SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

cgr

Alıntı yapılan: Burak - 13 Eylül 2012, 09:45:42
Nostalji parçalı var sanki orada o kaç TL ?

Yeni Sezon formaları onlar :P 45 TL nostalji formalar...

cgr

Taraftar Yine İş Başında!
Bugün saat 13:00'da açılışı yapılacak olan Samsunspor Gazipark Store mağazasında son hazırlıklar dün gece taraftarlar tarafından yapıldı.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Dün akşam saatlerinde bir grup taraftar store mağazasının hazırlıklarına yardım etti. Gerek dış cephenin boyanmasına yardım eden gerekse gelen ürünlerin mağazaya yerleştirilmesinde ve ürün sayımının yapılmasında da emek veren taraftarlar açılış öncesinde oldukça büyük bir vefa örneği sergilediler.

Samsunspor İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkanı Erdem Eynel ve Yönetim Kurulu Üyesi Akan Yüksel'in de katıldığı hazırlıklar gece saat 23:00'a kadar sürdü.

Bugün 13:00'da ki açılışa Başkan Emin Kar ve yönetim kurulu üyeleri ile futbol takımının yanısıra birçok siyasi isim de katılacak.

Theofanis Gekas

yeni forma geldi he geliyorum almaya  :) kaçta kapancak acaba akşamları

cgr

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 13 Eylül 2012, 10:46:58
yeni forma geldi he geliyorum almaya  :) kaçta kapancak acaba akşamları

Yeni sezon değil kardeşim o :) Kulüp olarak yaptırdığımız nostalji forma ;) ama bi nevi yeni sayılabilir :D :P

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: cgr - 13 Eylül 2012, 10:48:36
Yeni sezon değil kardeşim o :) Kulüp olarak yaptırdığımız nostalji forma ;) ama bi nevi yeni sayılabilir :D :P

hadi ya hevesim kursağımda kaldı şuan 45 tlyi görünce işkillendim zaten,peki yeni formaların geleceği tarih netleştimi acaba

twitter

gayet güzel. üniye gitmeden bi ara dağıtırım orayı

Levent ÖCAL

hala kızı

Alıntı yapılan: davidsavage - 12 Eylül 2012, 19:05:06

Sadece 20 Lira,gidip almak lazım  ;)

şundan ben de istiyorum internetten sipariş verilemiyor sorun varmış :(
yetkililer şu net skandalını çözün yahuu

cgr

Bu 2 tişört ( Kırmızı - Beyaz Kara Sevda , Sen Doğarsın Günüme.....) gerçekten çok kaliteli olmuş...

İki modelde, iki farklı renk seçeneği mevcut.

özkan

13 Eylül 2012, 13:54:20 #39 Son düzenlenme: 13 Eylül 2012, 14:04:50 özkan
Açılış gayet güzeldi,yine her zamanki gibi siyasilerden Necattin Demirtaş'dan başka geleni ''ben'' en azından göremedim..

Futbolcularımızdan Canberk,Adem Sarı,Turgay,H.Arslan,Roberts,Kere,H.İbrahim oradalardı.

Ahmeti

ErkÇay55

Gazipark Store çok şık ve güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler....Ne yazıkki her zamanki gibi en ufak bir işyerinin bile açılışına  katılanlar yine ortada yoktular.

berusa55

isyan

Yillarca bir store yapamadilar bu sehir'e, yeni yönetim geldi isik hizi ile yapildi hemen, allah hepinizden razi olsun.
Biraz aceleci olacak ama ileri'de yurt disi icin satis imkani olacak mi ?

red_white

fener-rumun açılışına giden yusuf ziya neredeydi acaba