33.Hafta: Trabzon:3 SAMSUNSPORUMUZ: 0 (Dokuz kişi kaldık)

Başlatan bodensee55, 16 Mayıs 2005, 00:04:05

« önceki - sonraki »

bodensee55

arkadaslar mutalaka trabzonu yemenliyiz ki sampiyonlar liigi iddalari sona ersin=?birde kereimin hediye ettigi maci unutmalayaim?yillardir bu kadar trabzonlulardan alayli konusma duymamisdim o macdan sonra 4-0..simdik onlara sevinclerini kursaginda biraklim?

Rentboy

bu maç benim için çok önem taşıyor.trabzona gelecek samsunsporum ve ben onları karşılamaya gidecem.maçı tribünde izleyebilecem.

Fecr_55

bu derbiden gülerek ayrilan taraf biz olmaliyiz...karadenizin pa$a takimi kimmi$ bütün herkes görmeli...
tahminim, eger lig bitti zaten dü$üncesiyle oynamayip, adam gibi oynarsak, serkan abi de ayagina gelen firsatlari kacirmazsa, 3-1 aliriz...

timofte

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"bu maç benim için çok önem taşıyor.trabzona gelecek samsunsporum ve ben onları karşılamaya gidecem.maçı tribünde izleyebilecem.

haberleri ve hatta imkan olursa resimleri senden bekliyoruz..
ama iddiamız kalmadığı için samsundan giden olacağını sanmıyorum, dolayısıyla bu maçta samsunspor tribünü oluşmayacak büyük ihtimalle.

sezgin

MERHABA ARKADAŞLAR BU MAÇI MUTLAK ALMAMIZ LAZIM SEZON A GÜZEL BİR SON VERMEK İÇİN trabzonu yenmek güzel olur 1 0 olsun bizm olsun

yirmiuc

curva55

Bu maçı alıp trabzonu şampiyonlar liginden etmek istiyoruz.Serkan bu maçda oynayacağıın zannetmiyorum ama oynarsada inşallah iyi oynar.Bence bu maça samsundan giden olur.En azıından orda olduğumuzu göstermemiz lazım.Şirinler mekansızlar fln ortak otobüsler kaldırsa aslında çok güzel olur.

Rentboy

evet skip arkadaşımızın dediği doğru.samsundan gelenlerin olması gerekiyor.mesafe fazla uzak bir mesafede değil.fotoğraf olayına gelince çektiklerimi ulaştırmaya çalışırım...

kral55

Samsunspor: 3 trabizon:1
Samsunsporun bence en önemli maçıdır.Bu maçı bizim için mutlaka alması gerekir.İçimizdeki tirabizonlulara inat.

jean

benim fazla umidim yok ama en azindan bir beraberlik alabilirsek onlara bir darbe vururuz ama birde galip gelirsek sezon boyu sikintilari unuturum

cem and naz55

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Yensek tabiki güzel olur.
Ama bence Şampiyonlar ligine Gs- FB ikilisi gideceğine bir anadolu takımı olan TS gitsin..
Skor tahminim
Ts:1 Biz:1
veya
Ts:2 Biz:1
biz samsunluyuz kardeşim kim şampiyonlar ligine giderse gitsin ama trabzon gitmesin yaptıgın tahminde inşallah kursagında kalır bu mac samsun şehriyle trabzon şehrinin macı benim icin ve samsunlular için trabzon maclarının önemi cok büyüktür ben bu zamana kadar tahmin yapmadım ama bu mactan puan alacagımız hissi var içimde

curva55

İnşallah bu maçı alırız trabzon gitmesin şampiyonlar ligine geçen sene gittide nooldu bu maçı almamız şart.Bu arada futbolcularında bu maçın önemini anlamaları için hafta içinde bir antremana topluca gidip tezavrat yapsanız çok güzel olur.

fatihsune

trabzonspor aslında  çokta abartılan gibi bir takım değil. hem çok şanslılar hemde hakemle çok oynadıkları ve lobi oluşturarak hakemleri etki altına aldıkları için fazla incelenmediğinden anlaşılmılyor hakem hataları çokca lehlerine oluyor.
 biz kendi oyunumuzu oynarsak rahat yenebiliriz.(bkz.fb,gs,antep,maçları)
bu  maçı almamızın bir başka önemi ise yıllar önce hiç amacı olmadığı halde bizi ligden düşüren kahpe trabzondan intikamımızı alma zamanı,bizde hiç amacımız olmadığı halde onları şampiyonlar ligi sevdasından etmeliyiz.
bir galibiyet hatta beraberlik bile tüm sezonun olumsuz taraflarını silebilir.
tahminim
1-1
1-2

Rentboy

jean

su trabzona bir darbe vursak tum sorunlarim biter insallah iyi oynar ve en azindan bir puan alip onlari devre disi birakiriz hem boylece ocumuzude almis oluruz