonda anadolu takımı..hem  diyosunuz  istanbul'la  bas  etmek çok  zor...trabzonspora bu kadar iddalı  hırslı bi  galibiyet isteyeceğinizze   diğer  maclarda  takımınızı  destekleyinde üst sıralarda görelim sizi..
sunuda  unutmayaın trabzonspor  türkiyenin  dördüncü anadolunun ve  karadenizinde  en büyük  takımı...
aksini  iddaa  edenler arsivlere  bakabilirler...

Ezeli düşmanımızdan böyle bir sataşma olmuş iş nedeniyle yeni farkettim.Yetişemediğime çok üzüldüm ama yinede birşeyler ekleyeyim.
Ben tirabzonu anadolu takımlarından saymıyorum.İstanbul mantalitesi ile aynı kafadalar.TV gelirlerinin eşit dağıtılmasından neden bahsetmiyorlar?
Türkiyenin 4. büyük takımı samsunspordur.Tirabzonu tanımayız.Arşivlere bakıyoruz ve hertürlü şaibe karşımıza çıkıyor.
Yav samsun-tirabzon maçında tirabzonun galip gelmesi daha iyi olur denildiği mahkemelik olmadımı.Bunumahkemeyi samsun kazanmadı mı?
Olaylı biten samsun-tirabzon maçındaki şaibeleri bilmiyormusunuz.
Bu nedenle arşivlerden bahsetmeye nasıl yüzünüz oluyor merak ediyorum.
Ama biz yaşadıkça samsuna ve samsunspora en ufak bir zarar veremeyeceksiniz.
Bu sene samsundaki tirabzon maçını hatırlayın.Küfürden tirabzonluların şikayet etmeye hiç hakları yok.Ağızlarından salyalar akarak nasıl küfür ettiklerini bir seyretsinler ondan sonra konuşsunlar.

curva55

Evet sonuçta trabzonda bize yapılan eşitsitsizlikten kar çıkarıyor.Havuz gelirlerinin eşit dağıtılması konusundada en çokk karşı çıkan onlar.Anadoluda olabilirler ama aanadolu takımı değiller.